Overwatch Hilesi ve

Overwatch Hilesi ve Overwatch Nasıl Oynanır?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Overwatch Hilesi ve Overwatch Nasıl Oynanır? hakkında bilgiler vereceğiz.

Overwatch Hilesi

İlk çıktığı günden bu yana oyun dünyasında adından söz ettiren Overwatch ülkemizde birden çok oyun sever tarafından heyecanla oynanmaktadır.

Overwatc oyunun yayıncı ve geliştirici Blizzard Entertainment şirketidir. Oyun aslında takım tabanlı çok oyunculu bir birinci şahıs nişancı oyunudur, ancak karakterlerin birden fazla tipe bürünebildiği aslında LOL tarzı bir oyun da denebilir. Oyun dünyasında adında söz ettiren bir oyun olduğu için sık sık güncellemeler, yeni oyun modları, yeni haritalar, yeni görünümler, yepyeni kahramanlar sayesinde asla ve asla eskimeyen bir oyun olarak adından söz ettirmektedir.

Overwatch Nasıl Oynanır?

Overwatch oyununu oynamak isteyen oyuncular bir takım yardım almak durumunda kalabiliyorlar u nedenle Overwatch nasıl oynanır? Sorusunu cevaplamakta fayda var;

Öncelikle oyun birinci şahıs nişancı oyunudur. Fakat Overwatch diğer çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunlarından farklı olarak inanılmaz derecede çeşitli kahraman barındırmaktadır. Bu kahramanlardan oluşan seçiminizi ekibinizin geri kalanının seçtiği karakterlere göre yaparsınız.

Eğer ekibiniz dengeli değilse mesela şifacı olmadan, çok fazla cana sahip kahraman olmadan ya da saniyede düşük hasara sahip çok fazla sayıda kahramanla dışarı çıkarsanız, kazanma şansınız daha düşüktür. Bu nedenle dengeli bir ekip kurmak için takımınızdaki kişilerin seçimlerine göre seçim yaparsanız. Takım çalışmasını ve planını ön planda tutan bu oyunda eğer iyi bir takım değilseniz kazanma şansınız çok düşüktür.

Oyunun belli dönemlerde ortaya çıkan Rekabetçi Oyun modu da vardır. Eğer bu oyun modunu yakalarsanız bu moda girdikten sonra sizinle aynı ölçüde bulunan diğer oyuncularla eşleşirsiniz eğer bu modda oyun kaybederseniz nihai puanınız düşük olarak hesaplanır ve sıralamada en alt sıralarda bulunursunuz. Fakat tüm oyunları kazanıp iyi bir puan alırsanız sıralamada üst sıralarda bulunursunuz. Bu da sizlere ödül olarak geri döner.

Aynı zamanda oyunda birden farklı modlarda bulunmaktadır. Bunlar Arcade Modu, 1v1 Deathmatch modu, 1v1 düello modu, 3v3 eleme modu eğer bu modlarda ölürseniz geri gelemezsiniz. Arcade modu aynı zamanda her türden oyun modunu bulabileceğiniz yerdir. Örneğin Mystery Heroes modu her seferinde rastgele bir kahraman olarak yeniden doğmanızı sağlamaktadır.

Overwatch Hileleri

Birçok oyuncu oyunlarda hızlı bir şekilde ilerlemek ve en iyisi olabilmek adına oyunlarda hile yapmaya çalışmaktadır. Bu başlık altında ise Overwatch hileleri hakkında bilgi vereceğiz.

Öncelikle üzülerek söylemeliyiz ki Overwatch’ın kurucusu Blizzard şirketi hile konusunda çok hassas hatta bundan dolayı bazı ülkelerde tutuklanan oyuncular dahil olmuş. Örneğin bir Twitch yayıncısı Overwatch oyununda hile yaptığı için anında ban yemiştir. Ayrıca Kore’de hile kullandıkları gerekçesiyle 13 Koreli oyuncu tutuklanmıştır.

Bu sebeplerden dolayı şu an Overwatch hileleri yoktur. Çünkü hile konusunda Overwatch oyunun yapımcıları hile üreten firmalara dahi yaptırım yaptığı için imkansız gibi bir şeydir.

Ayrıca Kontrol Et

Warframe Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Warframe Sistem Gereksinimleri Nelerdir ? hakkında bilgiler vereceğiz. Başlıklar1 Warfame …

3 Yorumlar

  1. ABİ BANA Bİ 100 TL LİK GÖNDERİRMİSİNİZ PLS

  2. Banada 50 tl gonderirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir