Knight Online ve

Knight Online ve Sistem Gereksinimleri

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Knight Online ve Sistem Gereksinimleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Knight Online 

Online oyunlara olan ilgi güm geçtikçe artmaktadır. Çocuklar kadar yetişkinlerde bu oyunları severek oynamaktadır. Bu yazımızda Knigt Online hakkında bilgi vereceğiz.

Knigh online oyunun türü çok oyunculudur. Mgame Corportain ve Noah System oyunun yapımcılarıdır. Aynı zamanda tek ve çok oyunculu modları bulunmaktadır.

Knight Online Oyunu Nasıl Oynanır?

Knight Online oyununu tek başınıza ya da arkadaşlarınız ile beraber oynayabilirsiniz.  Oyunda toplam 19 tane farklı server denilen sunucular bulunmaktadır. Knight online oyununa başlamadan önce bu serverlardan birini seçmeniz gerekir. Sonra Human veya Org ırklarından birisi seçilip oyuna başlanır.

Knigh Online da level sistemi yer almaktadır. Oyunda canavarları kesip xp kazanılır. Bu xp kazanılması ile level atlama gerçekleşir.

Oyunda toplam 83 level vardır. Ayrıca bazı sınıflar mevcuttur. Sınıflar 3’e ayrılmıştır. Andream, Base, Cz bunlardır. Cz sınıfına her levelde girilebilir. Adream, 59 level üstündeki oyunların oynandığı sınıftır. Base sınıfı ise 69 level üstünde oynanılır.

Knight online oyunundaki karakter sayısı 4 tanedir.  Asas, Rogue, Mage, Priest, ve Warrior bu karakterlerdir. Bunlardan biri seçilip oyuna başlanmaktadır.

Oyundaki amaç canavarları kesip, altın ve eşya toplayarak karakterlerinizi güçlendirmektedir. Ayrıca oyunda bulunan özel etkinliklere katılıp daha eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bu etkinlikler sonucunda ödüller kazanma şansınız da vardır.

Knight Online Oyundaki Karakterlerin Özellikleri Nelerdir?

 1. Mage Karakteri

Bu karakterlerin büyücülük özellikleri bulunmaktadır. Anında istedikleri yere ışınlanabilirler. Ayrıca kendileri dışında istediklerini de ışınlayabilme özellikleri mevcuttur.
2. Asas Karakteri

Oyunda güçsüz olarak bilinirler. Fakat minor özellikleri bulunduğu için canlarını doldurabilme olanakları vardır. Can doldurabilme nitelikleri, savaşlarda oldukça işe yarar.

Asas Karakterleri, uzak bir yere gideceklerinde kendilerini ve arkadaşlarını hızlandırabilirler. Kullandıkları skiler sayesinde canavarların canını kolayca azaltabilirler.

 1. Warrior Karakteri 

Knight online Warrior karakteri tank görevini üstlenmektedir. Sahip olduğu can miktarı çok fazladır. Bu yüzden savaşlarda olduğu önde gidip takım arkadaşlarını korur. Ayrıca arkadaşlarının rakipleri kesmesine yardımcı da olmaktadır.

4. Priest Karakteri

Warrior ve Mage karakterleri arasında yer almaktadır. Warriorlar’da olduğu çok canları bulunur. Mage gibi ise büyü yapabilme özelliğine sahiptirler.

Knight Online Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri Hangileridir?

 • 2 GB kullanılabilir saklama alanı
 • Pentium 3 600MHz işlemci
 • 512 MB RAM bellek
 • 3D Acceleration ekran kartı
 • Windows 2000, XP, Vista, 7, 8, 10 işletim sistemlerinden biri gereklidir.

Knight Online Oyunu İçin Önerilen Sistem Gereksinimleri Nedir?

 • 2 GB ya da üzeri kullanılabilir saklama alanı
 • Intel i3 2120 3.1 GHz işlemci
 • 4 GB RAM bellek
 • AMD Radeon R7 240 2 GB ekran kartı
 • Windows 10 işletim sistemi

Knight Online Oyunu için önerilen sistem gereksinimleri yukarıda açıklanmıştır.

Ayrıca Kontrol Et

PUBG Bedava UC Kodları

PUBG bedava UC kodları oyuncuların sıkça araştırdığı ve oyun oynarken silah kaplaması, giysi gibi benzersiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir