En İyi League Of Legends Şampiyonları Hangileridir?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere En İyi League Of Legends Şampiyonları Hangileridir? hakkında bilgiler vereceğiz.

En İyi League Of Legends Şampiyonları Hangileridir?

League of Legends Oyunu Nedir?

Oyun dünyasının Ferrari’si League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

En İyi Karakterler Hangileridir?

Thres: Zincirli Gardiyan. Thresh olarak bilinen dehşet verici hortlak, bir zamanlar sadece basit ama sıkıntılı bir adamdı. Artık kimsenin hatırlamadığı geçmişte, kendini esrarlı bilgileri toplamaya ve korumaya adamış bir tarikatta basit bir gardiyandı. Öncelikle  Thresh Tankımsı bir support(destek)’dur. Thresh genellikle agresif oynanan, karşı nişancıyı sürekli rahatsız eden bir şampiyondur.

Lee Sin: Ionia’nın kadim dövüş sanatı ustalarından Lee Sin, her tür zorluğu ejderha ruhunun özüyle aşan, ilkeli bir dövüşçü. Yıllar önce görüş yeteneğini kaybetmesine rağmen bu savaşçı keşiş; hayatını, topraklarının kutsal dengesini bozmaya yeltenenlere karşı ülkesini korumaya adamış. Orman rolünde boy göstermektedir.

Caitlyn: Caitlyn her birkaç normal saldırıda bir ya da kapana veya ağa yakalanan hedeflere saldırırken hedefini Tam Kafadan vurur. Tam Kafadan vurmak, hedefe kritik vuruş ihtimali ile orantılı ilave hasar verir. Kapana veya ağa takılan rakiplere karşı Caitlyn’in Tam Kafadan vurma menzili iki katına çıkar. Alt Koridor / ADC rolünde oynanan ve oynaması oldukça eğlenceli olan bir nişancı şampiyondur.

Lucian: Bir zamanlar Işık Muhafızı olan Lucian, şimdi hortlak avcısı. Peşlerine düşüp yakaladığı yerde onları kadim çifte tabancalarıyla yok ediyor. Hortlak Thresh eşini öldürdükten sonra Lucian intikam yoluna baş koydu. Ama eşi yaşayanlar arasına döndüğü halde Lucian’ın hiddetinde eksilme olmadı. Bir alt koridor şampiyonudur.

Ahri: Ahri, Kore mitolojisinde dokuz kuyruklu bir tilki olan ve güzel bir kadına dönüşerek öldüreceği erkekleri baştan çıkaran Kumiho isimli mitolojik bir karakterden esinlenilmiştir. Orta koridorun güçlü AP/Büyücü şampiyonu ve lol metasına göre oldukça güçlü bir şampiyon.

Ayrıca Kontrol Et

PUBG Bedava UC Kodları

PUBG bedava UC kodları oyuncuların sıkça araştırdığı ve oyun oynarken silah kaplaması, giysi gibi benzersiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir