Tom Clancy’s Rainbow Six

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Tom Clancy’s Rainbow Six Siege hakkında bilgiler vereceğiz.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Birinci şahıs nişancı oyunları arasında oldukça özel bir yeri bulunan bir oyun ile tanışmaya hazır olun. Daha önce oynadığınız birinci şahıs nişancı oyunlarını unutacağınız bir deneyim sizi bekliyor.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Hakkında

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun hayatımıza girdiği tarih 2015 yılına kadar dayanıyor. Oyunun piyasaya sürüldüğü güden bugüne kadar tam 6 yıl geçti. Ancak oyunun asla durağan bir yapısının olmadığı ve her geçen gün kendisin geliştirmeye devam ettiği görülüyor.

Oyun bir ekip çalışması gerektiriyor. Her ne kadar oyun birinci şahıs nişancı oyunu olsa da oyun içinde ekip çalışması oldukça önemli bir noktada yer alıyor. Oyunda ekip çalışması kadar önemli olan bir diğer nokta ise taktiksel yaklaşımlar.

Hem nişancı oyunu oynamak istiyor hem de oyun oynarken taktik yapmak benim işim diyorsanız Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyunu tam olarak size göre. Oyunda birden fazla sayıda silah ve harita bulunmakta. Her geçen gün ise bu harita ve silahların sayısının arttığını görüyoruz.

Ubisoft Montreal tarafında geliştirilen ve yayınlanan oyun aslında bir seri oyunu. Serinin ilk oyunu Tom Clancy’s Rainbow Six idi. Bugüne kadar önemli oyunların altına imza atmış olan geliştirici Ubisoft Montreal, bu seri oyunla da yine adından söz ettirmeyi başardı.

Oyun her geçen gün yeni kitlelere ulaşma başarısı gösteriyor. Gelinen son aşamada dünya üzerinde milyonlarca insan, dünyanın farklı noktalarında oyuna dahil oluyor. Boş zaman değerlendirme anlamında hoş bir vakit geçirmek istiyorsanız Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununu ciddi şekilde değerlendirmeye almalısınız.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Hikayesi ve Detayları

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyun modlarına gelecek olursak oyun; oyuncuya karşı oyuncu, tek oyunculu ve çok oyunculu şeklinde birden fazla moda sahip. Görüldüğü üzere oyun geliştirilirken her detay değerlendirmeye alınmış durumda. Oyunun bu kadar çok kişiye hitap ediyor olması buradan da anlaşılacağı üzere tesadüf değil.

Oyunda diğer oyunlarda olduğu gibi farklı karakterler bulunuyor. Bu karakterler hem farklı özelliklere sahip hem de farklı görevleri yerine getirmekle yükümlü. Bir oyuncu bir oyun içerisinde yalnızca bir karakteri seçme hakkına sahip. Oyun başında seçilen karakter, oyun boyunca oyuncunun karakteri oluyor.

Serinin ilk oyunu olan Rainbow Six oyunu 1998 yılında piyasaya sürülmüştü. Serinin devamı ise 2015 yılında geldi. Serinin üçüncü oyununu çıkıp çıkmayacağı merak konusu. Aslında oyunun çıkış hikayesi Tom Clancy’nin 1998’de yazdığı romanı Rainbow Six‘e kadar da dayanıyor.

Oyun ilginizi çekiyor ve bu oyunu oynamak istiyorsanız yapmanız gereken ilk işlem oyunu satın almak. Rainbow Six Siege fiyatı internet üzerinde 89 Türk Lirasından başlayan fiyatlarla satılıyor. Ayrıca oyun Playstation, Xbox cihazlarında ve Windows işletim sisteminde oynanabiliyor.

Ayrıca Kontrol Et

NBA 2K20 Hilesi

NBA 2K20 Hilesi ve Nereden Satın Alınır?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere NBA 2K20 Hilesi ve Nereden Satın Alınır? hakkında bilgiler vereceğiz. …

2 Yorumlar

  1. abi bana nolur uc yolla royal pass alacam simdiden tesekurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir