Metro 2033 Redux ve Metro 2033 Redux Hileleri

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Metro 2033 Redux ve Metro 2033 Redux Hileleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Metro 2033 Redux ve Metro 2033 Redux Hileleri

Metro 2033 Redux hayatta kalma oyunlarının güzel örneklerinden biri olarak bir romandan uyarlanarak tasarlanmıştır.

Hayatta kalma mücadelesinin yansıtıldığı Metro 2033 Redux son derece akıcı oyun kurgusu ve heyecanlı bölümleriyle oldukça popüler bir yer edinmiştir. Rus yazar Dmitry Glukhovsky’nin Metro 2033 adlı romanından üretilen ve birçok olay kurgusuna sadık kalınan Redux oyuncuların büyük ilgisini üzerinde toplamıştır. Günümüzde de bazı oyunlara ilham kaynağı da olmaktadır. Özellikle Pupg Mobile oyununun son sürümlerinde Metro Royal olarak bilinen bölümlerde bu oyunun oldukça büyük etkisi hissedilmektedir.

Oyunun Konusu

Dünya büyük yıkım getiren bir felaketin ardından artık yaşanamaz bir yere dönüşmüştür. Atmosfer zehirli gazlarla kaplıdır ve yaşayan canlılar sadece canavarımsı mutantlardır. Oyun Moskova’da metro istasyonlarında ve bağlantılarında geçer. 20 yaşındaki genç Arytom mutantlarla verilen savaşta büyük görevleri yerine getirmek için kıyasıya bir mücadele vermektedir. Dark Ones adı verilen mutant yaratıklar son derece kalabalık ve tehlikelidir ve savaş tamamen onlara karşı değildir.  Çünkü sefalet ve açlık derin bir uçurum açmış diğer insanlarla da çekişmeler ve rekabet başlamıştır.

Metro 2033 Oynanış Özellikleri

Metro 2033 Redux arazide bulunan silah ve gereçlerle devam eden hayatta kalma oyunudur ve birinci şahıs nişancı modun da oynanır. Ekran son derece fonksiyonel bilgiler içerir. Silah değiştirme, harita, mühimmat, sırt çantası içerikleri gibi bilgiler takip edilebilir. Hemen her türlü fiziksel hareket yapılmaktadır. Kapı açma, sürünme, tırmanma gibi diğer oyunlarda daha az görülen fonksiyonlar bu oyunda mevcuttur.  Son derece etkileyici oyun efektlerinin yanı sıra muazzam bir ses performansına sahiptir. İngilizce bilenler için oldukça etkileyici olan seslendirme oyunun gidişatında büyük önem taşırken İngilizce bilmeyen oyuncular için de alt yazı seçeneği sunulmaktadır. Ancak oyunda dikkat eksikliği yaratması açısından alt yazıların oyuna az da olsa etkisi negatif olmaktadır.

Merto 2033 Hile Kullanımı

Her oyunda olduğu gibi Metro 2033 de hilenin yaygınca kullanıldığı oyunlardan biridir. Özellikle FPS oyunlarında yaygıca görülen hile kullanımı oyunun oynanışını daha basit bir hale getirmek için tercih edilmektedir. Örneğin 2033 gibi oyunlar belirli aşamalarda oldukça zor bölümler içerir. Kullanıcıların oynanışı için verilen oyun zorluk dereceleri bazen tatmin edici olmaz ve zor bölümlerde başarı kazanmak isteyen oyuncular hileye başvurabilirler. Online FPS oyuncuları zorluk derecelendirmesi olmayan ve oyuncuların yeteneklerine ya da oyun düzeylerine bağlı olarak zorluk yaşamakta ve bu nedenle eşitlik sağlamak ya da daha kolay ilerleme kaydetmek için hile tercih etmektedirler.

Metro 2033 Hileleri Nelerdir?

Yaygın olarak sağlık hilesi kullanılıyor. Bu hile sağlığın hep üst seviyede kalmasını sağlıyor ve normalden çok daha uzun süre ölmeden oyuna devam edilmesine olanak tanıyor. Bu hileyi gaz maskesi takip eder. Oyunun belirli bölümlerindeki görevler dünya yüzeyinde geçtiğinden ve gaz nedeniyle sağlık azaldığından maske kullanım şartı var. Maske sürekli bulunabilen bir öğe de olmadığı için gaz sorununu sona erdirmek için bu hile kullanılmaktadır. Bu hile gaz maskesi sorununu çözmektedir. Cephane hilesi üçüncü sırada yer alır ki son derece önemlidir. Çünkü aniden biten mermiler nedeniyle çok defa ölüm kaçınılmaz olur. Bu hile bitmeyen cephane sağlar. Bir diğer hile de para hilesidir. Oyun içerisinde bazı noktalarda para karşılığı sağlık, cephane ve silah gibi gerekli nesneler alınabiliyor. Paranız sınırsız olursa bunlar için düşünmezsiniz. Vereceğimiz son örnek ise el feneri hilesidir. El feneri Metro 2033 için en gerekli eşyadır. Çünkü oyunun büyük çoğunluğu karanlıkta geçiyor. Bu nedenle de el feneri yaygın seçilen hilelerden biridir.

Ayrıca Kontrol Et

NBA 2K20 Hilesi

NBA 2K20 Hilesi ve Nereden Satın Alınır?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere NBA 2K20 Hilesi ve Nereden Satın Alınır? hakkında bilgiler vereceğiz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir