Youtube Kapak Fotoğrafı Nasıl İndirilir

Youtube Kapak Fotoğrafı Nasıl İndirilir?

Youtube Kapak Fotoğrafı Nasıl İndirilir?

Youtube Kapak Fotoğrafı Nasıl İndirilir? Youtube kullanıcıları Youtube videolarında yer alan kapak fotoğraflarını nasıl indirebileceğini merak ediyor.

Youtube kapak fotoğrafı indirmek çok kolay olup yalnızca birkaç saniyenizi alacak bir işlem halindedir. Youtube videolarına dair kapak resimlerini indirmek isterseniz aşağıdaki adımları dikkate almanız yeterlidir.

Youtube Kapak Fotoğrafı Nasıl İndirilir

Youtube Kapak Resmi İndirmek

Youtube videolarında yer alan kapak resimleri izleyicilerin dikkatini çekmek açısından önemlidir. Beğendiğiniz bir kapak resmini saklamak veya ilerde bu resmi kullanmak isteyebilirsiniz. Bu durumda ilgili fotoğrafı bilgisayarınıza indirmek yeterli olacaktır. Youtube kapak fotoğrafının toplam boyutu 1280X720 pikseldir. Bu tarz yüksek boyutlarda kapak fotoğrafı indirmek isterseniz video linkinde yer alan id bölümünü değiştirmeniz gerekir. Örneğin bu linkte https://www.youtube.com/watch?v=YbJOTdZBX1g  v’den sonraki kısım video’nun İD’sidir. Bu değeri img.youtube.com/vi/BURAYA/maxresdefault.jpg yazarak kapak fotoğrafını cihazınıza indirebilirsiniz. Videonun sonunda yer alan maxresdefault ifadesi ise resmin en yüksek çözünürlükteki halini almanıza neden olacaktır. Eğer bu ifadenin sonuna 1,2 veya 3 gibi rakamlar eklerseniz videonun içinde yer alan farklı görselleri de indirebilirsiniz.

Ayrıca bu fotoğrafları indirmek için çeşitli programlardan da yardım alabilirsiniz. Thumbnail downloader tarzı programlar sayesinde tek tıkla istediğiniz video kapak fotoğrafını saniyeler içinde cihazınıza indirebilirsiniz. Bu tarz programlar aynı zamanda istediğiniz boyutlarda kapak fotoğrafı indirmeye imkan sağlar. Küçük resimleri indirmek açısından önerilen bu programlarla tek tıkla arşivlemek istediğiniz video kapaklarını indirme hakkına erişirsiniz. Bu bakımdan 120X90 normal kalite, orta kalite 320X180, 480X360 ve daha fazla seçeneğe ilgili programların yönlendirmeleri aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Ancak kapak resmi indirme konusunda daha net görseller görmek isteyenlerin yukarıdaki bağlantılardan işlem yapması tavsiye edilmektedir.

Youtube Kapak Fotoğrafı Nasıl İndirilir

Youtube Kapak Fotoğrafları

Bilindiği gibi Youtube kanallarında profil fotoğraflarına ek olarak geniş bir kapak fotoğrafı alanı da bulunur. Bu alana isteyenler belirli ölçüleri dikkate alarak yükleme yapabilmektedir. Kanalın içeriğini ifade edecek fotoğrafların seçimi bu nedenle tercih edilmelidir. Buradan da kapak fotoğraflarını indirmek için ilgili thumbnail indirme programlarını tercih etmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede kapak resmi indirmek çok daha pratik ve hızlı şekilde tamamlanmış olur.

Ayrıca Kontrol Et

Yeni Böcekleri Tespit Edecek Olan Yapay Zeka

Haberler, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Yeni Böcekleri Tespit Edecek Olan Yapay Zeka hakkında bilgiler vereceğiz. Başlıklar1 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir