Dying Light Hileleri – Güncel Hileler

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Dying Light Hileleri – Güncel Hileler hakkında bilgiler vereceğiz.

Dying Light Hileleri – Güncel Hileler

2015 yılında piyasaya sürülen Dying Light oyunu, birçok oyun sever tarafından bitirilmiştir. Bazı oyun severler ise Dying Light hilelerini merak etmektedir.

Bu yazımızda Dying Light hileleri hakkında bilgi vereceğiz. Ancak hile hakkında bilgi vermeden önce, oyunun değerlendirilmesinin yapılmasının daha doğru olacağı görüşündeyim. Dying Light denildiği zaman akla direkt zombiler gelmektedir. Oyunun konseptinin zombi olması dışında oyunun geçtiği şehir de Türk oyun severleri yakından ilgilendirmektedir. Oyunun yapımcıları, oyunun Harran’da geçeceğini açıklamışlardı. Türk oyuncular için ise oyun daha anlamlı hale gelmişti. Fakat, Dying Light oyunu hakkında videolarak paylaşıldıkça, oyunun Harran’da geçmediği anlaşıldı. Oyunun mekanı açıklanan şekli ile Harran’dı ancak oyun içi görseller İstanbul’dan esinlenmişti. Yani oyunun Harran isimli bir yerde geçtiğini ancak İstanbul’dan esinlenildiğini söyleyebiliriz.

Dying Light Hikayesi

Dying Light oyununun en dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi de oyunun hikayeleriydi. Dying Light hikayesi kesinlikle beklentinizi karşılayacak diyebiliriz. Dying Light başlangıcında, bir uçaktan başlayarak oyuna başlıyorsunuz. İnsanlar sizin hayatınızı kurtarmış olacak ancak zomvi virüsü olmaktan kurtulamadınız. Harran isimli şehrin merkezine girdiğinizde ise oyun tam anlamı ile başlamaktadır.

Harran, zombilerin saldırısı nedeniyle tamamen duvarlarla çevrilmiş durumdadır. Bu bölgeye insan girememekte ve içerideki insanlar da çıkamamaktadır. İçeride birçok insan ölü birçok insan sağ şekilde bulunmaktadır. Şehir içinde hayatta kalan insanlar, birbirleri ile birleşerek kendilerini zombilere karşı korumaktadır. İnsanlar birbirlerine yardım etmekte zombilere karşı hep birlikte savaşmaktadır. Harran şehrine ise yardım uçaklar aracılığıyla gelmektedir. Uçaklardan atılan panzehir sayesinde, insanlar zombi virüsünden korunmaktadır. Oyunun hikayesi, bu açıdan bağlayıcı bir şekilde ilerliyor diyebiliriz.

Dying Light Hileleri – Güncel Hileler

Dying Light Fiyatı

Oyunun hikayesi ile birlikte oyunun fiyatı da merak edilmektedir. Dying Light fiyatı diye arama yapacak olursanız; oynayacağınız cihaza göre fiyat değişiklik göstermektedir. Ancak fiyat performans açısından bakıldığı zaman, oyunun tüm cihazlardaki fiyatlarını karşıladığını söyleyebiliriz. Steam’dan oyunu indirimli bir şekilde 20,39 TL’ye indirebilirsiniz. Bu fiyata göre oyunun grafiklerinin çok iyi olduğunu söyleyebiliriz. Dying Light grafikleri, profesyonel bir şekilde hazırlanmış. Oyun içindeki detaylar, grafikleri destekler niteliktedir. Tüm bu detaylar göz önünde bulundurulduğunda mükemmel bir oyunun sizi beklediğini söyleyebiliriz.

Dying Light Hile

Dying Light içerisindeki traineri açalım ve aşağıda verdiğimiz tuşlara göre aktif hale getirelim.

Numpad 0 – Infinite Health
Numpad 1 – One Hit Kill
Numpad 2 – Infinite Stamina
Numpad 3 – Unlimited Ammo
Numpad 4 – No Reload
Numpad 5 – Unlimited Throwables
Numpad 6 – Weapon Durability
Numpad 7 – Instant Grappling Hook
Numpad 8 – Get Items
Numpad 9 – Add 50.000 Money
Numpad / – Level Up (Power & Agility)
Numpad (+) – Ghost Mode
Numpad (-) – Level Up (Legendary Rank)
Numpad (*) – Level Up (Survivor Rank)
CTRL + Num 0 – Easy Lockpicking
CTRL + Num 1 – Stop Challenge Timers

Dying Light hile komutlarını vererek de yazımızı sonlandırmış olalım.

Ayrıca Kontrol Et

Assassin’s Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey ve Sistem Gereksinimleri

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Assassin’s Creed Odyssey ve Sistem Gereksinimleri hakkında bilgiler vereceğiz. Başlıklar1 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir