Dont Starve Together Hile Komutları

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Dont Starve Together Hile Komutları hakkında bilgiler vereceğiz.

Dont Starve Together Hile Komutları

Dont Starve Together Nedir ?

Tek oyunculu versiyonunda da olduğu üzere modlanabilir özelliğe sahip Don’t Starve Together, kendine has şeker grafikleri ve oyunun gidişatına göre tüylerinizi ürpertebilecek çeşitli oyun müziklerine sahip. Oyundaki amaç yukarıda da belirttiğim üzere hayatta kalmaktır. Ancak bunu tek başınıza başarmanız oldukça zordur. Zira oyuna başlarken seçtiğiniz her karakterin kendine özgü artıları ve eksileri bulunmakta. Dolayısıyla hayatta kalmak istiyorsak ekip çalışması şart. Öncelikle bunu bilmeli ve oyuna başlarken bu önemli detayı aklımızda tutmalıyız. İsterseniz incelememize karakterlere bir göz atarak başlayalım. Oyunda Wilson, Willow, Wendy gibi sayısı 10’u geçen karakter mevcut. Ancak bu karakterlerin hepsini oyunu açar açmaz seçmemiz mümkün değil. Ne kadar tecrübe puanı o kadar karakter. Bu nedenle biz Wilson’u seçerek ve tanıyarak oyuna başlıyoruz. Wilson, Don’t Starve’dan tanıdığımız bir karakter. Karakterin öne çıkan özelliği sakal uzatabilmesi. Kulağa çok “cool” geliyor olabilir ama oyunda “cool” olmaktan ziyade hayatta kalmaya ihtiyacımız olduğunu varsayarsak bu sakalın ne işe yaradığını merak ediyor olabilirsiniz. Wilson’un sakalı, onun soğuklarda donmasını önleyebiliyor. Eğer havalar yeterince sıcaksa ve kışa daha çok varsa bu sakalı kesip çeşitli eşyaların yapımında da kullanabilirsiniz. Küçük bir not, Wilson’un 150 açlık, 150 sağlık ve 200 ruh sağlığı bulunmaktadır.

Dont Starve Together Oynanış Rehberi

Oyuna en az 3-4 kişi girmeye özen gösterin ve bir takım olun. İlk işiniz haritayı tamamen açmak ve önemli noktaları keşfetmek olsun. Metrobüse ve kaynaklara yakın bir yerde yerleşik hayata geçin. Vahşi doğada kolay kolay riske girmeyin. Her zaman bir B planınız ve bunun için malzemeleriniz olsun. Kendinize bir habitat kurun. YTL; Yaratık Tuzak Labirenti hazırlayın. Oyuna doğrudan etkisi olmayan ama hayatınızı kolaylaştıran modları kullanın.

Hile Komutları

c_give(“itemkodu”, ADET) * İlgili kodu envanterinize verir. Envanter doluysa yere atacaktır. Bazı komutlarda spawn kodu yerine geçebilir. Örnek; “wilson”

c_goadventuring() Oyuncuya bir dizi başlangıç öğesi verir.

c_spawn(“itemkodu”, ADET) *İlgili kodu fare imlecinizin olduğu yere verir.

c_doscenario(scenario) *Senaryo modunu açar.

c_sethealth(yüzde) * Sağlığınızı seçilen yüzdeye ayarlar 0.90 = 90%

c_setsanity(yüzde) *Akıl sağlığı yüzdesini ayarlar 0.90 = 90%

c_sethunger(yüzde) *Açlık yüzdesini ayarlar 0.90 = 90%

c_setmoisture(yüzde) *Islaklık yüzdesini ayarlar 0.90 = 90%

c_settemperature(derece) *Sıcaklık yüzdesini ayarlar 0.90 = 90%

c_godmode() * Ölümsüzlük modu. Sağlık, akıl sağlığı ve açlığı sabit tutar. Tekrar yazarsanız devredışı bırakır. Ölünce yazarsanız diriltir.

c_supergodmode() *God Mod ile aynıdır ancak tüm sağlık, akıl sağlığı ve açlık değerlerini doldurur. Aynı c_godmode() gibi sizi canlandırır fakat canlandığınızda aynı godmode durumuna geçemezsiniz. Modu devre dışı bırakmak için tekrar yazın.

c_maintainhealth(ThePlayer) *Supergodmode’a benzer ancak sürekli sağlığınızı yeniler. İptal etmek için c_cancelmaintaintasks(ThePlayer) kullanın.

c_maintaininsanity(ThePlayer) *Supergodmode’a benzer ancak sürekli akıl sağlığınızı yeniler. İptal etmek için c_cancelmaintaintasks(ThePlayer) kullanın.

c_maintainhunger(ThePlayer) *Supergodmode’a benzer ancak sürekli açlığınızı yeniler. İptal etmek için c_cancelmaintaintasks(ThePlayer) kullanın.

c_maintaintemperature(ThePlayer) *Supergodmode’a benzer ancak sürekli sıcaklığınızı yeniler. İptal etmek için c_cancelmaintaintasks(ThePlayer) kullanın.

c_maintainmoisture(ThePlayer) *Supergodmode’a benzer ancak sürekli neminizi yeniler. İptal etmek için c_cancelmaintaintasks(ThePlayer) kullanın.

c_maintainall(ThePlayer) *Tüm sağlık, akıl sağlığı,açlık ve nem değerlerini yeniler.İptal etmek için c_cancelmaintaintasks(ThePlayer) kullanın.

c_makeinvisible() *Yaratıklar sizi hedef olarak göremezler. Ancak her koşulda çalışmaz.

c_speedmult(multiplier) *Koşma hızını ayarlar. Standart koşma bonusu 1.2 dir. Bu değer 20 veya daha fazla ise duvarların ve suyun içinden geçebilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Et

PUBG Bedava UC Kodları

PUBG bedava UC kodları oyuncuların sıkça araştırdığı ve oyun oynarken silah kaplaması, giysi gibi benzersiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir