Metro Exodus Hilesi ve

Metro Exodus Hilesi ve Oyun Fiyatları

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Metro Exodus Hilesi ve Oyun Fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz.

Metro Exodus Hilesi

Savaş oyunları sevenler için önemli bir olan Metro Exodus birinci şahıs nişancı oyunlarından birisidir. Hikayesi ve karakterleri ile oyun alemine ayrı bir yenilik katmıştır.

Savaş oyunları oyun piyasasında elbette ilgi çekmektedir. Bu oyunlar arasında yer alan Metro Exodus ise 4A Games tarafından geliştirilip bir başka oyun firması Deep Silver tarafından piyasaya sürülen birinci şahıs nişancı tarzında bir oyundur.

Oyunun konusu aslında Yazar Dmitry Glukhovsky’nin Metro serisi adlı romanlarından esinlenerek oluşturulmuştur bu oyunun konusu ise yazarın üçüncü kitabı ele alınarak oluşturulmuştur.

Metro Exodus Nedir?

Metro Exodus nedir? Yukarıda da bahsettiğimiz gibi oyun birinci sahış nişan oyunlarından birisi olup bir romandan esinlenerek piyasaya sürülmüştür. Oyunun hikayesi aynen bu romanlarda da mevcut olup farklı tarzda bir hikaye ağı vardır. Zaten sevenleri de bu hikaye modundan dolayı oyunu severek oynamaktadır.

Metro Exodus, 4A Games tarafından geliştirilip Deep Silver isimli oyun firması tarafından yayınlanan oyun 15 Şubat 2019 tarihinde piyasaya çıkmıştır.

Metro Exodus Nasıl Oynanır?

Metro Exodus oyunu diğer oyunlardan farklı bir teması ve konusu vardır bu nedenle oynanması bir hayli zor oyunlardan birisidir. Oyunu oynamayı bilmeyenler ve öğrenmek isteyenler Metro Exodus Nasıl Oynanır? Sorusunu sormaktadır.

Oyun FPS türünde bir oyundur. Bu nedenle silah kullanımı Metro Exodus oyununda öncelikli olan silah kullanımı ve mühimmat detaylarıdır. Bu nedenle silah kullanımın iyi olması gerekir. Oyun içinde yerden topladığınız el bombasını fırlatılabilir bıçak, maske filtresi ve sağlık paketi gibi eşyalar ile sağlığınızı tek bir düzey haline getirebilirsiniz.

Bunun yanı sıra mühimmatı eşyaları toplanan bazı kaynaklarla tezgahlarda da üretebiliyoruz. Bizi hayatta tutan ve sağlık sağlayan maske ve zırh gibi ekipmanları ise görevleri yerine getirdikten sonra geliştirebiliyoruz. Oyundaki ilginç detaylardan birisi de oyunun sonunu etkileyen moral sistemidir. Oyunda kararları siz oynarken veriyorsunuz böylece kontrol ederken vereceğimiz doğru kararlar, oyunun en iyi şekilde sonlanmasına nede olmaktadır.

Metro Exodus Fiyatları

Metro Exodus’un bu kadar farklı bir konuya sahip olması ve oynayış açısından güzel olması elbette fiyata da sıçramıştır şu sıralar piyasaya baktığımızda Metro Exodus fiyatları Steam’de 249,00 TL Gold sürümü ise 379 TL’den satılmaktadır. Epic Games standart paket 84 TL Gold 113,70 TL, Playstation’da ise verilen fiyat 53,70 TL’dir. Gold paket 279 TL’dir.

Metro Exodus Hileleri

Şu sıralarda Metro Exodus oyununda belli başlı hileler bulunmamaktadır. Metro Exodus hileleri Trainer ihtiyaçlarınız fazlasıyla karşılanacaktır. Önce trainer programını indirin bu oyunda hileleri aktif etmek için CTRL + HOME+ SHİFT tuşuna basın ardından numlock tuşlarını kullnarak Metro Exodus hileleri aktif edebilirsiniz.

  • Num 1 – Sınırsız Sağlık // ölümsüzlük
  • Num 2 – Sınırsız Cephane
  • Num 3 – Şarjör değiştirme yok
  • Num 4 – Silahın aşırı ısınmasını engeller
  • Num 5 – Maximum gaz maskesi süresi.
  • Num 6 – Maksimum Filtre Zamanlayıcı

Ayrıca Kontrol Et

NBA 2K20 Hilesi

NBA 2K20 Hilesi ve Nereden Satın Alınır?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere NBA 2K20 Hilesi ve Nereden Satın Alınır? hakkında bilgiler vereceğiz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir