Fortnite ve

Fortnite Nedir ve Fortnite Nasıl Oynanır?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Fortnite Nedir ve Fortnite Nasıl Oynanır? hakkında bilgiler vereceğiz.

Fortnite Nedir?

Son zamanların en popüler oyunlarının başında gelen Fortnite çılgınlığı her geçen gün küçük büyük herkesi etkisi altına alırken talep sayısı artmaktadır.

Fortnite dünyanın pek çok yerinde ve ülkemizde çok fazla tercih edilen oyunların başında gelmekte ve özellikle gençler arasında son derece popüler bir hal almaktadır. Çok daha keyifli zamanlar geçirmek ve heyecanı damarlarınızda hissedeceğiniz oyunda arkadaşlarınızdan önde olmak büyük bir haz verecektir. Fortnite ile oyun keyfi yaşamak için hakkında detaylı olarak araştırma yapmak oyundan zevk almanıza yardımcı olmaktadır.

Fortnite Nedir ve Ne Zaman Çıkmıştır?

Dünyayı kasıp kavuran ve oynayanların son derece heyecana boğan Fortnite nedir sorusuna en doğru cevap ünlü spor adamlarının bile büyük rağbet gösterdiği internet oyunu olmaktadır. Oyun sanıldığının aksine battle royale (BR) oyunu değildir. 25 Temmuz 2017 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için satışa sunulmuştur. Fortnite oyuncuların dört kişiye kadar takım kurarak sayısız görev yapılan bir oyun çeşididir.

İçerik bakımından fazlası ile zengin olan ve Left 4 Dead ile Minecraft karışımı olarak tanımlamak mümkün olmaktadır. Oyunun temelini oluşturan Save the World bölümü yapım aşamasında olup tamamlanması durumunda ücretsiz olarak oynanabilecektir. Fortnite oyununu bu günkü noktaya getiren BR modu ise Eylül ayında çıkış yapmış olup çok hızlı bir şekilde gelişmekte, zenginleşmekte ve büyümektedir.

Fortnite Nasıl Oynanır?

Her geçen gün teknolojinin gelişmesi ile yeni bir oyun piyasaya çıkmaktadır. Son günlerin en popüler oyunu olan Fortnite nasıl oynanır çok fazla araştırılan soruların başında gelmektedir. Oyunda adaya iniş yapıp hayatta kalan son oyuncu ya da son takım olmaya çalışabilirsiniz. Fortnite oyununda her oyuncunun beklentilerini karşılayacak olanaklar sunan 4 ana oyun modu bulunmaktadır. Oyunun 4 ana modu şunlardır;

  • Battle Royale
  • Çılgın Parti,
  • Kreatif,
  • Dünyayı Kurtar,

Battle Royale: Konsollarda PC de ve mobilde oynanan Fortnite Battle Royale ücretsiz indirerek oynamak mümkün olmaktadır. Savaş otobüsüne atlayıp adaya iniş yapmalı ve hayatta kalan son kişi olabilmek adına savaşmaya ara vermeden devam edilmelidir. İsteğe bağlı olarak diğer oyuncular ile katım kurabilir ve diğer takımları yenmeye çalışabilirsiniz. Zafere ulaşmak için ahşap, taş ve metalden yapılar yapmalısınız.

Çılgın Parti: Battle Royale içinde Çılgın Parti bir moddur. Savaş yerine stres yapmadan eğlence odaklı Çılgın Parti deneysel ve gelişen bir alan olmaktadır. Burada pek çok aktivite bulunmaktadır.

Kreatif: Kendi adınızı oluşturabileceğiniz bu alanda kendi kurallarınızı ve oyunlarınızı tasarlayabilirsiniz. Oyuna arkadaşlarınızı davet ederek eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Fortnite oyun fiyatları her geçen gün değişen teknoloji sayesinde çok daha uygun olduğundan her kesim keyif içinde oynamaktadır. Arkadaşlarınız ve rakipleriniz ile keyif içinde eğlenceli zamanlar geçireceğiniz oyuna olan ilgi gün geçtikçe artmaktadır.

Ayrıca Kontrol Et

Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021  hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir