Valheim Oyuncu Rekoru Tüm Zamanların En İyisi Olarak Kırıldı

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Valheim Oyuncu Rekoru Tüm Zamanların En İyisi Olarak Kırıldı hakkında bilgiler vereceğiz.

Valheim Oyuncu Rekoru Tüm Zamanların En İyisi Olarak Kırıldı

Son dönemin en fazla dikkat çeken ve oyuncu sayısının giderek büyük hızla arttığı popüler oyun Valheim rekor kırdı. Oyun sunucularında dün 498.478 anlık oyuncu sayısıyla neredeyse 500.000 kişinin oynadığı Valheim’in bu rekoru kırmasının ardında hafta sonu olması ve oyuna büyük rağbet olması gibi gerekçeler sıralandı.

Oyuncuların büyük kısmının saatlerce oynadığı ve son dönemin en popüler oyunlarından bir tanesi olan Valheim’in bu kadar çok sayıda oyuncu tarafından oynanmasının yeni oyuncu sayısı artışlarına neden olabileceği iddia edildi.

Geçtiğimiz haftalarda Valheim toplam oyuncu sayısı 3 milyonu geçmişti ve oyuncuların sayısının bu kadar büyük hızla artmış olması oyuncuların beğenisini kazanmıştı.

Steam’da En Çok Satan Oyunlar Arasında

GTA benzeri bir oyun olarak da bilinen Valheim’de hayatta kalma mücadelesi veren oyuncular eğer ki rakiplerine karşı güçsüz olurlarsa ve taktik hareketler yapmazlarsa sonucunda ölüyorlar ve puan kazanamıyorlar.

Steam en çok oynanan oyunlar listesi ve Steam en çok indirilen oyunlar arasında bulunan Valheim’in bu kadar kısa süre içerisinde böylesi iyi performans göstermiş olması oyunun kalitesine addediliyor.

Valheim çıkış tarihi 2 Şubat 2021 ve 20 gün içerisinde 3 milyondan daha fazla oyuncunun indirdiği ve dün online oyuncu rekoru kıran oyunun gelecekte birçok oyunu geride bırakarak ilk sıralarda kalıcı bir yer kapması bekleniyor.

Steam en iyi oyunlar listesinde şimdiden 20 gün kadar kısa sürede yer bulan Valheim’in online oyuncu rekoru kırmasının henüz bir başlangıç olduğu kesin. Gelecek haftalarda oyuncu sayısının artması ve Valheim yeni güncellemeleri ile birlikte oyunun daha fazla sayıda oyuncuya ulaşması ve Steam en iyi oyunlar listesinde giderek daha fazla yükselmesinde ve Valheim inceleme videolarında ve Valheim hileleri listesinde daha fazla gelişmeler olmasını bekliyoruz.

Valheim oyuncu rekorunu dün kırmış olmasına rağmen gecikme ve sunucu sorunları yaşamamış olması da oyunun ne kadar başarılı olduğunu ve ne kadar iyi hazırlık yapıldığının iyi birer göstergesi oldu. 500.000’e yakın oyuncunun anlık olarak sunucuda bulunmasına rağmen oyunda en ufak hata ve gecikme sorunu yaşanmadığı Valheim oyuncuları tarafından açıklandı.

Ayrıca Kontrol Et

Dying Light Hileleri – Güncel Hileler

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Dying Light Hileleri – Güncel Hileler hakkında bilgiler vereceğiz. Dying …

2 Yorumlar

  1. Merhaba steam cüzdan kodu gönderiyor musunuz? gönderiyorsanız lütfen alabilir miyim
    iyi çalışmalar.Kolay gelsin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir