Minecraft Oyun Modları Nelerdir

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Minecraft Oyun Modları Nelerdir? hakkında bilgiler vereceğiz.

Minecraft Oyun Modları Nelerdir?

Minecraft Nedir?

Minecraft, İsveçli geliştirici Markus Alexej Person tarafından geliştirilen, 2011 yılında Mojang tarafından yayınlanan ve 2014 yılında Microsoft tarafından satın alınan bu oyun küplerle ve çeşitli tasarımlar yapmanıza yardımcı olur. Microsoft bu oyunu 180 milyon dolara satın almıştır. Hayatta kalma oyun piyasasına bomba gibi düşmüştür ve günümüz oyun piyasasına kadar varlığını sürdürmüştür. 1 haftada çıkarılan bu oyun dünya tarihinin en çok satan oyun olmuştur.

Minecraft Oyun Modları Nedir?

 

1-Minecraft Bedwars Nedir?

BedWars’ta amacın düşmanlarının adalarında bulunan yatakları kırmak ve bunu yaparken kendi yatağının yok edilmesini engellemek . Oyunu kazanmak için yatağın yok edilmiş olsun veya olmasın, hayatta kalan son oyuncu olman yeterli .

2-Minecraft Skywars Nedir?

Skywars Minecraft oyununun bir alt Minigamesidir. Minecrafttaki en popüler oyun modu olmakla beraber popülerliği hiç düşmemektedir. Oyunun birçok modu bulunmaktadır. Bunlara takımlı oyun, tek oyun, mega oyun ve birçok modu bulunmaktadır.

3-Minecraft Eggwars Nedir?

EggWars’ta amacın düşmanların adalarında bulunan yumurtaları kırmak ve bunu yaparken kendi yumurtanın yok edilmesini engellemek. Oyunu kazanmak için yumurtan yok edilmiş olsun veya olmasın, hayatta kalan son oyuncu olman yeterli.

4-Minecraft Skyblock Nedir?

Skyblock gökyüzünde küçücük bir adada oyuna başladığınız bir oyun modudur. Kırıktaş jeneratör gibi çeşitli yöntemler kullanarak bloklar üretmeli ve adanızı büyütmelisiniz.

5-Minecraft PvP Nedir?

Pvp Minecraft oyuncularının belirli serverlarda kapışmasına denir. Aslında pvp gayet emek bilek gücü gerektirir.Birisiyle savaşırken elinizde ne varsa kullanmaktan ziyade,işinize o anda ne yarayacaksa onu kullanın.Bunu yaparken tuşları kullanabilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Et

PUBG Bedava UC Kodları

PUBG bedava UC kodları oyuncuların sıkça araştırdığı ve oyun oynarken silah kaplaması, giysi gibi benzersiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir