WWE 2K20 Oyunu

WWE 2K20 Oyunu Yenilikleri ve Oyun Fiyatı

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere WWE 2K20 Oyunu Yenilikleri ve Oyun Fiyatı hakkında bilgiler vereceğiz.

WWE 2K20

2019 yılının Ekim ayında piyasaya çıkan WWE 2K20 oyunu profesyonel bir güreş oyunudur ve 2K sport tarafından yayınlanmıştır.

WWE 2K20 oyunu Visual Concepts tarafından geliştirilmiş olup Xbox One, Play Station 4 ve Microsoft Windows için oynanabilir. WWE 2119’un halefi olan bu oyun WWE oyun serisinin yirmi birinci oyunu olarak bilinir. Oyunu hem tek hem de çift oyunculu olarak oynamak mümkündür.

Dövüş oyunu severlerin ilgiyle takip ettiği WWE oyun serisi bu sürümüyle birçok yeniliği ve özelliği beraberinde getirmiştir. Örneğin seriye geçtiğimiz yıllarda dahil olan MyCareer ile oyun heyecanı sürdürülebilir ve bu sürümde kadın karakter ile MyCareer’e başlanabilir. Oyun boyunca hem kadın hem de erkek karakterle devam etmek mümkündür. Buna karşın oyunca karakter yaratma seçenekleri çok da geniş değildir.

WWE 2K20 Oyunu Yenilikleri

Kadınların biraz daha ön planda olduğu WWE 2K20 oyunu hem bireysel hem de karışık oynanabilen maçlara sahiptir. Oyunla ilgili olarak Visual Consept Başkanı Greg Thomas oyunun WWE dünyasının derinlerinde bir deneyim yaşattığını ifade etmiştir. Temel amacın ayalar, oyuncu modları ve güncellemelerle birlikte öncül bir deneyim yaratmak olduğunu ifade eden başkan gelişmelerin devam edeceğini belirtti.

WWE 2K20 yeni oyununun sahip olduğu özelliklerin başında 2K Showcase gelmektedir. Ara sahneler, geniş çaplı ve belgesel tarzında kısa hikayeler ve görev bazlı bir oyun keyfi sunmaktadır. Diğer yenilikler ise My Career, 2K Towers ve basit hale getirilmiş kontroller olarak ifade edilir. Mevcut basit kontroller sayesinde yeni oyuncuların oyuna dahil olmaları daha kolay hale gelmektedir. Bununla birlikte deneyimli oyuncular için de bu deneyimin sergilenebildiği bir alan olacaktır. Oyundaki 2K towers ise myplayer karakterleri ile farklı modifikasyonlar ve zorluk seviyeleri ile kule maçlarında oynanabileceğini ifade eder.

WWE 2K20 Oyunu Özellikleri

WWE 2K20 2K showcase içerisinde on beş tane farklı karşılaştırma bulunur. Bunlardan The Four HorseWoman klasik bir 2K Showcase tecrübesi sunar. Tüm oyunlar gerçek yaşamda gerçekleşmiş olan maçların sembolik olarak tekrar deneyimlenmesini sağlar. Bunun karşılığı olarak ise tamamlanan her bir maç için ödüller alınır. Alınan ödül arttıkça kıyafetlere, karakterlere, arenalara ve çok daha fazlasına erişim daha kolay hale gelecektir.

WWE 2K20 oyunu özellikleri arasında mycareer tarafından sunulan eğlenceli deneyim fırsatı vardır. Karakter modellerinin detaylı olması sayesinde oyunun tasarımı ve görünümü mükemmel olmasa da göze iyi görünmektedir. Performans olarak bakıldığında ise ortalamanın üstünde olduğu ifade edilir. Özellikle ses efektleri ve sesler oyunun daha heyecanlı hale gelmesini destekler niteliktedir. Ancak oyun içerisinde şampiyonluk kemeri yapma modunun olmaması ve Birleşik Krallık şampiyonluğunun gitmesi oyunculardan eleştiri almıştır.

WWE 2K20 Oyunu Fiyatı

Oyun severlerin ilgi gösterdiği WWE 2K20 oyunu fiyatı döneme göre değişiklik göstermekte olup oyun ortalama 250 TL civarında online olarak satın alınabilir. Üstelik alıcılara özel taksitli alışveriş imkanı da vardır. Play Station 4 ile oynanabilen oyunun yorumları incelendiğinde yeni eklentilerle birlikte oyunun daha da güzel ve kaliteli hale geldiği ifade edilmektedir. İnternet üzerinden satışa sunulması sayesinde dileyen herkes oyunu alıp rahatça oynayabilir.

Ayrıca Kontrol Et

NBA 2K20 Hilesi

NBA 2K20 Hilesi ve Nereden Satın Alınır?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere NBA 2K20 Hilesi ve Nereden Satın Alınır? hakkında bilgiler vereceğiz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir