PlayStation 5 Mi PlayStation 4 Pro Mu?

Teknoloji, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere PlayStation 5 Mi PlayStation 4 Pro Mu? hakkında bilgiler vereceğiz.

PlayStation 5 Mi PlayStation 4 Pro Mu?

PlayStation 5 Mi PlayStation 4 Pro Mu? Birçok oyuncu son dönemde pandemi koşullarından dolayı PlayStation 5 mi PlayStation 4 Pro Mu? Kararsızlığı içerisinde kalıyor.

Yeni çıkan PlayStation 5 modelleri şu an için hiçbir yerde stok olmadığından oyuncular PlayStation 5 beklemeli mi? Sorusuna da yanıt aramak zorunda kalırken çoğu oyuncunun aklındaki bu soru işaretine PlayStation 5 sahipleri yanıt verdi.

PlayStation 5 ne zaman stoklara girecek? Sorusunun yanıtı belirsiz olduğu için ve 2021 yılının sonunda bile stoklara girmesinin zor olabileceği belirtildiğinden şimdilik bu konuda belirsizlik hakim.

PlayStation 5 özellikleri PlayStation 4 Pro modeline göre daha üstün olmasına rağmen oyun konsolu için özel oyunlar henüz yayınlanmış değil. PlayStation 5 için özel olarak yazılan oyunların sayısı şimdilik çok az ve GTA V gibi oyunlar PlayStation 4 Pro ile aynı özellikte ve aynı temada oynanıyor. PS5 oyuncuları ile PS4 Pro oyuncuları aynı platformu paylaşıyorlar ve PS4 Pro’da olmayan ancak PS5’te olan oyun sayısı çok az ki bu oyunların büyük bölümüde önemli oyunlardan oluşmuyor.

PlayStation 5 Hızlı Mı?

PlayStation 4 Pro modeline göre PlayStation 5 SSD desteği ve geliştirilmiş yazılım ve donanım sayesinde çok daha hızlı. GTA V’de FPS sorunları yaşadığını belirten çoğu eski PS4 Pro yeni PS5 kullanıcıları, oyun konsolunun hız konusunda ‘çağ atladığını’ belirtiyor.

PS4 Pro mu PS5 mi? Bu ikilemde kalan oyuncuların vermesi gereken karar oldukça zor. Ancak oyuncular eğer ki hemen oyun konsoluna ihtiyaç duyuyorsa hem daha uygun fiyatlı olması, hem de hemen alınabilecek durumda olması nedeniyle PS4 Pro modelini tercih edebilirler.

PS4 Pro’nun birkaç yıl daha iyi destek alması ve sorunsuz olarak oyunları oynatmaya devam etmesi bekleniyor. PS4 modelinin bile hâlâ tek başına çoğu oyunu rahatlıkla oynatabildiği, daha yavaş çalışmasına rağmen GTA V gibi oyunların oynanmasında sakınca olmadığı düşünülürse profesyonel olmayan ve sınırlı saatler oyun konsoluyla vakit geçireceklerin PS4 Pro modelini tercih etmesi yerinde karar olabilir.

Ayrıca Kontrol Et

Avrupa’nın Rüya Şehri

Avrupa’nın Rüya Şehri: Sorrento Kıyıları

Haberler, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Avrupa’nın Rüya Şehri: Sorrento Kıyıları hakkında bilgiler vereceğiz. Başlıklar1 Avrupa’nın Rüya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir