PUBG Güncel Silah Hilesi

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere PUBG Güncel Silah Hilesi 2021  hakkında bilgiler vereceğiz.

PUBG Güncel Silah Hilesi nasıl yapılır? FPS oyunları arasında hem mobil, hem de bilgisayar oyunları arasında ilk sırada bulunan PUBG mobile hileleri ile oyunda daha iyi başarılar elde etmek ve rozetler kazanmak mümkün. PUBG Bedava UC Kodları 

Çoğu PUBG mobile oyuncusu en iyi hile yöntemlerini ararken, oyunda hile yapan oyuncuların sayısı giderek artıyor. PUBG oyununda en çok yapılan hileler hangileri? Diyorsanız bunlar arasında hiç şüphesiz birçok hile bulunuyor.

Örneğin PUBG Mobile hileleri arasında en fazla dikkat çekeni duvarların arasından geçebilme hilesi olarak biliniyor. Bu hile yönteminde oyuncular duvar engellerini tek hamleyle aşabiliyor ve duvarın arkasına geçebildikleri için diğer oyuncuların kendisini öldürmesini engelleyebildiği gibi başka oyuncuları daha rahat öldürebiliyorlar.

Bir diğer önemli PUBG Mobile hilesi ise silahların geri tepmesini engellemek ve mermi hilesi olarak biliniyor. Bu hile yöntemi özellikle Asyalı oyuncular arasında çok popüler olduğu için PUBG’nin yapımcısı son dönemde bu hileye karşı birçok önlem aldı ve hesapları banlamaya başladı. PUBG mermi hilesi yöntemi ile oyuncular silahlarının geri tepmesini kodla engelliyor ve bununla kalmayarak mermi bitmesini engelleyebiliyorlar. Şarjörü biten PUBG oyuncusu saliselik hareketle şarjörünü yenileyip diğer rakiplerine daha fazla zarar veriyor ve daha atik davranarak rakiplerini öldürebiliyor.

PUBG Güncel Silah Hilesi

PUBG Mobile Sınırsız Mermi Hilesi 2021

PUBG’den yapılan açıklamada 2.5 milyondan daha fazla oyuncunun hile nedeniyle banlandığı açıklandı. En iyi PUBG hileleri yapan oyuncuların hesaplarının banlanmaya devam edeceğini duyuran yapımcı şirket, oyun içerisinde gerek PUBG kod hilesi, gerek ise PUBG kodsuz hile yapan oyuncuların hesaplarının banlanmaya devam edeceğini açıkladı.

Güncel PUBG 2021 Hileleri yapmak için özellikle VPN kullanmak ve sunucu değişikliği gerekli olabiliyor. Ancak VPN değişimi yapıldığında oyunda ping değerleri kötüleştiği için oyuncular son dönemde sunucu değişiminin engellenmesiyle daha fazla zarar görebiliyor ve hesapları riske giriyor.

PUBG injector hilesi yöntemlerinin de son dönemde tespit edildiğini unutmayın ve oyundaki hesabınızın banlanması durumunda bir daha geri alınmasının mümkün olmayacağını unutmayın. PUBG hilesi ban sorunu yaşayanların hesaplarının geri açılması çoğu zaman için maalesef mümkün olmamaktadır.

 

Ayrıca Kontrol Et

PUBG Bedava UC Kodları

PUBG bedava UC kodları oyuncuların sıkça araştırdığı ve oyun oynarken silah kaplaması, giysi gibi benzersiz …

9 Yorumlar

  1. Bana uc ve Steam cüzdan kodu yollayabilirmisiniz lütfen 🙏🏻

  2. bana uc kodu gönderebilirmisiniz

  3. selam steam cüzdan kodu yollarmısınız lütfen

  4. Gönderim sağladım. Mailinizi kontrol edin. İyi Oyunlar 🙏

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir