spellbreak

Spellbreak Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Spellbreak Sistem Gereksinimleri Nelerdir ? hakkında bilgiler vereceğiz.

Spellbreak Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

Speellbreak Oyunu Nedir ?

Başarılı olan şeyler her zaman kopyalanır. Video oyunu dünyasında da bu cümlenin örneğini sayısız kez gördük, görmeye de devam ediyoruz. Bu şeylerden bir tanesi de tabii ki Battle Royale isimli oyun modu. Battle Royale, senelerdir hayatımızda ve karşımıza birçok farklı şekilde çıktı. Bazı oyun geliştiricileri, elimize silah verdi ve bizlere gerçekçi bir deneyim yaşatmaya çalıştı. Bazı oyun geliştiricileri ise yaratıcı olmayı tercih etti, Battle Royale türüne bambaşka yollardan yaklaşmaya çalıştı. Belki yaratıcı denmez ama şimdi de karşımıza bu oyun türüne farklı bir şekilde yaklaşan Spellbreak bulunuyor.

Hemen yukarıdaki paragraftan da anlayabileceğiniz üzere Spellbreak, bir Battle Royale oyunu. Bu oyunda haritaya bir takım olarak atlıyorsunuz, ekipmanlar topluyorsunuz, büyüler yaparak düşmanlarınızı yeniyorsunuz, hayatta kalan son takım oluyorsunuz ve karşılaşmayı kazanıyorsunuz. Oyunumuz öncelikle ufak bir soru ile başlıyor. Bu soruda, çapraz platform desteğini aktif edelim mi, şeklinde bir cümle ile karşılaşıyoruz ve evet diyoruz; kim istemez ki daha hızlı karşılaşma bulabilmeyi? Ardından da bu oyunun öğretici bölümü ile karşılaşıyoruz. Bölüm, kendi içerisinde dokuz farklı başlığa sahip.

Spellbreak Nasıl Oynanır ?

Spellbreak oyun başlangıcında nereye atlayacağınızı seçebiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde bol loot bulunduran mekanlara yakın yerlerde başlayabilir ve orada kesintisiz bir savaş vererek galip gelip oyuna harika bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu sayede oyunun favorilerinden birisi olup rakiplerinizin sizden korkmalarını sağlayabilirsiniz. Atlarken size gösterilen önerilen alanları seçebilir ve yine oyuncuların daha sık olarak atladığı yerleri gösteren oyun özelliğinden de faydalanabilirsiniz. Unutmayın kalabalık bir yere atlarsanız orada çatışma olasılığınız çok yüksektir. Birçok oyunda olduğu gibi ölen takım arkadaşınızı hayata geri döndürebileceğiniz bir mekaniğe sahip olan Spellbreak’te bu özelliğin bolca kullanılması gerekmekte. Oyunun gidişatını değiştirebilecek bir özellik olan Orbs’lar sayesinde çatışmada yaralanıp düşen ve can veren takım arkadaşınızı tekrar savaşa dahil edebilir ve grup olarak yeni çatışmalara girebilirsiniz. Oyunda çok kişili girilebilen savaşlar yer almakta. Bu savaşlarda kendinizden çok takım arkadaşlarınızı düşünmelisiniz. Onların karakterlerinin sahip olduğu büyüler ile birlikte kendi büyülerinizi birleştirerek bir uyum içerisinde çatışmalı ve galip gelmelisiniz. Rakibinizin de takım arkadaşlarının olduğunu ve onların da sizi tuzağa düşürebileceğini asla unutmayın. Bu yüzden savaşırken sürekli etrafınızı kontrol edin ve düşman tehlikesini önceden sezmeye çalışın. Her takım çatışması temeline dayanan oyunda olduğu gibi bu oyunda da harita üzerindeki bir konumda sabit olarak beklememelisiniz. Ayrıca oyunda bulunan çeşitli hareket mekaniklerini de mana harcayarak kullanabilir ve rakibinize hiç beklemediği bir anda havadan süzülerek karşılık verebilirsiniz. Unutmayın bu mekaniklerin hepsinin bir bekleme süresi var ve bu yetenekler bekleme süreleri dolana kadar kullanılamaz hale gelmektedirler.

Spellbreak Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

Spellbreak Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8.1 / Windows 10 64-Bit
 • İşleci: Intel Core i3-2370M @ 2.40GHz / AMD Phenom II X4 B05e
 • Video Card: GeForce GT 640 / Radeon R7 A370
 • Kullanılmayan Ram Miktarı: 4 GB RAM
 • Boş Depolama Alanı: 14 GB Free
 • Direct X Versiyonu: Directx 11Spellbreak

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8.1 / Windows 10 64-Bit
 • İşleci: Intel Core i5-2300 @ 2.80GHz / AMD FX-4350 Quad-Core
 • Video Card: GeForce GTX 960 / Radeon R9 280X
 • Kullanılmayan Ram Miktarı: 8 GB RAM
 • Boş Depolama Alanı: 14 GB Free
 • Direct X Versiyonu: Directx 11

Ayrıca Kontrol Et

Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021  hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir