Valorant Hilesi

Valorant Hilesi ve Oyun Modları

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Valorant Hilesi ve Oyun Modları  hakkında bilgiler vereceğiz.

Valorant Hilesi

Son zamanların en popüler oyunlarından birisi olan Valorant Riot Games tarafından 2020 yılında çıkan epik temalı keskin nişancı oyunudur.

Oyun daha yeni çıkmasına rağmen Valorant oyunu ilk günden beri milyonlarca oyuncuyu kendisine çekmiştir. Oyunun mantığı aslında Pubg, Call Of Duty, Fortnite gibi çok oyunculu oyunların mantığına benzemektedir. Fakat onlardan farklı olarak çeşitli ülkelere göre ayarlanmış karakterler barındırmaktadır.

Oyun karakterleri oyunun mantığını oluşturan asıl unsurlardır. Her bir karakterin ayrı yeteneği vardır. Ve oyunu kazandıran da aslında bu yetenektir. Bugün farklı bir ülkede yer alan karakter bir iki ay sonra Türkiye’ye gelebilir. Oyunun bu kadar gelişmesinin altında yatan da budur aslında. Ayrıca oyun birçok yayıncı tarafından da severek oynanmaktadır. Bu da yeni oyuncuları daha fazla oyuna çekmektedir.

Valorant Nedir? Nasıl Oynanır?

Valorant oynamak isteyen kişiler öncelikle bu oyunun genel olarak iyi kavramalıdır. Bu nedenle Valorant nedir? Sorusuna cevap aramak gerekir.

Valorant, zorlu bir öğrenme düzeyine sahip rekabetçi bir nişancı oyunudur. Diğer oyunlardan farklı olarak çoklu oyuncu sistemine dayanmaktadır. Ana oyun moduna bakacak olursak oyun beş kişilik takımlar halinde başlamaktadır. Her bir karakter farklı düzeye sahiptir. Aynı takımda aynı karakterler alınmamaktadır. Fakat karşı takımda aynı karakter olabilir.

Bu şekilde başlayan savaşta her oyuncu klasik bir tabanca veya birden fazla özel yetenekle başlar. Diğer silahlar ise oyunda paralı olarak satılmaktadır. Oyunda hafif makineli tüfek, av tüfeği, saldırı tüfeği ve keskin nişancı tüfeği ve benzeri tarzda silahlar bulunmaktadır. Oyunda yer alan modlara da bakacak olursak.

Valorant Derecesiz Modu

Tam 10 kişilik ekip Saldıran ve Savunan takımı olarak ayrılır. Valorant derecesiz modunda 13 bölüm kazanan takım oyunun galibi olur. Saldıran ekip Spike adı verilen bombayı bir yere kurması ve etkinleştirmesi gerekir. Bombayı etkisiz hale getirmediği sürece Savunma takımı yeniliyor.

Valorant Spike’a Hücum Modu

Bu modda ise 4 tur kazanan maçı kazanır. Oyuncuların normal oyunda az olan tüm yetenekleri full olarak başlar. Yani oyunda tamamen herkes yetenekleri full ve imkanları çokça olacak bir şekilde başlar. Saldıran takımdaki tüm oyuncular Spike taşır ve bu Spike’ları düzeneğe yerleştirir.

Valorant Rekabete Dayalı Oyun Modu

Bu maçlarda her oyuncuya sıralamasına göre rütbe atama sistemi vardır. Oyun takım halinde başlar. Ve son iki oyuncu kalana kadar devam eder.

Valorant Ölüm Maçı

Son olarak tanıtılan modlardan birisi olan Valorant ölüm modunda ise 14 oyuncu arasında 10 dakikada 40 öldürmeye ulaşan kişi oyunu kazanmaktadır.

Valorant Hileleri

Valorant oyunu yeni başlayanlar için zorluklarla doludur. Bu oyunun mantığını kavramak, ya da maçları kazanmak için elinden geleni yapabilmek için öncelikle harita bilgisine, akıllı yetenek güçlerine ve güçlü iletişime ihtiyacınız var. Tabii bunların gelişmesi de zaman almaktadır.

Bu nedenle daha hızlı bir şekilde gelişmek adına Valorant hilelerini bilmek gerekiyor. burada yer alan hileler özel haritalar için geliştirilmiştir. Özel haritalar için hile kullanımı için yapmanız gerekenler sırasıyla;

  • Oyna’ya basın ardından Özel Oyunlar’a tıklayın.
  • Kapat’a tıklayın ve Harita’yı seçin.
  • Standart ve Spike Rush olmak üzere iki farklı bölümden oluşan mod arasında seçim yapabilirsiniz.
  • Sırada yapmanız gereken hile kodlarını girmenizdir.

Özel bir haritadan sonra bu adımları yaparak hile kodlarını açarsınız. Başlat tuşuna basın ve ardından burada yer alan menüyü görmek için Esc tuşuna basın hileler sekmesi için sağ üst köşeye basın üzerine tıkladıktan sonra mevcut hile kodları gelecektir.

Ayrıca Kontrol Et

Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021  hakkında …

6 Yorumlar

  1. omer efe gürgen

    abi bana 100tl lik steam cüzdan kodu gönderirmisiniz

  2. abi banada 100tl gönderirmisiniz acaba steam kodu bu arada

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir