Metin 2 Oyunu

Metin 2 Oyunu ve Sistem Gereksinimleri

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Metin 2 Oyunu ve Sistem Gereksinimleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Metin 2 Oyunu

Savaş oyunları uzun yıllardan çok sevilmektedir. Metin 2 ünlü oyunlardan biridir. Bu yazımızda Metin 2 oyunu hakkında ayrıntı bir şekilde bilgi vereceğiz.

Metin 2 oyunun çıkış tarihi 2005 yılının mart ayıdır. Ymir Entertainment şirketi tarafından yayınlanmıştır.

Metin 2 Oyununda Bulunan Karakterler Hangileridir?

 1. Savaşçı

Yakın dövüş alanında uzmanlaşmış olan karakterlerdir. Bu alanda çok iyi olmalarının nedenleri sahip oldukları güçlerin ve kuşandıkları ağır zırhların bulunmasıdır. Güçlerinin kaynağı ise kuvvetli fiziksel ve dengeli zihinsel yapılarıdır.

Tek ve çift el silahlarını kullanırlar. Yavaş çift el silahları aracılığıyla rakiplerini yıkama uğratabilirler. Ayrıca hızlı olan kalkan ve kılıç yeteneklerini kullanarak kendilerini savunabilme özellikleri de bulunur.

 1. Şaman

Metin 2 oyunundaki Şaman karakteri oldukça zekidir. Gelişmiş büyü ve sihir yapma yetenekleri bulunur. Bu yüzden önemli mistik güçleri vardır. Şamanlar saldırıların gücünü artırabilirler. Ayrıca iyileştirme güçlerinin bulunması sebebiyle diğer oyuncuların canını doldurabilir ya da alınan hasarı azaltacak büyüler yapabilme özellikleri bulunmaktadır.

Yelpaze ve çan olmak üzere iki çeşit silah kullanırlar. Yelpaze silahları, beceri hasarı oluştururlar. Çan silahları da rakiplerine düz ve delici vuruş yapmalarına olanak sağlar.

 1. Ninja

Ninjalar, pusu kurarak saldıran profesyonel suikastçı olan karakterlerdir. Hızlanmak ve hareket etmek için hafif zırhlar giyerler. Verdikleri hasarların boyutu çok büyük olabilmektedir. Bu yüzden krallık savaşlarında en dikkat edilmesi gereken karakterdir.

Ayrıca ustaca hançer, kılıç ve yay kullanabilen dövüşçülerdir. Ninjalar oyunda 3 farklı silah kullanabilen tek karakterdir.

 1. Sura

Bu karakterler, Kötülük Tohumunu kollarında büyütmeye karar verdikleri zaman sihirli güçler kazanırlar. Bu sebepten dolayı yakın dövüş savaşçılarına karşı ustadırlar. Uzak mesafeden sihir aracılığıyla saldırı yapabilme özellikleri bulunur. Sahip oldukları saldırı sihirlerini güçlendirebilme veya ek destek büyüleri kazanabilmeleri mümkündür. Silah olarak sadece kılıç kullanabilirler. Kılıçlar, alınan hasarı azaltmayı ve rakibe sürekli hasar vermeyi sağlayan büyülere sahip silahlardır.

 1. Lycan

Lycan Karakteri, İri yarı olan kurt yaratıklardır. Önceleri insan olmalarına rağmen tedavisi bulunmayan bir virüse yakalanmışlar. Bu yüzden insan görünümlerini kaybetmişler ve yaratıklara dönüşmüşlerdir.

Tükenmeyen güçleri ve gelişmiş içgüdüleri bulunmaktadır. Bu özelliklerinden dolayı mükemmel yakın dövüşçülerdir. Hiçbir zaman kavgadan kaçmazlar, hep cephede olmak isteyen karakterlerdir. Pençe kullandıkları için düşmanlara ve canavarlara karşı üstünlük sağlayabilme olanakları vardır.

Metin 2 Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

 • Pentium 3 1 GHz işlemci
 • 512 MB RAM bellek
 • 2 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Windows 7 ve 8 işletim sistemleri

Metin 2 Oyunu Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

 • Pentium 4 1.8 GHz işlemci
 • 1 GB RAM bellek
 • 3 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Windows 7 ve 8 işletim sistemleri

Metin 2 oyunu için önerilen sistem gereksinimleri yukarıda belirtilmiştir.

Ayrıca Kontrol Et

PUBG Bedava UC Kodları

PUBG bedava UC kodları oyuncuların sıkça araştırdığı ve oyun oynarken silah kaplaması, giysi gibi benzersiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir