Merhaba Komşu Oyna (Hello Neighbour) Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Merhaba Komşu Oyna (Hello Neighbour) Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Hello Neighbour, Dynamic Pixels tarafından gerçekleştirilen ve tinyBuild tarafından 8 Kasım 2017 tarihinde yayınlanan bir macera gerilim türünde oyundur. Oyunun amacı oyundaki gizemli olayları çözebilmek için komşusunun evinin bodrum katına başarıyla gizlice girmektir. Merhaba komşu oyna oyunun yapay zekası, oyuncunun önceki denemesinde izlediği yollar boyunca tuzaklar kurmak için oyuncunun geçmişteki eylemlerine dayalı olarak komşunun davranışlarını değiştirmektedir.

Hello Neighbour Kısa Süreliğine Ücretsiz
Hello Neighbour Konusu

Hello Neighbour, sıradan bir banliyö evi, sıra dışı bir çizgi film sanat tarzı olan gizli bir korku oyunudur. Merhaba komşu oyna oyununda gerginlik ve gizem sahnesi oldukça ön plandadır. Bu oyun komşusunun evine gizlice giren bir davetsiz misafir olarak oynanmaktadır. Ancak komşu oldukça uyanık ve herhangi bir yaramazlıktan kurtulmasına izin vermeyecek kadar kurnazdır. Merhaba komşu oyna oyununda komşunun öfkesinden kaçmak için gizli, kurnazlık, aldatmaca ve birazda şansa ihtiyaç olacaktır.

Hello Neighbour Kısa Süreliğine Ücretsiz
Hello Neighbour İnceleme

Merhaba komşu oyna oyununda kısa boylu ve meraklı bir çocuk karakteri karşımıza çıkmaktadır. Bu meraklı çocuk komşusu Wilson’un evinin bodrum katında sakladığı sırları ifşa etmeyi amaçlamaktadır. En gelişmiş yapay zekaya sahip oyunda yapılan her hareket yapay zeka tarafından kaydedilir. Aynı hamle tekrar yapıldığında ise komşu Wilson o hamleden ders almış bir şekilde karşınıza çıkar.
Oyununda Wilson eve girmek için yapılan yeni denemelerde yapay zekanın kaydetmiş olduğu tuzakları size kurar veya aynı sesleri çıkarır. Oyunda komşu Wilson’un evine girebilmek için ister duvarlardan tırmanın, isterseniz pencereden odaya atlayın veya isterseniz bacadan girin. Komşu Wilson’un en büyük görevi sizi yakalamaktır. Bunu asla unutmayın. Komşu Wilson bu zamana kadar ki oyunların en akıllı ve kötü karakterlerinden biridir.
Merhaba komşu oyna oyununda yapılacak olan her hamlenin ayrıntısına kadar düşünülmesi ve zorlu bulmacaların çözülmesi gerekmektedir. Oyun içerisindeki bu bulmacalar çözülürken de bir yandan komşu Wilson’dan kaçmanın verdiği heyecan dolu serüveni ile Hello Neighbour, birçok oyun eleştirmeni tarafından da yüksek puanlar almıştır.

Hello Neighbour Banliyöde Terör

Oyununda renkli karikatür mahallesi, gizli bir korku oyunu için uygunsuz bir ortam olmasına sebep oluyor. Ancak oyun devam ederken caddenin karşısındaki herkesin aslında iyi olmadığını da fark etmeye başlayacaksınız. Oyunda gizemle ilgilenmek, fikirlerinizi seçimlerinizden öğrenen ve sizi yakalayabilmek için yeni stratejiler uyarmalı bir yapay zekaya da karşı koymak zorundasınız. Neyse ki oyunda çevrenin çeşitli ögeleri ve interactable bölümleri düşmanınızı karıştırmanıza ve dikkatinizi dağıtmanıza yardımcı olacak. Komşu Wilson’un evini ara ve bu bıyıklı tuhaf komşunun ne olduğuyla ilgili gizemi çözmeye çalış. Sen ondan daha zekisin unutma.
Merhaba komşu oyna oyununu severek oynayabilmeniz için Norman Rockwell’in büyüsü, bulmaca çözücü ve gizliliği gibi karışımlardan hoşlanıyorsanız, merhaba komşu oyna oyununa da bayılacaksınız.

Merhaba komşu oyna

Sistem Gereksinimleri

1.Minimum Sistem Gereksinimleri
• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
• İşletim Sistemi: Windows 7 and up
• İşlemci: i5 and up
• Bellek: 6 GB RAM
• Ekran Kartı: GTX 770 and up
• DirectX: Sürüm 11
• Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
• Ses Kartı: Stereo. Play with good stereo.
2.Önerilen Sistem Gereksinimleri
• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
• İşletim Sistemi: Windows 10
• İşlemci: i7
• Bellek: 8 GB RAM
• Ekran Kartı: GTX 1060
• DirectX: Sürüm 12
• Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Ayrıca Kontrol Et

NBA 2K20 Hilesi

NBA 2K20 Hilesi ve Nereden Satın Alınır?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere NBA 2K20 Hilesi ve Nereden Satın Alınır? hakkında bilgiler vereceğiz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir