Film İndirme Siteleri 2021 – 10 Ücretsiz Site

Son zamanlarda ücretsiz film indirme konusu internet dünyasında oldukça popülerlik kazanmıştır. Ancak İnternetten ücretsiz film izlemek veya indirmek için film indirme sitesi arayışında olanların karşılaştığı en büyük sorun yasallık. Çünkü bu işlemi yasal olarak yapabilmek için lisans açısından sıkıntı çıkarmayan servis bulabilmek oldukça zordur. Yasal film indirme siteleri belli miktarda ücret karşılığında film indirilmesine izin veriyor ancak bunu yasal olarak aşmanız ve herhangi bir ücret ödemeden her film olmasa da birçok filme erişebilmeniz mümkündür. Size yasal olarak ücretsiz film indirmenin yollarını yazımızda anlattık. Film izlemeyi çok seven ama sürekli internete bağlanma imkanı olmayan kişiler için film indirme siteleri 2021 – 10 ücretsiz siteyi sizler için listeledik.

Film İndirme Sitesi

Listemizde yer alan film indirme sitelerindeki filmler bazı programlar aracılığıyla kolayca indirilebiliyor. Bu sayede internet bağlantınız olmasa bile istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde film izleme fırsatına sahip oluyorsunuz. film indirme sitesi internet bağlantınız olmadan film indirme programları sayesinde aşağıda listelenmiş olduğumuz en iyi film indirme siteleri 2020 – 10 ücretsiz site den filmleri indirerek izleyebilirsiniz. Ancak Burada dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta vardır indirmiş olduğunuz filmlerin ücretsiz olması telif hakkı ile korunmadığı anlamına gelmez. Tüm filmlerin telif hakları mevcuttur. Bu nedenle indirdiğiniz filmleri başka hiçbir yerde paylaşmamanız, başka bir platforma yüklemeniz, sadece kişisel kullanım amacıyla indirmeniz tavsiye ediliyor. Aksi takdirde filmlerin telif haklarını ihlal etmiş olursunuz.

Film İndirme Siteleri

Ücretsiz bir şekilde film indirebileceğiniz film indirme siteleri 2021 – 5 ücretsiz site şu şekilde listelenebilir:

YouTube: Herkesin bildiği gibi YouTube internet dünyasının en geniş video içerik deposudur. YouTube’da sadece videolar değil videolarını yanı sıra birçok filmde yayınlanıyor. YouTube film indirme programları sayesinde birçok film dizi ve belgeseli indirme imkanı sağlıyor filmi indirdikten sonra Google’da arama yaparak istediğiniz filmi altyazısını indirebilir ve filminizi izleyebilirsiniz.

Retrovision: Bu platform da klasik Amerikan filmlerini bulabilirsiniz. Retrovision içerisinde yer alan birçok film YouTube kanalı üzerinden ücretsiz olarak yayınlanıyor. Eski filmleri seviyorsanız bu platform tam size göre. Ayrıca web sitesi içeriğinde macera, komedi, suç, çizgi filmler, bilim kurgu, korku, savaş, drama gibi farklı kategorilerde yer alıyor.

İnternet Arcvive: İçerisinde dizi, film, televizyon programı ve bunun gibi birçok video bulunduran bir film indirme sitesidir. Ayrıca bunların yanında eski radyo programlarını bile bulabilirsiniz. Tamamen ücretsizdir olan platform içerisinde binlerce film barındırır. Oldukça eski filmleri bile bulabileceğiniz bu film indirme sitesi çok fazla işinize yarayabilir.

Classic Cinema Online: Bu platform içerisinde yüzlerce film barındırıyor. Ayrıca Bazı filmleri YouTube platformunu da kullanarak kullanıcılara ücretsiz olarak sunabiliyor. İndirmek ve izlemek için korku ve batı konulu içerikler arıyorsanız Classic Cinema Online diğer film indirme siteleri arasından tam size göre.

Open Culture: İnternet üzerinden erişebileceğiniz tüm yararlı kaynakları bir araya getiren bir oluşum olan ve Dünyanın her yerinde yüksek kaliteli videolar sunan bu platform ücretsiz filmler, ücretsiz çevrimiçi kurslar ve ücretsiz dil derslerini de bünyesinde barındırıyor. Ayrıca film indirme kategorisinde de binlerce film yer alıyor.

Film İndirme Siteleri 2

Ücretsiz bir şekilde film indirebileceğiniz film indirme siteleri 2021 – 5 ücretsiz site şu şekilde listelenebilir:

Le Cinema Club: Bu film indirme sitesi ilgi görmeyen nadir yapımları yayınlamayı ve yeni yetenekleri teşvik etmeyi amaçlıyor. Bu platformda her hafta yeni bir film yayınlanıyor ve bu filmler genellikle kısa film niteliğinde oluyor.

Crackle: Sony’ ye ait olan bu platform ücretsiz çevrimiçi film indirme siteleri arasında en iyi alternatiflerden biridir. Bu platformda çok sayıda film vardır. Bu filmleri izlemek için basit bir kayıt oluşturmanız ve bir izleme listesi oluşturmanız yeterlidir. Crackle’da başka web sitelerinde bulamayacağınız ücretsiz birçok popüler film ve TV şovuna ulaşabilirsiniz. En büyük artısı ise Android ve iOS uygulamaları olmasıdır.

MoviesFoundOnline: Ücretsiz filmler ve TV şovları, bağımsız filmler ve stand-up içerikleri Bu film indirme platformunda bulunuyor. Platform kısa filmlerden belgesellere ve komedi filmlerine kadar çeşitli ücretsiz filmleri bünyesinde barındırıyor.

PopcornFlix: Film indirme sitesi çok sayıda kamuya açık film ve orijinal içerikler ile ön plana çıkıyor. Web sitesi tek bir kuruş bile harcamadan her türlü cihazda içerik görüntüleme imkanı sağlıyor. Drama, aksiyon, komedi, korku gibi birçok kategoride binlerce ücretsiz filmi bu platformda bulabilirsiniz.

IMDb TV: Ücretsiz film ve TV şovları koleksiyonu oldukça geniş olan bu Film indirme sitesi Amerika tabanlı VPN hizmetleri ile çalışabiliyor.

film indirme siteleri

Film İndirme

En iyi Film indirme siteleri 2021 – 10 ücretsiz site denildiğinde akla ilk gelen film indirme platformlarını sizler için sıraladık. Listemizdeki film indirme siteleri tamamen yasal ve güvenilirdir. Bunların dışında korsan film indirme sitesi veya torrent ile de film indirmek mümkündür. Ancak bu uygulamalar bilgisayarınız ve kişisel verileriniz için bir tehdit oluşturur. Bu nedenle de güvenilir bir şekilde mobil üzerinden film indirebileceğiniz sitelerden işlem yapmak gerekir.

COL Yazılım ve Güvenlik Sistemleri

Okumanızı tavsiye ettiğimiz diğer makaleler;

Ayrıca Kontrol Et

Whatsapp’tan Telegram’a Milyonlarca Kişi Geçti

Mobil, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Whatsapp’tan Telegram’a Milyonlarca Kişi Geçti hakkında bilgiler vereceğiz. Whatsapp’tan Telegram’a Milyonlarca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir