Fall Guys Oyunu Nedir Ve Sistem Gereksinimi Nelerdir?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Fall Guys Oyunu Nedir Ve Sistem Gereksinimleri Nelerdir? hakkında bilgiler vereceğiz.

Fall Guys Oyunu Nedir Ve Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

Fall Guys Oyunu Nedir ?

Oyun, 4 Ağustos 2020’de Steam oyun platformunu üzerinden piyasaya sürüldü. Fall Guys parkur oyunu denilebilecek oyun türlerindendir bir oyundur. Aynı zamanda Fall Guys, tıpkı diğer battle royale türünde olan bir oyundur. Ancak bu türdeki oyunların aksine Fall Guys’ta 60 kişi bulunur, oyuncular aşamalı bir şekilde elenerek 5 tur oynanır.

Fall Guys Oyunu Nasıl Oynanır ?

Son bir kişi kalana kadar oyun devam eder, son aşamada galip gelen kişi oyunu kazanır. Her turda farklı bir harita ve farklı bir meydan okumayla karşılaşılır. Oyun içerisinde tutuma, çarpıştırma, haritadan aşağı atma gibi olaylar bulunuyor. Fall Guys’ta toplam 23 mini oyun bulunmakta. Bu 23 mini oyun türleri 4’e ayrılmak üzere yarış etabı, hayatta kalma, takım oyunu ve final etabı şeklindedir. Oyun içi rekabetin devamlılığını sağlamak için etaplar en riskli şekilde tasarlanmıştır.

Fall Guys Oyunu Sistem Gereksinimi Nelerdir ?

Fall Guys oyununu indirmek isteyen herkesi yakından ilgilendiren konulardan birisi sistem gereksinimleridir. Sistem gereksinimleri oyunların düzgün ve güzel bir şekilde çalışması için önemlidir. Çoğu oyunda minimum ve maximum sistem gereksinimleri vardır ancak Fall Guys için bu geçerli değildir. Fall Gaysta sadece bir tane sistem gereksinimleri vardır.

İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit only

İşlemci: Intel Core i5 or AMD aquivalent

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 or AMD Radeon HD 7950

Ağ: Genişbant İnternet Bağlantısı

Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: Gamepad Recommended

Ayrıca Kontrol Et

Warframe Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Warframe Sistem Gereksinimleri Nelerdir ? hakkında bilgiler vereceğiz. Başlıklar1 Warfame …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir