Delta Force 2 Oyunu – Delta Force 2 Oyun İncelemesi

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Delta Force 2 Oyunu – Delta Force 2 Oyun İncelemesi hakkında bilgiler vereceğiz.

Delta Force 2 Oyunu

31 Ekim 1999 tarihinde piyasaya sürülmüş oyunun dili İngilizcedir. Tür olarak sınıflandırmak gerekirse askeri oyunlar kategorisine koyabiliriz.

Delta Force 2 oyun incelemesi yaparken biraz acımasız olabiliriz ancak oyunların gelişmesi için bu eleştiriler yapılmalıdır. Delta Force 2’nin teknik olarak kalitesi çok kötü. Oyunun grafikleri ise teknik kaliteden daha kötü bir durumda bulunuyor. Neredeyse grafik olarak hiçbir gelişme yok denebilir. Karakter, araç ve çevre tasarımı olması gereken tasarımın çok çok altında bulunuyor. Grafikler ve teknik kalitesinin düşüklüğünün yanında sesler de bu gruba eşlik ediliyor. Seslerin de kötü olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Yapay zekanın da oyunun zevkini azaltmaktadır. Düşman olarak karşınıza çıkan kişiler neredeyse hiç hareket etmiyor bu da oyunu hayli kolay yapmaktadır. Savaş oyununda düşmanlarınızın bu kadar acemi olması oyundan alınan zevki azaltmaktadır. Fakat bunun dışında çok uzak mesafelerden ise beklemediğiniz bir şekilde ölebiliyorsunuz. Lakin düşmanlara yaklaştıkça sizi vurmaları zorlaşıyor denebilir. Bu da oyunda tutarsızlık olduğunu gözler önüne sermektedir.

Grafikler Sınıfta Kaldı

Delta Force 2 grafikleri nasıl diye soracak olursanız; grafiklerin sınıfta kaldığını söylemek yanlış olmayacak. Delta Force 2 oyunu, oldukça büyük haritalarda oynama imkanı vermektedir. Ancak bu kadar büyük bir haritayı bu kadar boş bırakmak da grafik açısından zafiyet oluşturmaktadır. Haritalar neredeyse boş denebilir. Çevresel olarak dikkat çekebilecek hiçbir yapı yok denebilir. Bu da grafiklerin sınıfta kalmasına sebebiyet vermektedir.

Delta Force 2 - Delta Force 2 Oyun İncelemesi

Delta Force 2 Fiyatı

Delta Force 2’nin 1999 yılında piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında Delta Force 2 fiyatı diye bir fiyat vermek doğru olmayacaktır. Çünkü genel olarak sitelere göz attığınızda, sitelerde böyle bir oyunun bulunmadığını veya tükendiğini göreceksiniz. Tüm bu kadar eleştirilere rağmen, oyunun piyasaya çıkış tarihi dikkate alındığında, oyunun çok da yetersiz olduğunu söylemek yanlış olacaktır. Yaklaşık olarak 22 yıl önce piyasaya girmiş oyunu, bugünün gerçekleri ile kıyaslamak yanlış olacaktır.

Delta Force 2 oyununun gereksinimleri nedir diye baktığınızda oyundan beklentiniz de azalmaktadır. Delta Force 2 birçok oyun severin çocukluğunda büyük ilgi ile oynadığı taktiksel bir savaş oyunudur. Oyun yapısı ve mantığı ile oyun dünyasına yeni bir soluk getirmiştir. Ancak tüm bunları yaparken de grafiksel ve teknik olarak sınıfta kaldığını söylemek gerekiyor. Grafiksel ve teknik açıdan bir beklentiniz yoksa 1999 yılının en popüler oyunlarından biri olan Delta Force 2’yi oynayabilirsiniz. Delta Force 2 sistem gereksinimleri yazarak, bilgisayarınızda Delta Force 2’yi oynayıp oynayamayacağınızı öğrenebilirsiniz. Ancak gereksinimlerin düşük seviyede olduğu dikkate alındığında, neredeyse her cihazla oynanabileceğini söyleyelim.

Delta Force 2 Genel İncelemesi

Delta Force 2’nin genel olarak incelemesini yaptığımız zaman grafiklerin ne kadar kötü olduğundan bahsetmiştik. Ancak grafikleri 1999 yılına göre değerlendirdiğimiz zaman, zamanının en iyi oyunlardan biri olduğunu göreceğiz. Eskileri yad etmek amacıyla oyunu oynayabilirsiniz. Yazımızı Delta Force 2 genel incelemesi ile sonlandıralım.

Ayrıca Kontrol Et

Assassin’s Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey ve Sistem Gereksinimleri

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Assassin’s Creed Odyssey ve Sistem Gereksinimleri hakkında bilgiler vereceğiz. Başlıklar1 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir