Valheim En İyi Hile Kodları – Valheim Işınlanma Hilesi

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Valheim En İyi Hile Kodları – Valheim Işınlanma Hilesi hakkında bilgiler vereceğiz.

Valheim En İyi Hile Kodları –  Valheim Işınlanma Hilesi

2 Şubat 2021’de piyasaya sürülen en iyi hayatta kalma oyunları arasına kısa sürede giren Valheim hileleri neler? Valheim en güncel hileleri arasında oyun henüz yeni olduğu için çok fazla hile yok. Ancak internette paylaşılan bazı hile kodları aslında oyunun hileleri değil, oyun içerisinde kodların yazılarak eşyaların açılmasına yardımcı olan kodlar oluyor.

İskandinav hayatta kalma ve macera oyunu Valheim fiyatı Türkiye’ye özel olarak 32 TL’den satılırken, yurtdışı fiyatı ise 20 dolar olarak belirlenmiş.

Son çıkan oyunlar arasında olan ve üst düzey sistem gereksinimi gerektirmeyen Valheim, minimum 4 GB RAM ve önerilen 8 GB RAM, Nvidia Geforce GTX 970 veya daha yüksek önerilen sistem gereksinimlerine sahip.

Oyunun özellikle İskandinav ülkelerinde daha çok talep görmesi beklenirken, Valheim hileleri arayan oyuncular arasında çok sayıda oyuncu var. Oyuncular özellikle Valheim sınırsız can hilesi ve Valheim ölmeme hilesi araştırırken, bazı hileler var.

güncel Valheim hileleri

Valheim Güncel Ölmeme Hilesi 

Valheim ölümsüzlük hilesi için ‘God’ yazmanız gerekiyor. Bu kodu yazdığınız zaman oyunda tamamen ölümsüz oluyorsunuz ve canınız asla bitmiyor.

‘Pos’ yazdığınız zaman ise haritadaki konumu görüntüleye biliyorsunuz.

Oyunda en büyük zorluklardan olan Valheim rüzgar sıfırlama hilesi ‘resetvind’ yazılarak aktif edilebiliyor ve rüzgar 0’a indirilebiliyor.

‘Debugmode’ yazdığınız zaman ise oyunda yaratıcı moduna geçiyorsunuz ve normal modda yapamayacaklarınızı bu modda yapabilirsiniz.

Valheim en büyük hilesi olarak bilinen ve tüm düşmanları öldürme hilesi için ‘killall’ yazmanız gerek. Bu kodu yazdığınız zaman Valheim düşman öldürme hilesini aktif etmiş oluyorsunuz ve yakınınızda olan düşmanları hiç hareket etmeden saniyeler içerisinde öldürebiliyorsunuz. Bazı oyuncular bu hilenin daha fazla geliştirilmesi için yeni Valheim hile kodları aradıklarını belirtirken, bazı oyuncular ise oyunda bu hileyi çok sık kullanmadıklarını belirtiyorlar.

Valheim ışınlanma hilesi de oyunun en büyük hileleri arasında ve haritada istediğiniz yere ışınlanma hilesi olarak biliniyor. Valheim ışınlanma hilesi kodu ‘goto [x,z]’ yazarak aktif edebilirsiniz.

Oyun ile ilgili hileler sürekli gelişiyor ve yeni kodlar ekleniyor. Oyunda hile yapan oyuncular daha kolay oyunu oynadıklarını belirtirken, hile kullanımı yaparken mutlaka haritaya dikkat etmelisiniz.

-güncel Valheim hileleri

Ayrıca Kontrol Et

Dying Light Hileleri – Güncel Hileler

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Dying Light Hileleri – Güncel Hileler hakkında bilgiler vereceğiz. Dying …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir