Legends Of Runeterra Hilesi

Legends Of Runeterra Hilesi ve Legends of Runeterra Nasıl Oynanır?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Legends Of Runeterra Hilesi ve Legends of Runeterra Nasıl Oynanır? hakkında bilgiler vereceğiz.

Legends Of Runeterra Hilesi

RİOT Games oyunları arasında yer alan Legends of Runeterra dünyada ve ülkemizde ilgiyle oynanmakta ve her geçen gün yeni oyuncuları arasına katmaktadır.

Bu nedenle bu yazımızda Riot Games’in efsanevi oyunları arasında yer alan Legends of Runeterra nedir? Nasıl oynanır? Ve hilelerini ele alacağız.

Legends of Runeterra kısa adıyla LOR, Riot Games’in çıkardığı kart oyunlarında birisi olan ilk olarak 24 Ocak tarihinde piyasaya çıkmıştır. ilk çıktığı zamanlar kart oyunlarını sevenler tarafından ilgiyle takip edilen oyun diğer kart oyunlarından farklı komplekslere sahip bir oyun olarak piyasayı sarsmıştır.

Legends of Runeterra Nedir?

Legends of Runeterra, oyuncuların kart koleksiyonları yaparak çeşitli desteler ile oluşturabileceği dijital bir kart oyunu olarak bilinmektedir. Oyun içinde her biri eşsiz özelliklere sahip kartlar bulunmaktadır ve bu kartlar rakibe karşı sırayla oynanarak, rakibi alt etmek amacıyla mücadele verilmektedir. Bu bakımdan dijital kart oyunları olarak birer sıra tabanlı strateji oyunu olarak görmek de bir nevi mümkündür.

Kart oyunları arasında popülerliği ile bilinen bir diğer oyun ise Hearthstone olup bu oyun bilindiği gibi World of Warcraft evrenini kendine temel almaktadır Karakterlerin yanı sıra kartlar ve büyüler, World of Warcraft oynayan oyuncular tarafından oldukça tanıdık olup Legends of Runeterra oyunu ise yine kendine temel olarak League of Legends evrenini ele almaktadır. Çünkü buradaki karakterler ve kartlar Laague of Legens evreninden alınarak bu oyun baz alınarak yapılmıştır.

Oyun şu an da piyasada olup asıl çıkış tarihi olarak duyurulan 24 Ocak tarihinde piyasaya sürüldü. Ve çıktığı günden bu yana ilgiyle oynanmaktadır.

Legends of Runeterra Nasıl Oynanır?

Legends of Runeterra oyununu bilmeyenler Legends of Runeterra Nasıl Oynanır? Sorusunu da merak etmektedir. Şu şekilde açıklayalım kart oyunlarının büyük çoğunluğunda olduğu gibi, LoR’da da kazanmak aslında diğer birçok oyunda da olduğu gibi rakibin yaşam puanlarını sıfırlamaktan geçmektedir. LoR’da yaşam puanlarımız aslında Nexus puanlarımızı temsil etmektedir.

Bu oyununun temelinde oyuncular birer mana ile oyuna başlamaktadır ve her tur yeni bir mana puanı kazanırlar. LoR oyununun da durum değişmiyor. Yine her bir tur size yeni bir mana puan kazandırmaktadır ve 10 manaya kadar da puan biriktirebiliyorsunuz. Fakat mana kazanma hususunda ufak bir yenilik de yapmışlar

Oyun içinde normal mananızın dışında en fazla üç adet biriktirebildiğiniz Spell mana barınız bulunmaktadır. Fakat bu bar normal barınız gibi her tur artmıyor.

Legends Of Runeterra Hileleri

Riot Games’in diğer birçok oyununda da olduğu gibi hileler apk olarak bulunmaktadır. Fakat hile sonucu banlanma riskiniz epey fazladır. Şu sıralar mevcut olan hilelerden birisi https://link.apkkurdu.com/z8v15665760o0zo adresinde yer alan Legends of Runeterra hileleri bu hile apk olarak sunulmaktadır güvenliği hakkında herhangi bir fikrimiz bulunmuyor

Ayrıca Kontrol Et

Assassin’s Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey ve Sistem Gereksinimleri

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Assassin’s Creed Odyssey ve Sistem Gereksinimleri hakkında bilgiler vereceğiz. Başlıklar1 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir