Zula Hilesi

Zula Hilesi ve Tüm Hile Detayları

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Zula Hilesi ve Tüm Hile Detayları hakkında bilgiler vereceğiz.

Zula Hilesi

İlk Türk MMOFPS oyunu olan Zula, özellikle Türkiye’ye özel haritalar barındırdığı için ülkemizdeki birçok oyuncu tarafından ilgiyle oynanmaktadır.

Oyun ilk çıktığı günden bu yana Zula oyunu oyunculuk sektörü açısından önemli bir yerdedir. Çünkü Türkiye’nin ilk MMOFPS oyunudur. Bu nedenle oyuncular açısından ayrı bir yere sahiptir. Oyun sürekli yeniliklerle birlikte oyuncularını önemsemektedir.

Zula’yı gelişitiren şirket MadByte Games, olup oyunu dağıtan şirketler Türkiye’den Lokum Games, İran’dan Sourena Games, Latin Amerika’dan ise Axeso5 adlı şirkettir. Önceden Avrupa’ya da dağıtım vardı. Fakat dağıtan şirket zarar ettiğinden dolayı kapatıldı.

Oyun 22 Şubat 2015 tarihinde çıkış yaptı, çıkış yaptığı zaman özellikle Twitch ve Youtube yayıncıları tarafından ilgiyle oynandı. Böylelikle oyunun tanınırlığı büyük bir ivme kazandı. Daha sonraları Zula üreticileri bu tür yayıncılara ödeme yaparak oyunun reklamını daha iyi bir seviyeye çıkardı. Sadece bununla kalmayıp oyuna yeni özellikler ve yeni haritalar ekledi.

Bugün Zula oyununda iki takım vardır. Bunlardan birisi asker ve istihbaratçılardan oluşan Zula paralı askerlerden oluşan Gladyo’dur. Oyunda farklı hikayeleri olan 20 farklı karakter de bulunmaktadır. aynı zamanda oyunda 23 harita 12 tane de oyun modu vardır.

Oyun 2015 yılında Steam platformunda bulunmaya başlasa da 2017 yılında Steam kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle kaldırıldı. Daha sonra tekrar Steam platformlarına alındı. Oyun şu an da İran’da Avrupa’da ve Latin Amerika ülkelerinde ilgiyle oynanmaktadır. Oyunun mobil sunucusu ise 17 Ocak 2020’de açılmıştır.

Zula Oyun Hilesi

Zula oyunu zorlu mücadeleler içeren aynı zamanda altın ile karakterin geliştirilmesini sağlayan bir oyun olduğu için çoğu oyuncu bu sorunu ancak Zula oyun hileleri kullanarak çözebilir. İşte size Zula oyun hilelerini nasıl kullanacağınız.

  • Öncelikle bilgisayarınızda yer alan antivirüs uygulamasını kapatınız. Anti virüs programları bu tür hile programlarını virüs sandığı için bloke etmektedir.
  • Kurulum dosyasını bilgisayara kurmak için RAR dosyasında setuplayın. Ve aldığınız dosyayı masa üstüne atın.
  • Çıkarttığınız dosyayı yönetici olarak başlatın ve bekleyin.
  • Kurulumu başlayacak bu süreçte de beklemeniz gerekmektedir.
  • İşlem bittiğinde masanın üzerinde Zula hilesi uygulaması görünecek ona tıklayın ve hile launcherini aktif hale getirin.

Son olarak oyuna giriş yapın, menüyü açtığınızda karşınıza gelen özelliği aktif ederek hilenin keyfini çıkarın.

Bu hileler içinde yer alan hilelerin bir kısmının özelliğine bakacak olursak;

Chams Hilesi: Bu hile ile düşmanlarınızı farklı renkte görürsünüz. Bununla istediğiniz düşmanı farklı renge büründürebilirsiniz.

EspLine Hilesi: Düşmanları daha iyi bir şekilde görmek için bu hile kullanılır. Böylece daha kolay bir şekilde düşmanlarınızı öldürürsünüz.

Zula Altın Hilesi

Zula hilelerin de en çok merak edilen hile Zula altın hilesidir. Altın çok önemli olduğu için oyunda gelişim açısında Zula altın hilesini kullanmalısınız. Bu hileyi indirmek için buradaki linki kullanabilirsiniz. https://www.mediafire.com/file/ldsg5mcob1rv41y/ZulaU_D3D.rar/file

Ayrıca Kontrol Et

Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021  hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir