Left 4 Dead 2 Oyunu ve Sistem Gereksinimleri

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Left 4 Dead 2 Oyunu ve Sistem Gereksinimleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Left 4 Dead 2 Oyunu 

Left 4 Dead ile beraber özlenen zombi temalı oyunlara tekrar geri kavuştuk. L4D2’in çıkışıyla zombilerin istilası başladı.

Left 4 Dead 2 oyunu, hayatta kalma korku oyunlarından bir tanesidir. Oyunda zombi ya da hayatta kalan modu bulunuyor. Hayatta kalanların amacı, güvenli bir bölgede ya da çıkarma noktasında zombilerle savaşmaktır Zombi oyuncularının amacı ise, mümkün olan her türlü aracı kullanarak kurtulanları yenebilmektir. Hedefini ilk takım, turun galibi oluyor.

Left 4 Dead 2 hayatta kalanları ve ortamları içerisinde yer alıyor. Hikaye New Orleans ve çevresinde gelişiyor. Oyuncular kent içerisinde ve açık alanlarda yaşıyor. Oyun ilk bakış açısıyla oynanıyor. Oyun içerisinde bir çok silahı da kullanıyorsunuz.

L4D2’de dört kişiyi yönetiyoruz. Oyunda yönetilen karakterler;

  • Rochelle,
  • Ellis,
  • Nick kontrol ettiğimiz karakterlerdir.

İlk oyunda bulunan bosslar ise daha güçlü halde geri döndüler. Yapım içerisinde yeni ilgi çekici bölümler eklendi. Oyun ilk yapıma göre çok daha detaylı bir şekilde oluşturuldu. Oyunda mutlaka takım halinde hareket etmeniz gerekiyor. Yapay zeka bu oyunda çok daha gelişmiş bir şekilde karşımıza çıkıyor. L4D2 her seviyeden kullanıcının oynayabileceği bir  oyun olarak tasarlandı.

Yapılan Değişiklikler

Normal ve Expert seviyeleri ile beraber oyuna Realism modu eklendi. Bu yeni modda, takım arkadaşlarınızın siluetlerini göremiyorsunuz. Ölen arkadaşlarınızı ise kit yardımıyla bir kez canlandırabilirsiniz. Zombilerin kafalarına ateş ederseniz daha fazla hasar verirsiniz.

Oyunu tek başınıza oynadığınız zaman takımın diğer üyelerini bilgisayar kontrol ediyor. Bu konuda da yapay zeka iyi bir iş çıkarıyor. Left 4 Dead 2’yi tek başınıza oynadığınız zaman da sıkılmıyorsunuz. Aynı şekilde tüm oyun özelliklerinden yararlanıyorsunuz Bu

Sistem Gereksinimleri

Günümüzde en çok oynanan oyunlardan biri olmayı başaran Left 4 Dead sizlere gerilim dolu dakikalar yaşatıyor. Bu oyunda arkadaşlarınız ile eğlenebilir ve aksiyon yaşayabilirsiniz. Left 4 Dead 2 sistem gereksinimleri nelerdir? Minimum sistem gereksinimleri;

  • Windows Vista 32/64 / XP
  • Pentium 4 3.0GHz,
  • 2 GB RAM,
  • NVidia 6600,
  • 13 GB kullanılabilir alan

Yeni Bölümler

L4D2 her an sizlere gerilim dolu dakikalar yaşatıyor. Sürekli takım arkadaşlarınızla iletişim halinde olmanız gerekiyor. Özellikle Roller Coaster yarışı ve benzeri bölümlerde dikkatinizi daha fazla arttırmalısınız. Yeni sürümde ne zaman saldıracağınızı ve ne zaman savunma yapacağınızı iyi bilmeniz gerekiyor. Zombiler sunduğu gerçekçilik hissi ile beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Oyun sizlere daha gerçekçi ve ayrıntılı çevre sunuyor. Karanlık sokaklar sizin de içinizi ürpertiyor. Bununla beraber çevrede çok daha fazla silah ve mühimmat yer alıyor. Oyunda yakın dövüşe de giriyorsunuz. Katana ve elektrikli testere gibi yakın dövüş silahları oyuncuları fazlasıyla heyecanlandırıyor.

L4D2 ilk oyuna göre çok daha ayrıntılı bir şekilde tasarlanmış. Gündüz haritaları ve zombi animasyonlarındaki gelişmeler gerçekten ilgi çekiyor.

Ayrıca Kontrol Et

NBA 2K20 Hilesi

NBA 2K20 Hilesi ve Nereden Satın Alınır?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere NBA 2K20 Hilesi ve Nereden Satın Alınır? hakkında bilgiler vereceğiz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir