Fortnite Hilesi ve Sistem

Fortnite Hilesi ve Sistem Gereksinimleri

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Fortnite Hilesi ve Sistem Gereksinimleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Fortnite Hilesi

Fortnite dünyanın en sevilen battle royal oyunlarından bir tanesidir. Günümüzde bir çok kullanıcı Fortnite üzerinde daha iyi sonuçlar almak için hile kodlarını araştırıyor.

Battle Royale ile beraber dünyayı kurtarmak için ihtiyaç duyacağınız en iyi Fortniye hileleri bu yazımızda sizlerle bir araya geliyor.

Fortnite için çalışma hileleri internet üzerinden satın alınıyor. Kod yerine tamamen program desteğinden yararlanılıyor. Oyun içerisinde kazanma şansınızı artırmak istiyorsanız çevrimiçi hile programlarından hemen yararlanabilirsiniz. Hile programları kolay arayüzü ile dilediğiniz gibi yönetilebiliyor. Hile programları güvenlik yapısı nedeniyle kolayca tespit edilemiyor. Güncel hileler her bilgisayara uyumlu şekilde tasarlandı. Sınırsız Vbucks sayesinde Fortnite oyununa hükmedecek ve tüm zorlukları kazanabileceksiniz.

Fornite Hakkında

Son dönemlerin en popüler oyunlarından biri olmayı başaran Fortnite sizleri de bu özel dünyaya davet ediyor Kullanıcıların büyük bir bölümü Fortnite oyununu battle royale olarak düşünüyor. Ancak durum böyle değildir. Oyun içerisinde dört kişiye kadar takım kurma ve sayısız şekilde görev yapma şansınız bulunuyor. Oyun ayrıca ücretsiz olarak oynanıyor.

Fortnite nasıl oynanır? Fortnite içerisinde bir çok farklı oyun imkanı yer alıyor. Bu oyunu tek başınıza ya da takım halinde arkadaşlarınızla oynama imkanına sahipsiniz. Oyun içerisinde bulunan Save The World bölümünde zombiye benzeyen düşmanlarınız bulunuyor. Oyunun temel amaçlarından bir tanesi rastgele oluşturulmuş olan haritalarda doğru yapıyı inşa edebilmenizdir. Bu dönem içerisinde size saldırıya geçen düşman dalgalarını da püskürtmeniz gerekir.

Sistem Gereksinimleri

  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870,
  • Core i5-7300U 3.5 GHz İşlemci,
  • 8 GB RAM,
  • 2 GB VRAM Ekran Kartı,
  • Windows 7/8/10 64-bit ya da Mac OS Mojave 10.14.6

Oyun Modları

Fortnite’ta her oyuncunun beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlandı. Oyun içerisinde dört ana oyun modu yer almaktadır. Fortnite oyun modları;

Battle Royale

Konsol, PC’de ve mobilden oynanan Fortnite Battle Royale’i ücretsiz oynayabilirsiniz. Savaş Otobüsü’ne atlayıp adaya iniş yaptıktan sonra hayatta kalan son kişi olmaya çalışıyorsunuz. Kendiniz ya da arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Çılgın Parti

Çılgın Parti, Battle Royale modlarından bir tanesidir. Bu mod savaştan daha çok eğlence odaklı yapısı ile dikkatleri üzerine çeliyor. Birçok eğlenceli yarışmayı bu modda oynayabilirsiniz.

Kreatif

Fortnite Kreatif’te kendi adanızı oluşturma imkanınız bulunuyor. Kendi oyunlarınızı ve kurallarınızı tasarlayabilirsiniz. Kreatif karmaşık oyunlar tasarlamak için gerekli araçları sizlere sunuyor. Kreatif; oyun tasarlama ve oynamakla beraber, hayalinizdeki manzarayı da yaratmanız için harika bir bölümdür.

Dünyayı Kurtar

Dünyayı kurtar modunda diğer oyuncularla beraber canavar sürülerine karşı mücadele ederek dünyayı keşfe çıkabilirsiniz. Canavarlarla savaşırken ganimet bularak güçlenebilirsiniz. Bu modu arkadaşlarınızla ya da kendi başınıza oynayabilirsiniz. Fortnite oynamaya başlamak oldukça kolaydır. Hemen oyunu ücretsiz olarak indirerek kaydınızı yapabilir ve savaşmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Et

Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021  hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir