En İyi Torrent Siteleri 2020

En İyi Torrent Siteleri 2020

Torrent film siteleri şüphesiz internet dünyasının en popüler web siteleri arasında yer alıyor. Ancak kullanıcılar arasında torrent siteleri ve torrent üzerinden dosya indirmenin illegal olduğu yönünde genel bir kanı var. Torrent indirme siteleri telif hakkını ihlal etmeyen içerikler yayınlamak konusunda tamamen legaldir. Ancak burada önemli bir nokta vardır. İndirmiş olduğunuz dosya herhangi bir telif hakkını ihlal etmemelidir. Tüm bunlar göz önüne alındığında kullanıcılar en iyi torrent siteleri 2020 hangisi olduğunu seçmekte zaman zaman kararsız kalabiliyor.

Torrent internette her türlü oyun, film, müzik ve programları indirmeye yarayan bir aracı uygulamadır. İndirme işlemini bilgisayarınıza kuracağınız bir uygulama sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Günümüzde kullanılan en sağlıklı ve en popüler uygulama uTorrent dir. uTorrent i bilgisayarınıza kurduktan sonra tek yapmanız gereken indireceğiniz dosyanın torrentini bularak sıraya almaktır. Torrent indirme siteleri bu şekilde oldukça kolay bir kullanım sağlar.

Torrent Siteleri

Torrent kullanarak dosya indirmenin normal indirmelere göre avantajları vardır. En büyük avantajı da tarayıcıdan yapılan normal ildirme işlemlerine göre daha hızlı bir indirme işlemi olacağıdır. Torrent siteleri, torrent film siteleri ile sadece dosya indirme işlemleri değil dosya paylaşma işlemleri de yapılabilmektedir. Özellikle de yüksek boyutlu dosyaları arkadaşlarınızla paylaşabilmek için torrent uygulaması büyük kolaylık sağlayacaktır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta şudur. Dosyayı paylaşacağınız kişinin bilgisayarında da torrent programı olmalıdır.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi en iyi torrent siteleri 2020 aracılığıyla oyun, film, müzik, program gibi birçok uygulamanın torrentini bulabilirsiniz. Ancak bunun için çok dikkatli olmalısınız. Çünkü bazı güvenli olmayan kaynaklardan torrent indirmek size zarar verir. Bu yüzden çok iyi araştırma yaparak güvenli olduğundan emin olduğunuz sitelerden indirme işlemini gerçekleştirmelisiniz. Torrent indirme siteleri sayesinde film indirme işlemi devam ederken bile film izleyebilir beklemek zorunda kalmazsınız. Torrent tarayıcıdan yapılan indirmelere göre indirme işlemini daha hızlı bir şekilde yapacaktır. Çünkü torrent hiçbir aracın bağlantı gerektirmez ve internet hızınız ne ise doğrudan o hız ile indirme yapar. Aşağıda listelediğimiz en iyi torrent siteleri 2020 ile istediğiniz adresten torrent dosyalara erişebilirsiniz. Sonrasında ise kolay ve hızlı bir şekilde dilediğiniz dosyayı indirebilirsiniz.

En İyi Torrent Siteleri 2020

Torrent İndirme Siteleri

İyi torent siteleri bulmak oldukça zordur. Çünkü birçok sitenin kullanımı tehlikeli olabilmektedir. Çünkü yaşadığınız yerde telif hakkı kanunları nedeniyle torrent kullanımı yasa dışı olabilir. Bu yüzden çoğu torrent indirme siteleri indirme işlemi yapmadan önce VPN kullanma konusunda sizleri açıkça uyarır.

En iyi torrent siteleri 2020 denilince akıllara belli başlı alanında ün yapmış torrent siteleri gelir. Sizler için en çok kullanılan torrent siteleri’ni şu şekilde listeledik;

  1. The Pirate Bay: Torrent deyince akla gelen ilk isimdir. Birçok yaptırıma maruz kalmasına rağmen hala güçlü bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Yeni başlayan biri için bile oldukça kolay bir ara yüze sahip. Ayrıca indirmek istediğiniz dosya ile ilgili birçok bilgiye de ulaşım sağlar.
  2. RARBG: Son yılların en popüler torrent siteleri arasında yer alıyor. Listelenen torrentler sürekli güncel tutuluyor. Sadece kaliteli torrentle ve haber aktüel içerikler de sunuluyor.
  3. to: Yenilenmiş ara yüzü ile izlemeyi kolaylaştırıyor. Film, dizi, oyun ve müzik yelpazesi ile sektörde emin adımlarla ilerliyor. Ancak Google’ın siteyi Google aramadan çıkarmış olması platformun tek dezavantajı durumundadır.
  4. Zooqle: İçerisinde birçok dizi ve film bulunmasına rağmen en iyi oyun torrent sitesi olarak anılıyor. Oldukça kullanışlı bir ara yüze sahip ve kullanımı oldukça kolay.
  5. YTS: Klasik filmler için en iyi torrent film siteleri arasında yer alır. Oldukça kullanışlı ve basit bir ara yüze sahip. 2020 de popülerliği oldukça artmıştı ve mükemmel video kalitesine sahip filmleri listeler.
  6. Torrentz2: kullanımı son derece kolaydır ve devasa bir müzik arşivine sahiptir. Aynı zamanda torrent dosyaları için arama motoru görevi görmektedir.

Yukarıda sizin için en iyi torrent siteleri 2020 listeledik. Torrent indirmeye karar verirsenin mutlaka orijinal ve asıl kaynaklardan indirdiğinize emin olmalısınız. Ve daha önce de belirttiğimiz gibi dosya aktarımı yaparken mutlaka VPN kullanmalısınız.

Torrent Film Siteleri

İnternette çoğu torrent film siteleri içeriğinde bulunan dosyaların telif hakkını hiçe sayarak paylaşıma açıyor. O dosyaları indiren kullanıcılar ise hem telif hakkına giriyor hem de güvenliklerini tehlikeye atıyor. Bu şekilde güvenli olmayan dosyaların indirilmesi bilgisayarınıza virüs bulaşma riskine de neden olabiliyor. Bu nedenle de ücretsiz bir şekilde telif hakkına girmeden torrent film indirmek istiyorsanız çok iyi araştırma yapmalı ve yasal olarak film indirebileceğiniz torrent indirme siteleri kullanmalısınız. Yukarıda listelediğimiz en iyi torrent siteleri 2020 seçenekleri arasında oldukça kaliteli torrent film siteleri de bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında size en uygun olan torrent siteleri ni seçebilir ve dilediğiniz film, müzik, oyun ve uygulamayı indirerek keyfini sürebilirsiniz.

COL Yazılım ve Güvenlik Sistemleri

Okumanızı tavsiye ettiğimiz diğer makaleler;

Ayrıca Kontrol Et

En Ucuz Oyun Bilgisayar Fiyatları 2021

Teknoloji, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere En Ucuz Oyun Bilgisayar Fiyatları 2021 hakkında bilgiler vereceğiz. Oyun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir