LoL Bedava Rp Kodları 2021

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere LoL Bedava Rp Kodları 2021 hakkında bilgiler vereceğiz.

LoL Bedava Rp Kodları 2021

LoL Bedava Rp Kodları

LoL Hileleri

LoL oyunu için vereceğimiz rp kodları adlı içeriğimize hoş geldiniz. Uzun araştırmalar sonucu sahip olduğumuz LoL bedava rp kodlarını sizinle ücretsiz bir şekilde paylaşacağız. Büyük emekler ortaya koyarak oluşturduğumuz bedava rp kodları, LoL skin hilesi gibi içerikleri sizinle paylaşacağız. İçeriğimizde LoL bedava rp kodlarının dışında elimizden geldiğince LoL kostüm hilesi de vereceğiz.

Son zamanların en çok tercih edilen oyunlarından biri olan LoL oyunu için büyük emekler ortaya koyarak LoL bedava rp adlı çalışmamızı tamamladık. Ortaya koyduğumuz çalışmalar sonucunda çok iyi kodlar bulduk, sizler için en LoL bedava rp havuzunu kurduk. Uzun emekler sonucu oluşturduğumuz bu havuz sayesinde diğer oyunculara fark atacak, riot pin pointlerin sahibi olacaksınız.

Uzun yıllardan beri her yaş kitlesinden oyuncusu olan LoL’de rp kodları çok fazla önem arz etmektedir. Oynadığınız LoL’den oyun zevkinizi artırmak için sizinle paylaşacağımız lol rp kodlarını kullanın ve oyun zevkinizin artığını fark edeceksiniz. 2021 yılında LoL’e yeni başlayanlar veya eski oyuncular için bedava rp kodlarımız bulunmaktadır. Bu yazımızda ise bedava rp kodlarını oyunculara dağıtarak oyundan alınan zevki artırmayı amaçlıyoruz. Ancak oyuna yeni başlayanlar LoL rp kodlarının ne işe yaradığını, nerede kullanıldığı gibi soruları bilmiyor olabilirler. Onlar da bu yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirler. Yazımızdan sahip olabileceğiniz rp kodları ile oyunun içinde daha iyi kostüm ve eklentilere sahip olabilirsiniz. LoL rp kodlarını kullanarak oyun içinde rekabeti artırabilir, birbirinden güzel kostümlerin sahibi olabilirsiniz.

Rp’nin Açılımı

Rp’nin açılımı riot pointtir. Riot point yani rp kodları sayesinde oyun içi alışveriş yapabilirsiniz. LoL oynayanlar bu kodlara sahip olarak farklı kostümlere sahip olabilir, oyun içi deneyimlerini artırabilirler.

Rp’ler Nasıl Aktif Edilir?

Size vereceğimiz rp kodlarını oyun içinde aktif etmeniz gerekmektedir. Oyunu açtıktan sonra mağaza bölümüne girin ardından rp satın al seçeneğine tıklayın.  Açılan sekmede size ücretsiz olarak verdiğimiz rp kodlarını girin ve rp kodlarını aktif edin. Ondan sonra kodları istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu sayede LoL rp kodlarının da nasıl aktif olacağını öğrenmiş oldunuz.

Merak edilen bir soru ise rp fiyatlarıdır. Firmalar farklı rp miktarlarına göre farklı fiyatlar uygulamaktadırlar. Ancak size vereceğimiz LoL bedava rp kodları sayesinde ücretsiz bir şekilde rp sahibi olacaksınız.

 • 7GF4 – SM8Y – 2B5T – B3JY
 • CS3L – 98BT – EAQ1 – BSWİ
 • 72BJ – 2MTY – MZ83 – CN19
 • FDOO – S4BC – CEY5 – WSP7
 • SMLL – ML28 – BSZC – 8JM4
 • YLNN – B256 – SCJJ – W39M
 • YMLİ – FDOS – LİJ8 – LYGB
 • YUGN – JE74 – L483 – YMNG
 • QBS8 – XLİG – PWGS – 29AE
 • AL4L – YNH7 – 39SM – ZCPP

-lol skin hilesi

-lol kostüm hilesi

-riot pin

Ayrıca Kontrol Et

Assassin’s Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey ve Sistem Gereksinimleri

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Assassin’s Creed Odyssey ve Sistem Gereksinimleri hakkında bilgiler vereceğiz. Başlıklar1 …

186 Yorumlar

 1. MEHMET ÖZDEMİR

  ABİ ALLAH RIZASI İÇİN DURUMUM YOK ANNEM VE BABAM OYUNA PARA YATIRMAMA İZİN VERMİYOR BEN MORDEKAİSER OYNUYORUM 160K ORDEKAİSERİM VAR BANA 520 RP YOLLARMSIN CEHENNEMLİK MORDEKAİSER KOSTÜMÜNÜ İSTİYORUM DA LÜTFENN

 2. abi lütfen bana 1320 rp yollarmısın sonsuz karanlık mordekaiser istiyorumda param yok 160k mordekaiserim var

  e postam:[email protected]

 3. Hocam 1350 rp lazım lütfen yollayın [email protected]

 4. acil 3k rp lazım lütfen yollayın lütfen sahinyigiteren294gmail.com

 5. insanda şans olmadıkca asla olmuyor 🙁 hayalimdeki kostüm galaski katili zed durumum olsa keşke ama malesef rica etsem 1820 rp yollarmısınz

 6. gölünüzden ne koparsa 🙂

 7. MERHABALAR EZREAL KOSTÜMÜ ALMAK İSTİYORUM 1350 RP DEĞERİNDE FAKAT ALICAK DURUMUM YOK MÜMKÜNSE YOLLAR MISINIZ? E POSTA: [email protected]

 8. MERHABA ABİ BANA 1800 RP YOLLARMIZIN XAYAH ALICAM [email protected]

 9. Merhaba ezreal kostümü alabilmek için 1350 rp ye ihtiyacım var lütfen yollayın lütfen

 10. Abi yorumlara baktım herkes rp almış bende çekemiyorum bana da rp gönderir misiniz lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir