New World Oyunu

New World Oyunu Nasıl Oynanır, Ne Zaman Çıkmış ve Fiyatı Ne Kadardır?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere New World Oyunu Nasıl Oynanır, Ne Zaman Çıkmış ve Fiyatı Ne Kadardır? hakkında bilgiler vereceğiz.

New World Oyunu Nasıl Oynanır, Ne Zaman Çıkmış ve Fiyatı Ne Kadardır?

Amazon Games yönünden yayını ele alınan yeni bir MMO oyunudur. Oyunu ilk olarak New World kurucusu ve yönetmeni Scott Lane olan bir oyun cinsidir. Oyunun cinsi hakkında ufak bir bilgi paylaşmıştır. MMO usulünü neden önerdikleri ile ilgili ( herkesin bir tarafa giderken biz ise farklı bir yöne doğru gitmekteyiz ) demesidir. Bunun nedeni ise bildiğiniz oyun dünyasında artık MMO cinsinde oyunların olmamasıdır. Dünyada New World oyunu ise MMO olmasından dolayı çıkışını gösterecektir.

New World Oyununun Hikayesi

Aeternum Adası’nda sürekli bir kötülükten dolayı ortaya çıkmış olan bir adada korkutan (vahşi) yaratıkların, büyü ile şekillendirilmiş hayvanların ve yavanlaşmış yerlilerin ortaya çıkmasıdır. Eğer bir sorun çıkmaz ise dünyayı yok edecek bu kötülüğün durdurulması için yapılan bir oyunu anlatmaktadır.

New World Oynanışın Özellikleri

New World oynanışının özellikleri, piyasaya  çıkması ile heyecan içinde ve büyük etkilerin olması halinde bir dünya oyunu sunmaktadır. Dünyada avcılık, kazı ve ağaç keserek kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu oyunda verilen görevler ile aldığımız ödüller sebebiyle donanımlarınızı ve yeteneklerimizi sergiliye bilmekteyiz. Dünyadaki diğer oyunlardan çoğunlukla bildiğimiz özellikler bu oyunda da var olmaktadır.

Bu oyunda kalelerin savunulduğu ve savaşların olduğu bir ortam vardır. MMO oyunların çoğunda bu ortamlar oyundaki oyuncuların birbiri ile savaşmaları sınırlı değildir. Bu savaş oyunu ortamında korkutan (vahşi) yaratıklara karşı savunma yapmamız da gerekli olmaktadır.

Amazon oyunları tek başına oynamak istemekte olan insanları da düşünüp bu oyun biçimini istedikleri bir hale getirmiştir. Oyunda kalenize diğer oynayan oyuncuları davet edip  kalenizi bir ticaret yapan bir hale getirebilirsiniz.

New World oyununda çok büyük ölçüde savaşlar olmaktadır. 50’den fazla savaşlar karşımızda olacaktır. New World kale savunmaları ve saldırıları yalnızca oyunculara mahsus değildir. Çok fazla yapay zekalara karşı da savunmalar yapmanızı gerektirecektir.

New World oyununu tek başına oynamak isteyenler için güzel ve eğlenceli bir oyundur. Oyunu tek oynayanlar için bir ev yada farklı bir ortama sahip olması gerekir ve sahip olduğunuz mekana istediğiniz şekilde değiştirip istediğiniz oyuncuları davet edebilirsiniz. Bu oyunu oynarken oradan geçen bir oyuncu size yardım edebilmektedir. O oyuncuyu davet etmek zorunda kalmanıza gerek yoktur. Oyunda size doğru oyuna dahil olabilir.

Bu oyunda 3 çeşit dövüş çeşidi vardır. Bu oyunda her dövüş çeşidinin kendine ait ekipmanları (silahları) vardır.

v  Uzak dövüş; yaylar, tüfekler ve tek el atılan silahlar,

v  Yakın dövüş; mızraklar, kılıçlar ve savaş baltaları,

v  Büyücüler için ise; asala ve büyücü eldivenleri bulunmaktadır. Her dövüş çeşidi kötü veya iyi taraflarıda bulunmaktadır. Uzak dövüş de sorun çıkma nedeninin az olmasının yanında cephanenizin çok iyi olması gerekmektedir. Yakın dövüş de ise çok hızlı hareket ederken karşınızdan gelmekte olan hasarlardan kaçmak zorlaşmaktadır. Büyücüler her zaman oyunda size ansızın her kötülüğü yapabilir.

New World Oyun Fiyatları Nedir?

Her zaman oyunların arasinda New World oyun fiyatları çok daha  uygun fiyatlara sahiptir. Herkesin rahatlıkla oynamaları için tasarlanmıştır. Her oynayan kişiler oyundan zevk almıştır.

Ayrıca Kontrol Et

Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021  hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir