Resident Evil Village

Resident Evil Village Nedir? Fiyatı Ne Kadar?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Resident Evil Village Nedir? Fiyatı Ne Kadar? hakkında bilgiler vereceğiz.

Resident Evil Village Nedir?

Resident Evil Village nedir? Resident evil village diğer ismiyle biahazard village, Capcom yayımlanan oyunun serisi amaç hayatta kalmak ve aşırı korkunç bir video oyunudur.  Her oyunun serisi gündemde hiç düşmeyen ve severleri her zaman oyunu kitlemeyi başarmıştır.

Resident Evil Village Nasıl Oynanır?

Resident Evil Village nasıl oynanır? Resident evil village oyunu  ethan ile mia çifti mutlu bir hayat yaşarken çitliğin kabus merkezi haline gelmiştir. Oyuncular Ethan Winters adlı kişiyi üstlenerek mücadeleleri ile korkunç yolculuğa deneyimleriyle çıkacaktır. Daha önce kahramanı olan bu oyunun Chris Redfield tekin olmayan görüntü sergileyecektir.  Gizemli köyde bulunana düşmanlar hiç durmadan Ethan’ı her zaman avlanmaya onunla uğraşacaklardır. Oyundaki korkunç esrarengiz hikayenin yanı sıra Ethanın korku ile gizemlerini de oluşturan başlı başına karakteridir.  25 yıl hayatta kalma mücadelesi oyunun temeli olacaktır. Hep köyde yeni olaylar ve yeni korkunç hikayeler devam eder. Her yıl ayrı bir huzursuzluk oluşur.  Ethan alt üst olmaya başlar ve hep kabusa sürükler kendisini.

Resident Evil Village Ne Zaman Çıkacak?

Resident Evil Village çıkış tarihi 7 Mayıs 2021 diye duyuruldu. Capcom tarafında ortaya çıkan oyun türü herkesin gün sayarak beklediği bir oyun olmuştur. Yaşattığı atmosfer ile oyun severlere çok keyifli zaman geçirmesini sağlayan bu oyun çıtayı daha da yükseltmeye devam ediyor.  Resident Evil Village PS5, PS4, Xbox One ve Xbox Series X/S steam üzerinden dünya çapında herkesin rahatça ulaşabileceği yerde satışa sunulacaktır.  Ethan oyunun dehşetinden bir an önce kurtulmak için silah ve cephane satın alarak oyun boyunca mücadele edilecektir. Kendince de köydeki düşman kadrosundan uzaklaşmak için paya biçilmez malzeme üretimi her şekilde yapacaktır. Ethan karakteri kendini çok sebepsizce hareket etmesinden rahatsız olan ve yaratıklarla Leydi Dimitrescu gizemli kızları birden böcek sürüsü haline gelmesi oyunu daha da heyecan bir duruma getirmektedir. Ethan için oyunda ne zaman hareket edeceğini ve nasıl bir saldırı yöntemi uygulayacağını kaçması için ne şekilde kara alacağını önemli olacaktır.

Resident Evil Villega Fiyatı Ne Kadar?

Resident Evil Villega fiyatı hakkında biraz bahsedelim. Yeni oyun hayatta kalma oyunu macera oyunudur. Herkesin mutlaka oynaması gereken bir oyundur. Heyecan uyandıracak bir türdür. Oyun seri seri olarak ilerlemektedir. 25 yılını kutlayan oyun yöneticisi mutlu etmeye devam etmiştir. Resident evil villega oyunu en son çıkacağı 8 serisini merakla bekleniyor. Satışa sunulması sayılı günler kalan kasım ayı gibi raflarda olacaktır. Ülkemizde döviz kuruna bakılarak fiyat değişebilmektedir. Kesin sabit fiyattan bahsetmek hiç de mümkün değildir. Avrupa ve ABD de fiyatı 59 dolar diye sabitlenmiştir. Bu fiyatla oyunu satışa sunulacağı bilinmektedir. PS4 için satış rakamı 59 dolar iken PS5 için rakam ise 69 dolar olarak satışa sunulmuştur. Anlaşılan bir sorunu daha dile getirmem gerekirse her aldığınız yeni nesil oyunun zamlı olarak fiyat sunulmaktadır. Kesin bir fiyat belirlemek oldukça güçtür.

Ayrıca Kontrol Et

Assassin’s Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey ve Sistem Gereksinimleri

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Assassin’s Creed Odyssey ve Sistem Gereksinimleri hakkında bilgiler vereceğiz. Başlıklar1 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir