Resident Evil 3 Remake

Resident Evil 3 Remake Hilesi

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Resident Evil 3 Remake Hilesi hakkında bilgiler vereceğiz.

Resident Evil 3 Remake Hilesi

Oyun keyfinizin hız kesmeden devam etmesine yardımcı olan bir oyun seçeneği ile sizlerin beklentileriniz kısa sürede cevap bulabilmektedir.

Resident evil 3 kısa süre içerisinde bilgisayar ortamında oynanabilmektedir. Bilgisayar üzerinden gerekli kodlamaları yaparak sizlerde oyun içerisinde hileleri aktif hale getirebilirsiniz. Bunu aktifleştirmek için belirli bir düzene uymanız ve bu şekilde uyguladığınız sistem ile istediğiniz sonucu elde etmeniz gerekmektedir. Bunu aktif hale getirmenin yolu: aşağı ok tuşuna basmak bunun üç kere tekrarlamak ve daha sonra bir kere yukarı ok tuşuna basmak bunların ardından son olarak aşağı ok ile sağ ok tuşuna sırasını karıştırmadan basmak gerekmektedir. Bunu uyguladığınız takdirde cephanelere sahip olmaya istediğiniz şekilde başlayabileceksiniz.

Resident Evil 3 Remake Hilesi Nasıl Açılır?

Oyunun hikâyesi açıldığında oyuncular istedikleri zaman diliminde oyunu sonlandırabilmektedir. Resident evil 3 remake hilesi için bazı kodlar bulunmaktadır. Bu kodlar ile oyun içerisinde oyuncu oyunun zorluğuna bağlı olacak şekilde ve zorluk seviyesinde tıkandığı noktada oyunu sonlandırabilecektir. Kişiler isteğe bağlı belirli bir zorluk seviyesi belirleyip bunun kodunu girerek oyunun istedikleri zorluk noktasında sona ermesini sağlayabilecektir. Dilediğiniz şekilde sizlerde istediğiniz şekilde oyunu kendi hileleriniz doğrultusunda yönetebilme olanağına erişebilirsiniz.

Resident Evil 3 Hilesi

Tüm oyuncuların aktif bir şekilde oyun sürecinde kullanabilecekleri belirli hileler bulunmaktadır. Bu hileleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Hız hilesi
  • Düşmanları tek atış kullanarak öldürme hilesi
  • Oyuncular için sağlık hilesi
  • Oyun sürecinde düşmanlardan korunma ve dokunulmaz hilesi
  • Oyun hızını değiştirme hilesi
  • Kullandıkça sağlık çantasının yenilenmesi hilesi
  • Oyun içerisinde ölümsüzlük hilesi
  • Düşmanları etkisizleştirme adına cephane hilesi
  • Oyun modunda değişiklik olarak ağır çekim hilesi

Resident evil 3 hilesi ile birbirinden farklı hileleri kısa süre içerisinde sizlerde aktif bir hale getirebilirsiniz. Bu şekilde oyun sürecinizi çok daha keyifli bir hale getirebilir ve oyun sürecinin uzayarak çok daha ilerleyen aşamaları görebilme olanağına sahip olabilmektesiniz. Dilediğiniz gibi oyun keyfinizin hız kesmeden devam edebilmesine ve bu pratik hileler sayesinde oyun içerisinde ki etkinliğini arttırmaya başlayabilirsiniz.

Resident Evil 3 Remake Oyunu

Oyun içerisinde ülkesinden kaçmaya çalışan bir kişinin olay örgüsü ele alınmaktadır. Yapılan mücadele ile ülkede çıkan virüsün etkisinden kurtulmak ve bu şekilde aynı zamanda virüsün ele geçirdiği halkın kurtuluş mücadelesi anlatılmaktadır. Düşmanlar ile hem mücadele etmenin zorluğu hem de oyuncunun bu mücadeleden kaçışını anlatmaktadır. 1999 yılında ilk serisi ile ön plana çıkıp olay örgüsü ile günümüze kadar güncellenerek farklı dozları ile ilgi odağı haline gelmeye devam etmektedir. Bir önce ki serilerine göre daha güncel bir sürüm ile ortaya çıkan bu sürüm tüm oyun severler tarafından oldukça yoğun bir şekilde ilgi görmeyi başarmıştır.

Her oyuncunun ilgisini çekmeyi başaran bu oyun aktif bir şekilde birçok oyun mağazasından satışa sunulmaktadır. Bu oyunlar PS4 ile oldukça kolay ve eğlenceli bir şekilde oynanabilmektedir. Fiyat seçenekleri 450 TL tutarında olabildiği gibi değişkenlikte gösterebilmektedir. Resident evil 3 remake oyunu ile sizlerde oyun keyfinizin hız kesmeden en uygun hali ile devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Et

Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021  hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir