Warframe Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Warframe Sistem Gereksinimleri Nelerdir ? hakkında bilgiler vereceğiz.

Warfame Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

Warframe Nedir ?

Warframe’de oyuncular, dondurularak yüzyıllar süren uykusundan uyanmış, eski bir ırk olan Tennoları kontrol eder. Tennolar kendilerini, askerileştirilmiş insan klonları olan Grineerlar, mega-şirket olan ve üstün robotik ve lazer teknolojilerine sahip olan Corpuslar, teknolojik, yapay bir enfeksiyonun kurbanı olan Infestedlar ve eski savaştan kurtulmuş olan sentientlerle savaşta bulur. Savaşmak için Tennolar, oyuna da ismini veren, gelişmiş bir savaş zırhı olan Warframeleri kullanır. Oyundaki görevler Güneş Sistemine dağıtılmıştır. Ayrıca oyuncular, güneş sistemi dışı olan Void’e çeşitli anahtarlar kullanarak gidebilir ve görevler yapabilir.

Warframe Nasıl Oynanır ?

Oyuna girdiğinizde sizlerden hesap oluşturmanızı isteyecektir, hesabınızı oluşturduktan sonra karşınıza 3 adet karakter gelmektedir.

  • Excalibur
  • Mag
  • Volt

Excalibur: Bir kılıç ustasıdır, enerjiyi kılıcında aktarma gücüyle, güçlü infaz yöntemleri ile yeni oyuncular için en çok tercih edilen karakterdir.

Mag: Manyetik kuvvette dayalı bir karakterdir, sağlığı az fakat yüksek kalkan gücüne sahiptir ve yetenekleri onu kalabalık kontrolü ve etkileme için güçlü bir karakter haline getiriyor.

Volt: Elektriği kullanma ve bükme gücüne sahip bir karakterdir. Oldukça çok yönlü düşmanlara zarar verebilen bu karakter, koruma sağlayan ve hücresinin menzili ve yakın dövüşlerde güçlü yeteneklere sahiptir.

Yeteneklerinin doğası, onu özellikle robotlara ve Corpus’a karşı oldukça güçlü kılıyor. Kamera açısı omzun üstündedir. Oyuncular zıplayabilir, kayabilir, depar ve takla atabilir. Bunları kombine ederek kullanabilirler. Oyun sistemi gereği parkur yetenekleri özelleştirilebilir ve çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Oyundaki haritalar önceden hazırlanmış odaların rastgele birleşiminden oluşmaktadır ve hiçbir bölümün haritası bir diğerine benzemez.

Warframe Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows 7 64-Bit (32-bit desteklenmiyor)
  • Processor: Intel Core 2 Duo e6400 or AMD Athlon x64 4000+ (~2.2Ghz dual core CPU)
  • Video: DirectX 11+ özellikli Ekran Kartı
  • Memory: 4 GB RAM
  • Storage: 50 GB boş HD alanı
  • Internet: Broadband Internet Bağlantısı

Not: Şu anda kullanılabilir bir Mac veya Linux desteği bulunmamaktadır.

Ayrıca Kontrol Et

Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021  hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir