eft

Escape From Tarkov Oyunu Nedir Ve Fiyat Bilgisi

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Escape From Tarkov Oyunu Nedir Ve Fiyat Bilgisi  hakkında bilgiler vereceğiz.

Escape From Tarkov Oyunu Nedir Ve Fiyat Bilgisi

Escape From Tarkov Oyunu Nedir ?

Escape from Tarkov, oyuncuların farklı haritalarda birbirleri ile ve yapay zeka kontrolündeki karakterler (Scav) ile karşı karşıya geldiği bir FPS oyunudur. Herkesin ortak amacı belli bir süre içinde olabildiğince “loot” yapmak ve öldürülmeden haritadaki çıkış noktalarına ulaşmak ki buna “raid” denmektedir. (Belli bir eşyayı bulmak ya da belli bir hedefi ortadan kaldırmak gibi görevler de mevcut.) Oyuna sahip herkesin ana envanterinde (Stash) birçok silah, ekipman ve eşya (item) yer alıyor, PMC olarak bir raid’e girerken bunlardan istediklerimizi yanımıza alıyoruz. (Belli süre aralıklarıyla Scav rolünde raid’e girmek de mümkün.) Oyunun en önemli detayı ise ölünce üstümüzdeki her şeyi kaybediyor olmamızdır. Bu yüzdendir ki Escape from Tarkov, piyasadaki en gergin atmosfere sahip FPS oyunu konumunda bulunmaktadır.

Escape From Tarkov Oyunu Nasıl İndirilir ?

Peki Escape From Tarkov nasıl indirilir? Steam ve Epic Games Store gibi dijital hizmet platformlarında yer almayan oyun resmi internet sitesi üzerinden indiriliyor. İşte adım adım aşamaları…

1.Oyunun resmi internet sitesi https://www.escapefromtarkov.com/ adresine giderek ön sipariş resmine tıklayınız.
2.Ön sipariş sayfasında yer alan oyunun mevcut dört sürümünden ‘Standart’, ‘Sol Taraf’, ‘Kaçışa Hazırlık’, ‘Karanlığın sınırı’ birini seçiniz.
3.Oyunu satın alma işleminizi tamamlamak için verilen adımları izleyiniz.
4.Ardından oyunun web sitesine geri dönüp yeni kimlik bilgilerinizle giriş yapınız.
5.Battlestate Games Launcher profil sayfasından kuruluma tıklayınız.
6.Başlatıcı kurulumu tamamlandıktan sonra giriş yapınız ve oyunu indirmeye başlayınız.

Escape From Tarkov Oyunu Fiyat Bilgisi

Alıştığımız tüm platformlardan ziyade sadece kendi internet sitesi escapefromtarkov.com üzerinden satılan oyunun farklı sürümleri mevcuttur. Sadece bilgisayar için geliştirilen oyunun bu sürümleri arasında envanter kapasitesi ve bonus ekipman konusunda farklar vardır. En ucuzdan en pahalıya olmak üzere fiyatlar Standart Edition için 34.99€, Left Behind Edition için 57.99€, Prepare for Escape Edition için 79.99€ ve Edge of Darkness Limited Edition için 109.99€ olarak belirlenmiş. İlk bakışta fiyatlar epey pahalı gözükse de dönemsel indirimler yapıldığını not düşelim. Son olarak tüm sürümlerde aynı oyun tecrübesi sunulduğunu, haliyle başlangıç için standart sürümün gayet yeterli olduğunu belirtelim.

Ayrıca Kontrol Et

Warframe Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Warframe Sistem Gereksinimleri Nelerdir ? hakkında bilgiler vereceğiz. Başlıklar1 Warfame …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir