Ofis Güvenlik Kamera Sistemleri

Ofis Güvenlik Kamera Sistemleri çalışan insanların hayatının büyük bir kısmı işyerlerinde yani, ofislerde geçmektedir. Bu sebeple de çalışanların özel eşyaları, ofis mobilyaları, evraklar başta olmak üzere daha pek çok şeyin korunması gerekir. Adana merkezli olarak kurulmuş olan COL Yazılım ve Güvenlik Sistemleri firmamız verdiği profesyonel hizmetleri ile sizlerin bu talebine cevap vermektedir.

Hırsızlık, zor kullanma gibi durumlarda yapan kişinin kimliğini belirlemek için ihtiyaç duyulan kanıtlar CCTV sistemleri ile sağlanır. CCTV sistemleri; belirli bir alandaki tüm aktivitelerin izlenmesini ve kaydedilmesini sağlayan sisteme verilen isimdir. İnternetin aktif olarak bulunduğu ve CCTV sistemlerine bağlandığı ofislerde bu sistem uzak mesafede mobil cihazlardan veya bilgisayarlardan canlı olarak izlenilebilir. Bu Ofis Güvenlik Kamera Sistemleri hem canlı kayıt esnasında hem de daha sonrasında görüntülere ulaşma imkanı sunmaktadır.

Ofis Güvenlik Kamera Sistemleri

Ofisiniz İçin Uygun Güvenlik Kamera Sistemi Nasıl Belirlenir?

Ofisiniz için uygun olan sistemin belirlenmesinde etkili olan üç faktör bulunmaktadır. Bunlardan ilki; kamera seçimidir. Kamera seçimi yapılarken dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır:

  • Kameranın kullanılacağı alana uygun olarak seçilmiş olması.
  • Çözünürlüğün belirlenmesi. Örneğin; kalabalık mekanların yakınından bulunan ofisler için yüksek çözünürlüklü kameraların tercih edilmesi gerekir.
  • Aranılan ek özelliklerin kamerada bulunup bulunmaması.

İkincisi; kayıt sistemi seçimidir. Kayıt-depolama ve harici kayıt birimleri-genişleme üniteleri göz önünde bulundurularak sizin için en uygun kamera sistemleri belirlenmelidir. Üçüncüsü ise izleme sistemi seçimidir.

Firmamız tarafından yapılacak olan ücretsiz keşif sonrasında sizler için en uygun olan güvenlik kamerası sistemi ekip arkadaşlarımız tarafından belirlenecektir. Tüm ekip arkadaşlarımız, mesleğinin gerekliliği olan bilgi birikimine ve sektör tecrübesine sahiptir. Ayrıca sizleri en profesyonel hizmetlerle buluşturabilmek için sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Ofis Güvenlik Kamera Sistemleri

Ofisiniz İçin Stratejik Noktalar

Ofisiniz için uygun olarak belirlenmiş olan CCTV sistemlerinden tam bir verim almak için stratejik noktaların belirlenmesi ve o noktalara kameraların kurulması gerekmektedir. Bu stratejik noktalardan ilki giriş ve çıkışlardır. Işıktan etkilenmeyecek şekilde yeni içe bakar şekilde giriş ve çıkışlara kameraların konumlandırılması ofisinize giren ve çıkanları takip edebilmenizi ve gerekli durumlarda şüpheli kişilerin tespit edilmesini sağlayacaktır. Resepsiyon bölgesi, önemli stratejik noktalardan ikincisidir. Üçüncü nokta; çalışma odalarıdır. Bu noktalara yerleştirilen kameraların ikinci bir artısı ise çalışanların iş verimliliğinin yükselmesi olacaktır.

Ayrıca, çalışma yerlerinde konumlandırılan kameralar kural dışı davranışların tespiti içinde oldukça önemli olacaktır. Dördüncü nokta ofis araçları odasıdır. Özel evrakların depolandığı bu odaların izlenmesi ve kaydedilmesi oldukça önemlidir.

Müşteri görüşme noktaları, beşinci önemli noktadır. Altıncısı; depolar, yedincisi ise yükleme yerleridir. Hırsızlığın en fazla görüldüğü bu stratejik noktalarda görüntü kalitesi yüksek ürünler tercih edilmelidir. Sekizinci ve son nokta ise kapalı alanlardır. Park yerleri, arka sokaklar gibi gözden uzak yerlerde kameraların bulunması güvenliği arttıracaktır.

Adana güvenlik kamerası hususundan başarıları ile adından söz ettiren şirketimize, iletişim adreslerimiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Okumanızı tavsiye ettiğimiz diğer makaleler;

Ayrıca Kontrol Et

Turbobit Premium Hesaplar | Bedava Hesap + Premium Code 2021

Haberler, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Turbobit Premium Hesaplar | Bedava Hesap + Premium Code 2021 hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir