Wolfenstein: Youngblood Hilesi

Wolfenstein: Youngblood Hilesi ve Sistem Gereksinimleri

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Wolfenstein: Youngblood Hilesi ve Sistem Gereksinimleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Wolfenstein: Youngblood Hilesi

Hikayesi ve oynanışı ile oyun severler tarafından ilgiyle beklenen oyun Wolfenstein serisinin en yeni oyunlarından biriisidir. Bu yazımızda oyun hakkında detayları ele alacağız.

Wolfenstein: Youngblood Wolfenstein oyunları ilk çıktığı zamanlar konusuyla birçok oyun severin ilgisini çekti oyunun yaratıcı firmalarına bakacak olursak MachineGames ve Arkane Studios tarafından geliştirildi ve Bethesda Softworks tarafından yayınlandı. Oyun birinci şahış nişancı oyunu olup Microsoft Windows , Nintendo, PlayStation 4 ve Xbox Ono’da yayınlandı. Oyun ilk çıkacağı zamanalar Xbox için bir lansman yapıldı.

Wolfenstein: Youngblood Nasıl Oynanır?

Wolfenstein: Youngblood oyununu oynamak isteyenler Wolfenstein: Youngblood Nasıl Oynanır? Sorusunu sormaktadır oyun hakkında bazı detayları ele alacak olursak oyun birinci şahıs bakış açısıyla Jessie veya Zofia isimli iki karakterin kontrolü ile oynanmaktadır.

Oyunda isteğe bağlı olarak iş birliğine dayalı olarak oynayabileceğiniz çok oyunculu mod da vardır. Oyuncular oyunu başka bir oyuncuyla birlikte yapay zeka ile birlikte tamamlayabilirler. Oyunda görevler vardır ve görevler doğrusal bir şekilde yapılması gerekmez. Örneğin zor bir görevle karşılaştığınız vakit bu görevi yapmayıp farklı bir görev de yapabilirsiniz.

Oyun aslında iki kardeş üzerine kurulmuş biri esmer biri sarışın iki karakter kadın ile oynadığımız oyunda bu iki kardeş aslında ikizdir ve oyun süresince iki kardeşin aynı zamanda birbirini de kollaması gerekmektedir.

Wolfenstein: Youngblood Mantığı Nedir?

Bir karakter yaralandığı sırada diğeri de onu iyileştirebiliyor. Eğer zamanında yetişemezseniz 3 oalrak var olan ortak yaşam hakkınızdan birini kaybediyorsunuz ve görev süresi boyunca tümümü kaybettiğiniz de ise o göreve tekrar baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz.  Bu durumun daha da kötüsü öldüğünüz zaman ki cephaneniz sizlere sunulmaktadır. Eğer böyle bir durum yaşarsanız metro ile merkeze dönüp cephanenizi yeniledikten sonra bölüme geri dönmeniz en doğrusu olacaktır.

Oyundaki bölümleri geçmenin birçok yolu var ister o haritadaki düşmanları öldürerek ister görünmeden geçerek bölümü tamamlayabilirsiniz. Eğer oyunda iyi bir gelişim göstermişseniz düşmanlara saldırmak en mantıklısı olacaktır. Fakat gelişmemişseniz böyle bir durumu yaşamak hoş olmayacaktır üstte de bahsettiğimiz gibi bölüme tekrardan başlama riskiniz vardır. Wolfenstein: Youngblood Mantığı Nedir? Sorusunu da bu şekilde cevap verebiliriz.

Wolfenstein: Youngblood Sistem Gereksinimleri

Oyun için bir diğer merek edilende Wolfenstein: Youngblood sistem gereksinimleridir. Eğer iyi bir oyun keyfi yaşamak isterseniz oyun için önerilen sistem gereksinimleri

  • 64-bit işlemci sistemi
  • İşletim Sistemi olarak da Win7, 8.1, or 10 64-Bit
  • İşlemci olarak AMD FX-9370/Ryzen 5 1600X veya Intel Core i7-4770
  • Bellek ise 16 GB RAM
  • Ekran Kartı ise Nvidia GTX 1060 6GB, RTX2060 veya AMD eşdeğeri
  • 40 GB’lık boş alan

Wolfenstein: Youngblood Hileleri

Wolfenstein: Youngblood oyununu PC özel versiyonunda bazı hileler apk olarak sunulmaktadır. Bunların çalışıp çalışmadığı hakkında bir bilgimiz yok. Bunun dışında bazı karakterler ile oyun içinde sandık alarak bazı hileye benzer özelliklere de sahip olabilirsiniz. Wolfenstein: Youngblood hileleri ile gestapo kasaları adı verilen bu hileler sayısında birçok özelliği aktif edebilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Et

NBA 2K20 Hilesi

NBA 2K20 Hilesi ve Nereden Satın Alınır?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere NBA 2K20 Hilesi ve Nereden Satın Alınır? hakkında bilgiler vereceğiz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir