Far Cry 6 Hilesi ve

Far Cry 6 Hilesi ve Fiyatı Ne Kadar?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Far Cry 6 Hilesi ve Fiyatı Ne Kadar? hakkında bilgiler vereceğiz.

Far Cry 6 Nedir?

Far Cry 6 nedir? Birinci kişi nişancı türünden Far Cry serisinin ilk ürünü  olan oyun bilgisayar ile video oyunudur.  Oyunun her serisi ayrı zaman ve yıllarda yayınlanan son serisi de gelmesini heyecanla bekliyoruz.

Far Cry 6 Nasıl Oynanır?

Far Cry6 nasıl oynanır?  Far Cry 6 oyununda Dani Rojas adlı karakter ile yönetiliyor. Giancarlo esposito’nun,  canlandıracağı kişinin liderlik ettiği Anton Castillo karakteriyle karşıdaki gruba karşı gerilla ile mücadele ederek girişime girilir.  Far Cry 6 en dikkat çekici oyunların burda yer alacağını düşünüyorum Far Cry 5 izinin süren oyun farklı yenilikleriyle sizleri büyülüyor adeta başka dünyalara götürüyor. Diğer Ubisoft da olduğu gibi bu oyunda da direniş örgütüne yine liderlik ediliyor. Ama bu oyunda biraz daha farklılık var.  Yara adlı hayali ve tropikal ülkede geçmektedir. Günümüzdeki gerilla devriminin olduğu yere götürüyor. Başkan Anton’nun oğlu isimli diego’u izlerini takip etmektedir.  Oğlunu eğitmek ve ülkesinin önceki ihtişama döndürmek için yemin ediyor. Ancak her şeyin bir bedeli vardır. Eğer amaç ülkesini zenginleştirmek ise kendi görüşünde olmayan kişilere boyun eğmesi gerekmektedir. Oyunda kargaşa içinde bir ada ülkesi ve oyuncular bu diktatörlerden bir an önce kurtulmak için derim rüzgarı ve kaosu bu oyunda birbir yaşayacaklar. Gerilla savaşını, mücadelesini ve adrenalini yaşayacaklar. Düşmanların korkunç ve aynı zamanda çok derin karmaşıklarla oluşmuş karakterler vardır. Anton rejimin gücüne karşı başkaldırarak başarı olmak ve oyuncuların kullanacağı cephane dolu silah olacaktır.  Bu oyun bugüne kadar en büyük ve mükemmel alana sahip olmuştur.

Far Cry 6 Ne Zaman Çıkacak?

Far Cry 6 ne zaman çıkacak? Far Cry 6 çıkacak olan bilgileri sızdıran ekiptir. Hong Kong PlayStation Store ekibidir. Bilgilere göre oyun PS4 ile PS5 çıkış yapacak.  Çok yakında oyun bizlerle buluşacak. Tahminlere göre Far Cry 6 18 Şubat 2021 tarihinde çıkacağını şimdiden oyun severlere söylemek isterim. En önemlisi ise Far Cry 6 PS4 sürümüne aitse size ayrıca bedava PS5 sürümü oyun severlere hediye edilecektir. Elbette oyun yalnızca bu konsollara ortaya çıkmayacaktır ama PlayStation, kendine göre hangi konsolların ortaya çıkacağını belirtmiştir. Muhtemelen oyun PC ya da Xbox One ve Xbox Series X’e çıkması olasıdır.

Far Cry 6 Fiyatı Ne Kadar?

Far Cry 6 fiyatı ne kadar? Far Cry6  önceki serisiyle her zaman olumlu bir dönüş almıştır. Oyunun el yapımı gibi silahlar ile araçlar da yer almaktadır. Duyurulma konusunda herkes Ubisoft Forward sırasında duyurulacağını bilirken ne yazık ki PlayStation tarafından daha önce duyurulduğunu öğrendik.  Verdiğim platformlar stabil olarak 269 TL lik bir fiyat olacağını belirlemiştir. Fiyat konusunda biraz yüksek olsa da oyun severler için hiçbir sorun oluşturmaz diye düşünüyorum. Oyunun PC tarafı Uplay da ile Epic Games Store gibi sitelerde ön siparişe de sunuldu. Far Cry 6 Xbox One olarak standart 470 TL ama PS4 olarak standart versiyonu ise 60 dolar olarak satılıyor. Far Cry 6 oyunu ve hilesi Google platformu Stadia’ya olarak gelecek.

Far Cry 6 Hilesi

Far Cry 6 Hilesi ek program göstermeksizin hile kodları yer almaktadır. Ama öncelikle Devmodu pasiften çıkarmanız gerekmektedir. Aktifleştirdikten sonra hileleri kullanabilirsiniz. Adım adım Devmod açarak hileleri kullanın.

Ayrıca Kontrol Et

Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021  hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir