Tom Clansy’s Rainbow Six Seige Sistem Gereksinimleri

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Tom Clansy’s Rainbow Six Siege Sistem Gereksinimleri Nelerdir ? hakkında bilgiler vereceğiz.

Tom Clansy’s Rainbow Six Seige Sistem Gereksinimleri

Rainbow Six Seige Nedir ?

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, oyuncuların bir anti-terörist birimi olan Rainbow takımından değişik ‘operatörler’ olarak oynayabileceği Birinci şahıs nişancı türünde bir video oyunudur. Bu operatörlerin değişik uyrukları, ekipmanları, yetenekleri ve işlevleri vardır. Örneğin Twitch adındaki bir operatör düşmanları uzak mesafeden elektrik şoku ile vurabilen bir drone’a sahip olacakken, Smoke, etkilenen bölgelerde bulunan düşmanlara büyük miktarda hasar verebilen zehirli gazlar yerleştirip patlatabilecek.  Sonuç olarak, oyun bizlere ‘asimetrik’ bir yapı sunacak. Aynı zamanda her iki taraf da, ekipmanları ve aletleri oyuncu tarafından haritaya ve oyun moduna göre özelleştirilebilen, “Çaylak” isimli bir sınıfa sahiptirler. Oyuncu her oyunda sadece bir çeşit operatör olarak oynayabilecek, ve bu oyun bitene kadar operatörünü değiştiremeyecek. Sayıları sınırlı olmakla beraber, el bombası veya hücum patlayıcıları gibi güçlü silahlar da satın alınıp kullanılabilecek. Oyunda takım çalışması kuşatma anlamına gelen “Siege” ismiyle desteklenirken, oyuncuların düşmanlarını yenebilmesi için güçlerini birleştirmeleri amaçlanmıştır.

Rainbow Six Siege Nasıl Oynanılır ?

Oyunun içerisinde çeşitli varyasyonlar barındıran haritalar bulunuyor. Bomba moduna göre konuşacak olursak, defans oynarken nerelerde iyi saklanıldığını veya hangi noktaları ölümüne tutmanız gerektiğini aklınıza kazımanız gerekiyor. Takımınız ile birlikte kırılmayan bir savunma gerçekleştirdiğinizde defans tarafında işiniz oldukça kolaylaşacaktır. Aynı şekilde atak tarafında oynarken de karşı takımın defansının en kırılgan noktasını bulmalısınız. Hangi pencereler, kapılardan veya duvarlardan objektif noktasına girmeniz gerektiğini, turun hazırlık aşamasında hesaplamanız gerekiyor. Defans tarafı için konuşacak olursak, her haritanın karşı takımı oyuna getirecek noktaları bulunuyor diyebiliriz. Baskın yapmaya gelen atak tarafını hiç beklemedikleri anda beklemedikleri bir noktadan vurmak, sizi oyun başında öne geçirecektir. Kişisel yetenekleriniz kadar Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, taktiğe ve ince detaylara dayanan bir oyun olduğu için sesleri çok iyi dinlemeniz gerekiyor. Ancak bu kısımda sadece düşmanların adım seslerini dinlemekten bahsetmiyoruz. Örnek vermek gerekirse defans tarafı olduğunuzda, karşı takımda kalkanlı bir karakterin koşma sesini diğer karakterden kolayca ayır edebilirsiniz. Böylelikle defansta anlık olarak uygulayacağınız taktiklerde değişime gitmek isteyebilirsiniz.

Rainbow Six Siege Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

Rainbow Six Siege Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit, Windows 8 64 bit, Windows 10 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i3 560 @ 3.3GHz or better, AMD Phenom II X4 945 @ 3.0Ghz or better
  • RAM: 6 GB
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 460, AMD Radeon HD 5770, And DX11 cards with 1GB VRAM
  • Depolama Alanı: 83 GB

Rainbow Six Siege Önerilen Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit, Windows 8 64 bit, Windows 10 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5-2500K @ 3.3GHz or better, AMD FX-8120 Eight-Core @ 2.6Ghz or better
  • RAM: 8 GB
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD Radeon HD 7970/ R9 280x (2GB VRAM)
  • Depolama Alanı: 83 GB

Ayrıca Kontrol Et

Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021  hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir