Resident Evil 2 Remake Hilesi

Resident Evil 2 Remake Hilesi

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Resident Evil 2 Remake Hilesi hakkında bilgiler vereceğiz.

Resident Evil 2 Remake Hilesi

Resident Evil hem hikayesi hem de oynanışıyla oyun dünyasını kasıp kavuran oyunlar içinde yer almaktadır. Bizler de bu yazımızda Resident Evil oyununu ele aldık.

Oynanış yönünden birçok oyun severden artı puan alan Resident Evil 2: Remake ünlü oyun firması Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan hayatta kalma korku oyunudur. Oyuncular zombi kıyameti sonrasında Raccoon City isimli şehirden kaçmaya çalışan polis memuru Kennedy ve üniversite öğrencisi Claire’i kontrol etmektedirler.

Oyun ilk oyun Resident Evil’in bu oyun 1998 tarihinde çıkmıştır o zamanın şartlarına göre en efsanevi oyunlar arasında yer almaktadır. Bu oyundan yıllar sonra çıkan Resident Evil Remake ise 2019 yılının Ocak ayında çıkmıştır.

Resident Evil 2 Remake Oyununun Hikayesi Nedir?

Resident Evil oyununun 21 yıl sonra çıkan oyununu oynamak isteyenler tabii haliyle Resident Evil 2 Remake oyununun hikayesi nedir? Sorusunu da sormaktadır. Oyunun hikayesi şu şekildedir.

Oyunun hikayesi şu şekilde ilk oyundaki olayların 2 ay sonrasında geçmektedir. Fareler sayesinde Raccoon City’ye yayılan virüs insanları zombi haline getirmekte ve şehrin güvenlik güçleri de Polis Merkezi’ni toplanma alanı olarak kullanıp henüz salgına yakalanmamış olanları koruma altına almaya çalışmaktadırlar.

Fakat işler istenildiği gibi gitmez. İlk oyundakinden farklı 2 karakter ile biz bu hikayeye tanık oluyorsuz bunlardan birisi Claire Redfield bu kişi 1998 yapımlı ilk oyunun kahramanı Chris Redfield’ın kız kardeşi olur aynı zamanda çaylak polisimiz Leon S. Kennedy. Bu iki karakter seçeneğini daha hikayenin başında bizlere sunmaktadır oyun.

Claire abisini bulmak ümidi ile yola çıkarken, Leon ise daha yeni polis olduğu için görevine başlamak üzere Raccoon City Polis Merkezi’ne doğru yol almaktadır. Yolları biz benzin istasyonunda kesişen ikili buradaki zombilerin saldırısından kurtulduktan sonra RCPD’ye doğru yola koyulmaktadırlar.

Fakat orijinal oyundan da hatırlayacağımız tır kazası sahnesi bu ikiliyi ayrı düşürür ve başlangıçta hangi karakteri yönlendireceğimiz seçimi yaptıktan sonra Leon veya Claire ile beraber Polis Merkezi’ne girerek maceraya atılıyoruz. Polis merkezine gittikten sonra aslında buranın güvenli olmadığını görüyor ve yaşam mücadelesine burada başlıyoruz.

Resident Evil 2 Remake Nasıl Oynanır?

Resident Evil Remake oyununu merak edenler Resident Evil 2 Remake Nasıl Oynanır? Sorusunu da merak etmektedir. Oyun çeşitli zorluk modlarından oluşmakta ve her görev sonucu kaydetme sistemi bulunmaktadır. oyunda yönlendirebileceğimiz iki karekter bulunmaktadır ve ara sahnelerde bazen bu karakterlerin kesiştiğine tanık oluyoruz. Birinci şahıs nişan oyunu olarak oynadığımız oyunda yer yer mühimmat topluyoruz.

Resident Evil 2 Remake Hileleri

Oyun içinde görev kazandıkça ve bazı başarılar elde ettikçe yer yer bazı hileler açılır, bunun yanı sıra bazı apk tarzından Resident Evil 2 Remake hileleri de piyasada sunulmaktadır. İstediğiniz seçeneği seçtikten sonra oyunda hile kullanabilirsiniz. Şunu da belirtmeliyiz ki hileli bir oyun oyununuza tat vermeyecektir. Aynı zamanda apk de sunulan hilelerin virüs içerdiğini bilmiyoruz.

Ayrıca Kontrol Et

NBA 2K20 Hilesi

NBA 2K20 Hilesi ve Nereden Satın Alınır?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere NBA 2K20 Hilesi ve Nereden Satın Alınır? hakkında bilgiler vereceğiz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir