Serious Sam 3: BFE Hilesi

Serious Sam 3: BFE Hilesi ve Nasıl Oynanır?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Serious Sam 3: BFE Hilesi ve Nasıl Oynanır? hakkında bilgiler vereceğiz.

Serious Sam 3: BFE Hilesi

Savaş oyunları oyun severler tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Bu oyunlardan birisi olan Serious Sam 3: BFE hem zorlu hem aksiyonlarla dolu bir oyundur.

Bu nedenle birden çok oyuncu Serious Sam 3: BFE oyununu oynarken zorluklar yaşamaktadır. Özellikle uzaylılarla savaşan kahramanımız bunları öldürürken epey zorlu yollardan ve bölümlerden geçmektedir. Tabii bu normal bir oyuncu için epey zorlu bir görev. Bu yazımızda Serious Sam 3: BFE oyunu hakkında bazı detayları ele aldık.

Serious Sam 3: BFE Nedir?

Son zamanların popüler oyunlarından Serious Sam 3: BFE oyununu merak edenler Serious Sam 3: BFE nedir? Sorusunu sormaktadır. Serious Sam 3: BFE, Croteam tarafından geliştirilen ve Devolver Digital tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur. Serious Sam 3: BFE, Serious Sam serisinin bir parçası olan Serious Sam: The First Encounter’ın ön oyunudur. Oyun 22 Kasım 2011 yılında Microsoft için öne sürüldü.

Oyuna OS X desteği 23 Nisan 2012’de yayınlandı. Çok sayıda talep gelmesinden dolayı 20 Aralık 2012’de Steam için geldi. Aynı zamanda bundan tam beş yıl sonra sanal gerçeklik oyunu olara da Serious Sam 3 VR: BFE  9 Kasım 2017 tarihinde piyasaya çıkmıştır.

Serious Sam 3: BFE Konusu Nedir?

Oyun ilk çıktığı günden beri oyun severler tarafından ilgiyle oynanmaktadır Serious Sam 3: BFE konusu şu şekildedir.

21.yüzyılın ortalarında insanlık Sirius gezegeninden uzun süredir unutulmuş bir uzaylı ırk olan Sirialılar tarafından eski zamanlarda geride bırakılan eserleri ve kalıntıları ortaya çıkarmaya başlamıştır. Sirialılardan birisi olan Mental buna dayanamaz ve ordularını Dünya’ya gönderir. İşte bu başlangıç insanlığı neredeyse yok olma tehlikesiyle bırakan üç yıllık bir savaşa yol açar.

Buradan sonra kahramanımız olan Sam devreye girer. Dünya Savunma Kuvvetlerinin başı olan Sam ile küçük bir takım ile gönderilir. Kahire ve Mısır, Mental tarafından ele geçirilmiştir. Bu süreçte Bravo Ekibi ile işbirliği içinde hareket ederek Mental’in ordularını devirmek için uğraşırlar. Bu süreçten sonra hem Sam’in hem de arkadaşlarının başına türlü olaylar gelir.

Serious Sam 3: BFE Nasıl Oynanır?

Oyuna yeni başlayanlar için bir diğer merak edilen soru Serious Sam 3: BFE Nasıl Oynanır? Sorusudur.

Serious Sam 3: BFE bir önceki oyun olan The First Encounter’da olduğu gibi, Mental’ın Dünya’yı işgali sırasında, 22. yüzyılda Mısır’da geçmektedir. Serideki önceki oyunlar gibi, oyunun ana teması, genellikle büyük, açık ortamlarda küçükten büyük ölçekli düşman ordularına karşı savaşmaktır.

Oyunda karakter istediği kadar silah taşıyabilir, aynı zamanda önceki oyunda yer alan bazı düşmanlarda geri gelmiştir. Oyunda ateş etmek için nişan almak aynı zamanda yakın dövüş kullanarak kesici aletlerde kullanılabilir. Oyun kontrolleri tamamen sizin elinizdedir.

Seriosu Sam 3: Hileleri

İlk olarak oyunun içindeyken “é” tuşuna basınız.

Ardından “cht_bEnableCheats=3”  bu kodu tırnak olmadan yapıştırınız.

Buradan sonra buradaki verdiğimiz harflere basarsanız hileler kullanılır.

  • Örneğin G tuşu ölümsüzlük
  • Y tuşu hayalet modu
  • L tuşu uçma
  • J tuşu hızlı koşma
  • K tuşu ekranda görünen tüm düşmanları öldürme

Ayrıca Kontrol Et

Warframe Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Warframe Sistem Gereksinimleri Nelerdir ? hakkında bilgiler vereceğiz. Başlıklar1 Warfame …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir