EA Play Nedir ve Fiyatı Ne Kadardır ?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere EA Play Nedir ve Fiyatı Ne Kadardır ?  hakkında bilgiler vereceğiz.

EA Play Nedir ?

EA Play, seçili EA oyunlarını oynayabildiğiniz abonelik sistemidir. Aylık ve yıllık olarak satın alınabilir. Aboneliğiniz süresince EA Play kütüphanesindeki oyunları dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz. (Origin’deki EA Play’de EA dışı bazı oyunlar yer almakta.)

EA Play Kaç TL ?

Sadece oyunları edinmekle kalmayın, EA Play ile oyunların keyfini daha fazla çıkarın. Üyeler aylık 12 TL ödeyerek veya aylık 65 TL karşılığında yıllık üyelikle daha fazla ödül, daha fazla özel içerik ve daha fazla harika oyuna sınırsız erişim elde ediyor.EA Play*, EA oyunlarını seven herkes için bir numaralı oyun üyeliğidir. Daha fazla ödül, daha fazla özel içerik ve en iyi oyunlara sınırsız erişim. Aylık ücreti $4.99.

EA Play Steam Oyunlar Hangileridir ?

EA Play sisteminde abone olarak anında erişim kazanabileceğiniz birçok oyun bulunuyor. Bu oyunlar arasında en çok dikkat çekenlerse şöyle:

Titanfall 2

Need  for Speed  Payback

Need for Speed Heat

Star Wars Battlefront II

Battlefield V

Sims 4

Battlefield 4

Battlefield 1

Dragon Age Inquisition

A Way Out

EA Play Live Nedir ?

EA Play, EA Access ve Origin Access servislerinin birleştirilerek oluşturulmuş versiyonudur. EA Play, EA oyunları için vazgeçilmez adreslerden biridir. EA oyunlarına sahip olmak isteyenler için kullanışlı ve avantajlı bir platformdur. Ayrıca, en sevdiğiniz EA oyunlarından çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz. 1 ay. 1 ay geçtikten sonra oyunlar kütüphanenizde kalsa bile oyunları oynayamazsınız, tekrar satın almanız gerekir.

 

 

Ayrıca Kontrol Et

Window 10 Etkinleştirme Kodu

Teknoloji, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Windows 10 Etkinleştirme Kodu  hakkında bilgiler vereceğiz.   Başlıklar 1 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir