Kapalı Devre Televizyon

Güvenlik Kamerasını TV’den Nasıl İzleyebilirim?

Güvenlik Kamera Sistemleri Merkezi olarak bu yazımda sizlere Güvenlik Kamerasını TV’den Nasıl İzleyebilirim? hakkında bilgiler vereceğim. Seyhan, Çukurova, Yüreğir, Sarıçam, Karaisalı ilçelerimizde hizmet vermekteyiz.

Güvenlik Kamerasını TV’den Nasıl İzleyebilirim?

Birçok insanın merak edip internette araştırdığı konulardan biri olan güvenlik kamerasını televizyona nasıl bağlayabilirim? Sorusunun cevabını bu makalemizde sizler için yer ver vereceğiz. Öncelikle COL Yazılım ve Güvenlik Sistemleri olarak uzman ekibimizle birçok sorunuzun cevabını vermekte hazırız. Merak ettiğiniz sorularınızı bizlere WhatsApp veya Cep Telefonu yoluyla ulaştırabilirsiniz.

Canlı güvenlik kamerası görüntülerini veya geçmişe dönük kayıtları izlemek için öncelikle kayıt cihazınızın marka ve modeli çok önemlidir. Eğer televizyondan görüntü almak istiyorsanız öncelikle kayıt cihazınızın çıkışlarına bakmanız gerekiyor. Ve kayıt cihazınızdaki çıkışlar televizyonunuzda destekleniyorsa HDMI veya VGA çıkışlarını kullanarak kayıt cihazınızı televizyonunuza bağlayabilirsiniz. Bağladıktan sonra televizyonunuzdan birkaç ayar yaptıktan sonra canlı olarak kayıtları televizyonunuzdan görüntüleyebilirsiniz.

Kayıt cihazınızın HDMI veya VGA çıkışlarını kullanarak televizyonunuza bağlantıyı başarılı bir şekilde yaptıktan sonra televizyonunuzun kumandasından Input tuşuna basarak bağlantı seçeneklerinden HDMI kablosu ile bağlantı yaptıysanız HDMI seçeneğini seçerek devam etmeniz gerekmektedir. Ama VGA kablosu ile bağlantı yaptıysanız VGA seçeneğini seçerek devam etmeniz gerekmektedir. Bu işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra kayıt cihazınızda ki görüntüleri televizyonunuzdan başaralı bir şekilde izleyebilirsiniz. Herhangi bir sorun oluşursa veya yapmış olduğunuz işlem başarısız olursa bizler COL Yazılım ve Güvenlik Sistemleri olarak sizlere profesyonel ekibimizle destek vermek için hazırız.

Güvenlik Kamerasını Cep Telefonu veya Bilgisayardan Nasıl İzleyebilirim?

Kayıt cihazınızın marka ve modeline bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor bu gibi durumlar bunun için öncelikle alırken bu isteklerinizi belirtmekte fayda var. Güvenlik kamerası kayıtlarınızı aynı süreçte monitörden, bilgisayardan veya cep telefonuz dan canlı olarak izleyebilirsiniz. Sıfırdan yaptırmış olduğunuz kamera montajlarınızda COL Yazılım ve Güvenlik Sistemleri olarak sizler için mevcut internetiniz var ise cep telefonundan canlı olarak izleme, canlı olarak kayıt alma, canlı olarak resim alma, varsa canlı ses kaydı dinleme gibi özellikleri varsa mobil cihazınızdan ses kaydı alıp canlı olarak ortamdaki sesleri dinleyebilirsiniz veya geçmişe dönük kayıt izleme gibi özellikleri sizlere birebir anlatıyoruz. COL Yazılım ve Güvenlik Sistemleri olarak Profesyonel ekibimizle istekleriniz doğrultusunda televizyona, cep telefonuna veya bilgisayara kurulumunu yapabiliyoruz.

Okumanızı tavsiye ettiğimiz diğer makaleler;

 

Ayrıca Kontrol Et

Yeni Böcekleri Tespit Edecek Olan Yapay Zeka

Haberler, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Yeni Böcekleri Tespit Edecek Olan Yapay Zeka hakkında bilgiler vereceğiz. Başlıklar1 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir