Pes 2020 Hilesi ve

Pes 2020 Hilesi ve Pes 2020 de En Güçlü Takımlar

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Pes 2020 Hilesi ve Pes 2020 de En Güçlü Takımlar hakkında bilgiler vereceğiz.

Pes 2020 Hilesi

Pes oyunu, 2001 yılında Pro Evolution Soccer adıyla piyasaya çıkmış ve çıktığı günden itibaren herkes tarafından sevilen oyundur.

Pes 2020, hemen hemen her yaştan ve cinsiyetten kişilerin oynadığı oyunu her geçen gün oynayan kişi sayısı artmaktadır. Arkadaşlarınızla takım kurarak ya da kendi takımınızı kurarak oyunu oynayabilirsiniz.  Bu oyunda ünlü oyuncuları bulmanız da mümkün. Kendi takımızı oluşturabilir ve oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Birçok sürümü bulunmaktadır. Futbol severler tarafından oynanan oyunu, çeşitli yerlerden oynayabilirsiniz. Online telefon bilgisayar ya da oyun salonların da oynayabilirsiniz.

Pes Hangi Tuşlarla Oynanır

“D” tuşu ile şut, “S” tuşu ile pas atabilir “Q” tuşu ile de oyuncu değiştirebilirsiniz. “L3” tuşu ile oyuncuları yönlendirebilir, “X” tuşu ile takım arkadaşlarınıza pas atabilirsiniz. Pes tuşları, arasında üçgen tuşu ile arkadaşlarınıza ara pası verebilirsiniz. “R1” tuşu ile oyuncu hızlandırırsınız ve kare tuşuyla kaleye şut çekebilirsiniz. “O” tuşuna basarsanız da orta açarsınız.

Pes Oyunu Nasıl Oynanır?

Pes oyununu yüklemenizin ardından devam et butonuna basarak forma renginizi seçiyorsunuz. Üç renk seçmeniz gerekiyor, iki tanesi forma renginiz bir tanesi ise arma renginiz oluyor. Bu renkleri seçeceğiniz takıma uygun seçebilirsiniz.

 Pes oyununu elinizde olan konsolla seçtiğiniz oyuncuları yönlendirebilirsiniz. Belirttiğimiz tuşlarla oyuna yön verebilir pek çok farklı birleşimle farklı hareketler de bulunabilirsiniz. Oyunda antrenman modu olduğundan çeşitli hareketlerle yeteneklerini geliştirebilirsiniz. Pes oyunu lig, turnuva gibi oynama şekillerini kendiniz seçebilir, ister çevrimiçi isterseniz de çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Oyun da her şeyi yönlendirmek size kalmış. Ayrıca oyuna girdiğiniz zaman ne kadar maç yapacağınız size kalmış. Bunun yanında her yıl yenilikler gelse dahi oynayış şekli değişmiyor, sadece farklı imkânlarla oyunun heyecanını artırıyorlar.  Her yıl değişen sürümünü almadan önce ilk çıkış zamanında ön sipariş vermeniz gerekiyor.

Pes 2020 de En Güçlü Takımlar

  • Barcelona – İspanya La Liga
  • Juventus – İtalya Seria
  • Manchester City – İngiltere Premier Lig
  • Bayern Münih – Amanya Bundesliga
  • Liverpool – İngiltere Premier Lig
  • Real Madrid – ispanya La Liga

Pes 2020 Fiyatları ve Çıkış Tarihi

Oyun yenilendikten sonra fiyatları da değişmiştir. Pes 2020 fiyatlarına bakalım. Oyun 199 TL üzerinden satılıyor. Ayrıca çok oyunculu oyunlar da avantaj elde etmek istiyorsanız bir üst sürüm almanız gerekmektedir. Bu sürümün de fiyatı 299 TL ye satışa sunulmuştur. Oyunun çıkış tarihi ise 10 Eylül’dür. Asya bölgesinde ise 12 Eylül’de çıkacaktır. Oyuncu kapağında Lionel Messi, dijital ortamda satılan oyunun da kapak yıldızı Ronaldinho’dur.

Pes 2020 Oyun Hileleri Nelerdir?

Oyunun daha eğlenceli hale getirmek için farklı yollar bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de ücret ödemeden pes 2020 hileleri ile oynayabilirsiniz. Şimdi bunlara göz atalım:

  1. Oyunu telefona indirdikten sonra “next” butonuna tıklayın. Sonra ki ekranda “mtclup coins” şeklinde görüntü açılacaktır.
  2. Oyuncu istediği para miktarı yazarak coins yüklemesi yapabilirsiniz.
  3. En üst sınır 9999 olduğu için bunu kullanırlar. Bu işlemden sonra görev talep edilir.
  4. Görev yüklenirken bilgi de verilmektedir. Bu işlemlerin ardından hile tamamlanır.

 

Ayrıca Kontrol Et

NBA 2K20 Hilesi

NBA 2K20 Hilesi ve Nereden Satın Alınır?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere NBA 2K20 Hilesi ve Nereden Satın Alınır? hakkında bilgiler vereceğiz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir