Valorant Hilesi

Valorant Hilesi ve Sistem Gereksinimleri

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Valorant Hilesi ve Sistem Gereksinimleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Valorant Hilesi

RIOT Games tarafından yapılan FPS oyunu Valorant için güncel ve kaliteli hile kodlarını yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Valorant hilesi en çok aranan oyunlardan birisidir. Hile içerisinde bir çok özellik bulunuyor. Hile kodlarını kullanarak sizde rakiplerini kolayca yenebilirsiniz. Valorant hilesi dosyalar halinde kullanıcılara sunulmaktadır. Bu dosyaları indirerek hemen oyuna entegrasyonunu yapabilirsiniz.

Valorant Hakkında

Valorant nedir? Valorant FPS modunda nişancılık oyunlarından bir tanesidir. Bireysel yeteneklerin ön plana çıktığı Valorant, yaratıcı oyunları elinizin altına getiriyor. VALORANT’ta oyuncular, karşılaşma boyunca savaşarak mücadeleyi kazanmaya çalışıyor.

Valorant içerisinde nişancılık son derece önemlidir. Riot Games tüm oyuncular için ücretsiz 128-tick sunucular üzerinden oyunlarını kolayca oynayabiliyor. Oyunca zafere ulaşmak için her şey stratejilere bağlıdır.

Yakın gelecekteki dünyayı hikaye olarak alan oyun tamamı gerçek bölgelerden yapıldı. Oyun içerisinde ajanların her biri bilgi toplamak ve savaşmak için taktiksel yeteneklere sahiptir. Bu yeteneklerle kendinizi bir adım öne çıkarabilirsiniz.

Temel Özellikler

Keskin Nişancılık

Valorant içerisinde savaşlar anında bitebilir. Nişancılık özelliğinde kafaya hedef aldığınız zaman oyuncu kısa sürede ölebilir.

Silahlar

Ajanların tamamı bütçelerine göre tüm silahlara erişebilir ve onları satın alabilir. Silah üzerinde geri tepme kontrolü oyuncu yeteneğine bağlıdır.

Ajanlar

Yetenekler ajanların öne çıkan özelliklerinden bir tanesidir. Her bir ajan farklı özellikleri ile rakiplerini alt ediyor.

Haritalar

VALORANT’taki her bir harita geniş ölçekte tasarlandı.

Dünya

VALORANT’ta, dünyanın farklı köşelerinden gelmiş bir çok ajan sizleri bekliyor.

Riot Games tüm oyunculara 128-tick sunucular üzerinden destek veriyor. Bir çok oyuncu 35 ms ping’in altında oyun oynama imkanına kavuşuyor. Keskin vuruşların yapılabilmesi için özel olarak üretilmiş bir ağ programlaması bulunuyor.

Sistem Gereksinimleri

Valorant sadece PC üzerinden oynanıyor. Klasik nişancı modlarına göre Valorant daha fazla bilgisayar özelliği istiyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 64-Bit,
  • Intel Core i3-4150 @ 3.50GHz / AMD A8-7650K İşlemci,
  • GeForce GT 730 / Radeon R5 240 Ekran Kartı,
  • 4 GB RAM,
  • Direct X Versiyonu : Directx 11

League Of Legends adlı oyunu tasarlayan Riot Games tarafından 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak çıkarılan Valorant her geçen gün daha fazla kullanıcıya hitap ediyor. Riot Games’in yeni yayınladığı oyun Valorant tamamen rekabete dayalı ve karakter tabanlı oyunlardan bir tanesidir. Ücretsiz şekilde oynanan Valorant ile sizde oyun deneyimi çok daha farklı bir noktaya taşıyabilirsiniz. Oyun içerisinde her şeye ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Bununla beraber Valorant üzerinde skin satın alma sistemi yer almaktadır. Yüksek FPS deneyimi üzerinden nişancılık desteği veren Valoran dünya çapında bilinen oyunlardan bir tanesidir. Hemen oyuna üyelik gerçekleştirerek bu benzersiz dünyaya adımınızı atabilirsiniz. Oyun içerisinde bir çok farklı mod sizleri bekliyor.

Ayrıca Kontrol Et

Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021  hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir