Samsung Galaxy M10, M20 Ve M30 Ekran Görüntüsü Alınır?

Teknoloji, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy M10, M20 Ve M30 Ekran Görüntüsü Alınır? hakkında bilgiler vereceğiz.

Samsung Galaxy M10, M20 Ve M30 Ekran Görüntüsü Alınır?

Samsung Galaxy M10, M20 ve M30 model telefonlardan birisini kullanıyorsanız, ekran görüntüsü alma işlemini merak ediyor olmalısınız. İşte size bu model telefonlarda ekran görüntüsü alma işlemi.

Telefon kullanımının önem kazandığı şu günlerde telefon şirketleri de hayatımızı kolaylaştırmak adına bazı fonksiyonel kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. Bunlardan birisi olan ekran görüntüsü alma sayesinde herhangi bir sitede ya da sosyal medya uygulamasında gördüğümüz ve sonra işimize yarayacak olan görselleri hızlı bir şekilde ekran görüntüsü olarak alabilirsiniz.

Ekran görüntüsü alma işlemi uzun süredir teknolojik cihazlarda var, aslında belli başlı bir yolu olsa da bazı marka teknolojik cihazlarda ekran görüntüsü alma işlemi farklı yollarla da yapılabiliyor. Bunlardan birisi de Samsung marka telefonlar. Samsung markasına ait M10, M20 ve M30 model bir telefona sahipseniz işte size ekran görüntüsü alma işlemleri.

Samsung Galaxy M10, M20 Ve M30 Ekran Görüntüsü Alma

1- Fiziksel Tuşlar İle Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy M10, M20 ve M30 ekran görüntüsü alma işlemi için en pratik yöntemlerden birisi fiziksel tuşlar ile ekran görüntüsü alma işlemidir. Bu işlem aslında diğer android telefonlarda da vardır. Yapmanız gereken şeyler ise şu şekilde. Cihazınızın ses kısma tuşu ile Güç Düğmesine aynı an da basarak biraz bekleyin. Saniyeler sonra denklanşör sesi gelecek. Bu sesi duyduktan sonra bırakın. Bu şekilde çabuk ve hızlı bir şekilde ekran görüntüsü almış oluyorsunuz.

2- Asistan Menü ile Ekran Görüntüsü Alma

Bir diğer ekran görüntüsü alma yöntemi de diğer marka ve modellerden farklı olarak sadece Samsung Galaxy M10, M20 ve M30 modellerinde bulunan asistan menü ile ekran görüntüsü alma yöntemi. Bunun için Ayarlar- Erişebilirlik- Yetenek ve Etkileşim seçeneğinden Asistan Menüyü aktif hale getirmelisiniz. Bu işlemden sonra telefon ekranında Asistan Menü belirecek buradan Ekran Görüntüsü alabilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Et

En Ucuz Oyun Bilgisayar Fiyatları 2021

Teknoloji, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere En Ucuz Oyun Bilgisayar Fiyatları 2021 hakkında bilgiler vereceğiz. Oyun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir