Football Manager 2020

Football Manager 2020 Değişiklikleri Nelerdir?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Football Manager 2020 Değişiklikleri Nelerdir? hakkında bilgiler vereceğiz.

Football Manager 2020

31 Ekim 2019 yılında piysaya çıkarılan Football Manager 2020 oyunu adından da anlaşılacağı üzere bir tür futbol teknik direktörlüğü simülasyon oyunu olarak oynanır.

Football Manager 2020 oyunu içerisinde istenilen takımın menajeri yani ülkemizdeki adıyla teknik direktörü olmak mümkündür. Burada her zaman asıl amaç yönetilen takımın her zaman başarılı olmasını sağlamaktır. Bunu mümkün hale getirebilmek adına kaliteli bir kadro kurulur ve bı kadroyu sezon maçlarına hazırlamak için verimli bir antrenman planlaması yapılır.

Oyun bünyesinde antrenman programının yanı sıra altyapı çalışmaları, kontratlar, oyuncu gözlemciliği ve buna benzer çok sayıda detayla ilgilenmek gerekir. Zaman ilerledikçe saha içinde ve dışında sorun yaşanma olasılığı giderek arttığından teknik direktörün bunların her birine karşı hazırlıklı ve çözüm odaklı olması gerekir. Sorunların bertaraf edilmesi başarıyı ve istikrarı da beraberinde getirecektir. Oyun içerisinde gelen teklifler değerlendirilerek daha iyi bir kulübün başına geçilebilir ya da mevcut kulüp zirveye taşınabilir.

Football Manager 2020 Değişiklikleri Nelerdir?

Çok sayıda kişinin merakla beklediği Football Manager 2020 oyunu kendi içerisinde küçüklü büyüklü çok sayıda yeniliğe sahiptir. Bunlar içerisinde en çok dikkat çeken kulüp vizyonu yenliği olmuştur. Buna göre teknik direktör takımın başına geçerken kulübün kültürü ile ilgili bilgi alabilmektedir. Üstelik bu uygulama sadece o sezonla sınırlı olmayıp bir sonraki sezonlarda neler yapılması gerektiği ile alakalı da bilgi vermektedir. Bunlarla birlikte kulüp kültürü, beş yıllık gelecek planı ve devam eden hedefler şeklinde üç ayrı kategori görmek mümkündür. Bunlara ilave olarak ise teknik direktörün kulüp kültürüne uyum sağlayıp sağlayamadığına yönelik değerlendirmeler ve aylık raporlamalar yapılmaktadır.

Oyunda en çok dikkat çeken diğer bir yenilik ise geliştirme merkezidir. Bu sayede geleceğin yıldızlarını yetiştirmek mümkün hale gelmektedir. Eğer oyuna başlarken güçlü altyapıya sahip bir kulüp seçilirse bu süreç daha da kolay olacaktır. Bu gücü artırmak adına 18 ve 23 yaş altı takım, başka kulüplerde forma giyen oyuncular, genç oyuncu adayları da takip edilmeli, buna göre bir gelecek planı oluşturulmalıdır.

Geliştirme merkezi ile yeni oyuncuların potansiyelleri ve altyapıları kolayca takip edilebilir, elde edilen verilerle verimli bir gelecek planı oluşturulabilir. Bunun için gerekli olan altyapı her geçen gün biraz daha geliştirilmektedir. Burada geliştirme merkezinin rolü büyüktür.

Football Manager 2020 Oyunu Önemli Özellikler

Football Manager 2020 oyununu oynamak için en az 2 GB bellek, 7 GB sabit disk alanı, NVIDIA GeForce 9600 M GT veya AMD Radeon HD 365 ekran kartı, Intel Core 2 2.2 GHz veya AMD Athlon 64 2.2 GHz işlemci olması gerekir. Minimum sistem gerekliliklerinin son derece düşük olması oyuncular açısından avantaj sağlamaktadır. Bu sayede oyun sorunsuz şekilde oynanabilir.

Football Manager 2020 fiyatı içinde bulunulan döneme göre farklılık gösterir. Oyunun hem kutulu hem de dijital sürümü vardır. Bunlar içerisinden mobil sürümü oynayabilmek için Play Store ya da App Store ziyaret edilebilir. Buna alternatif olarak mağazalardan kutulu sürüm de satın alınabilir. Mobile oyunun Touch ile kıyaslanan fiyatı biraz daha uygundur.

Ayrıca Kontrol Et

NBA 2K20 Hilesi

NBA 2K20 Hilesi ve Nereden Satın Alınır?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere NBA 2K20 Hilesi ve Nereden Satın Alınır? hakkında bilgiler vereceğiz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir