League of Legends Hilesi

LOL Hilesi ve Oyunun Özellikleri

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere LOL Hilesi ve Oyunun Özellikleri hakkında bilgiler vereceğiz.

LOL Hilesi

LOL hilesi oyunun ilk olarak ortaya çıkıp oyun dünyasında popüler olmasının ardından oldukça talep edilen bir yöntem haline geldi.

Oyun hileleri çok popüler hale gelmiş oyunlarda oldukça sık görülür ve League of Legends hileleri de bunlardan biridir. Piyasaya sürüldükten sonra oldukça ilgi gören ve bir anda tüm dünyada popüler hale gelen oyun, meraklılarının ve profesyonel platformlarda oynayan oyuncuların birbirleriyle sürdürdükleri kıyasıya bir yarışa neden oldu. Bu yarışın sonuçlarında hile yöntemi ile çok sayıda oyuncu üst sıralarda yer almak için savaştı.

LOL Kısa Tarihi

Oyun ilk defa 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya sürüldü. Oyunun yapımcı şirketi Riot Games’in ilk oyunu olması oyun üzerindeki beklentilerin ve oyuna verilen dikkatin bir neticesi olarak zirveye çıkmasını sağladı. MOBA türünde olan oyun dönemin bir diğer favori oyunlarından olan Warcraft III ün bir haritası örnek alınarak yapıldı ev alınan harita örneğine göre oyun şekillendirildi. Baş tasarımcısı Steve Feak olan oyunda birçok harita ve karakter yer aldı. En önemli ve etkili haritalarından biri olan Defence of the Ancients’in de yaratıcısı olan Feak oyun hakkında beklentilerini açıklarken “rüya gibiydi” ifadesini kullanmıştır.

Dünya genelinde 9 sunucu üzerinden yayınlanan oyun tüm dünyada oynanabilir bir oyun olarak sergilenmektedir. Aynı zamanda akıllı telefonlarda mobile versiyon olarak da oynanabilen oyun yıllar geçmesine ve yeni teknolojilere sahip farklı oyunların yerine gelmesine rağmen halen popülerliğini korumaktadır.

Oynanış Ana Hatları

League of Legends hilesi oyun hatları içinde kullanılmasına rağmen oyun akışından çok güç ve tükenmezlik konularında etkili olmaktadır. Aslında oyunun oynanış amacı oldukça basittir. Oyunu ilgi çekici kılan oyun içerisinde yer alan karakterler ve özellikleridir. Ayrıca oyunun kamera açıları da son derece dikkat çekici özellikler taşır. İzometrik 3 boyutlu açı sayesinde hem içeride hem de dışarıda hissi veren ve her noktayı derinliği olan bir perspektiften görmek oyunu oynayanlar için rahat bir görüş sağlıyor.

Oyun içerisinde seçilebilen 3 mod bulunuyor. Her mod kendi özelinde farklılıklar seriler. Sihirdar Vadisi, Taktik Savaşları ve ARAM olan bu bölümlerden Sihirdar Vadisi ve ARAM biraz daha birbirine benzer. Günümüz Arena bölümlerine benzeyen modlarda 5 er oyuncudan oluşan takımlar merkez karargahlarını yok etmek için savaşırlar. Kamera açılarında değişim yapılamayan bu modlar oldukça aksiyon doludur ve daha kısa sürer. Günümüz kısa oyun konseptlerine oldukça benzerdir. Taktik savaşları modu ise tamamen stratejik bir bölüm olarak gösterilmektedir.

Karakterler ve Özellikler

Oyun içerisinde gerçek oyuncular şampiyonlar olarak belirtilmektedir. 140 şampiyonla başlanan oyunda sona kalan takım kazanıyor. Ancak gerçek oyuncuların dışında birbirinden ilginç ve heyecan verici başka karakterleri de görebilirsiniz. Bunların içinde günümüzde bilinen adlarıyla Minyonlar da bulunmaktadır. Oyundaki en basit karakterler olmasına karşın oldukça etkili ve baş belasıdırlar. Büyücü minyon, dövüşçü minyon, kuşatma minyonu ve süper minyon olarak dört çeşit minyon bulunmaktadır ve her minyon takımların kendi merkezlerinden çıkarak rakip merkezlere doğru hareket ederler.

Kaç Harita Bulunur?

Oyunda 3 farklı savaş koşulu oluşturan 3 farklı harita bulunur. Oyun 2019 yılından itibaren sadece iki haritayla yola devam etme kararı aldı.

League Of Legends Hileleri Nelerdir?

League of Legends hilesi genelde XP kazanımları için kullanılmaktadır. Oyun içerisinde ekstra güç kazanmak, sınırsız can ve rakip takımlara karşı avantaj sağlayıcı güçlendirme hileleri bulunmaktadır. Bu hileleri internet üzerinden ücretli olarak temin etmek mümkün ancak ücretsiz olarak piyasaya sürülmüş ve hile konusunda rekabet haline gelmiş birçok kod çözücü hile de bulunmaktadır.

Ayrıca Kontrol Et

Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021  hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir