DVR Nedir? Farklı DVR Teknolojileri Nelerdir? Adana Güvenlik Kamerası

Adana Güvenlik Kamerası Merkezi olarak bu yazımda sizlere DVR Nedir? Farklı DVR Teknolojileri Nelerdir? hakkında bilgiler vereceğim.

Kapalı devre televizyon kameraları sisteminde güvenlik kameraları üzerinden gelen görüntü kayıt altına alınmalıdır. Bu sistemde görüntüyü kayıt altına alabilen cihazlara dijital Kayıt Cihazı yani DVR denilmektedir. Dijital Kayıt Cihazları kompakt bir görüntüye sahiptir. Ses ve görüntü kaydı alır, uzaktan izleme, yedek alma, kayıtların yeniden oynatılması gibi görevleri vardır. Kayıt cihazları farklı özelliklerde ve modelde üretilmektedir. Kayıt cihazları hem ihtiyaca göre hem de mevcut kapalı devre televizyon kameraları sistemine göre değişiklik göstermektedir. Kapalı devre televizyon kameraları sisteminde genellikle 4, 8, 16 ve 32 kanal DVR çeşitleri kullanılmaktadır. Kanal sayısının değişiklik göstermesinin nedeni ise sistem üzerindeki bağlanan kamera sayısıdır. Kapalı devre televizyon kameraları sisteminde 4 adet kamera bulunuyorsa 4 adet DVR cihazı kullanılmaktadır. Adana güvenlik kamerası sektöründe farklı kamera ve cihazlarla sizlere hizmet veriyoruz.

DVR Cihazının Özellikleri Nelerdir?

Adana Güvenlik Kamerası

 

Kamera sistemleri üzerine geliştirilen DVR farklı özelliklere sahiptir. DVR, sahip olduğu özellikler sayesinde hem avantajlı hem de hesaplıdır. DVR özellikleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.

  • Gerçek zamanlı kayıt yapar.
  • Canlı izleme olanağı sunar.
  • Kaydetme özelliği vardır.
  • İzleme sırasında geri sarabilir, hızlı hareket ettirebilirsiniz.
  • Ağ paylaşımı yapabilir.
  • HDD sayesinde uzun süreli kayıt alabilmektedir.
  • Geceleri yüksek görüntü kaydı için uygun filtre kullanılabilir.
  • İstenilen saatlerde çalışabilir. Bunun için otomatik zamanlayıcı kullanılmaktadır.
  • Görüntüler yedeklenebilir.

DVR, yukarıda yer alan özellikleri taşımaktadır. Firma olarak bu özellikleri taşıyan DVR sistemini sizlere sunmaktayız. Alanında profesyonel kadromuz DVR hakkında detaylı bilgileri size aktaracaktır. Soru ve görüşleriniz için ekibimizden destek alabilir, DVR sistemini kullanabilirsiniz.

Güvenilir Kayıt Cihazı

Adana Güvenlik Kamerası

 

Evinizin ya da iş yerinizin güvenliğini sağlamak, güvenliği kontrol altına almak için güvenlik sistemlerinden yardım alırsınız. Güvenlik sistemleri kurulduğu alanda ses ve görüntü kaydı yapmaktadır. Bu kayıtlar uzun süreli olarak bir cihaza kaydedilir. Güvenlik kamerası sayesinde can ve mal güvenliği sağlanmaktadır. COL Yazılım ve Güvenlik Sistemleri olarak sizlere farklı özelliklerde güvenlik sistemleri sunuyoruz. DVR, günümüzde en çok tercih edilen sistemlerden oluyor. DVR, dijital formdaki video görüntüsünü sabit disk sürücüsüne kaydetmek için kullanılmaktadır. Koaksiyel kablolar aracılığı ile analog kameralardan görüntüler alınmaktadır. Analog kamera ve kayıt cihazı arasındaki mesafe 300 metreden az olduğu sürece video kalitesinde herhangi bir bozukluk olmayacaktır.

COL Yazılım ve Güvenlik Sistemleri olarak son teknoloji ile üretilmiş DVR sistemini sizlere sunuyoruz. Teknolojinin sunduğu olanaklar doğrultusunda DVR hem kaliteli görüntü kaydeder hem de daha uygun maliyetlidir. Güvenlik kamera sistemleri kalite video kaydetmelidir. Eğer kaydedilen görüntünün kalitesi düşük olursa istenilen sonuç elde edilemeyebilir. Alanında profesyonel kadromuz Adana’da DVR sisteminin satışını, kurulumunu, tamirini, bakım ve onarımını yaparak sizlere hizmet vermekte. 7/24 ulaşabileceğiniz kadromuzla ihtiyaç ve isteklerinize kısa sürede çözüm sunuyoruz.

Okumanızı tavsiye ettiğimiz diğer makalelerimiz;

Ayrıca Kontrol Et

Turbobit Premium Hesaplar | Bedava Hesap + Premium Code 2021

Haberler, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Turbobit Premium Hesaplar | Bedava Hesap + Premium Code 2021 hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir