CS:GO Hile Kodları

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere CS:GO Hile Kodları hakkında bilgiler vereceğiz.

CS:GO hile kodları arayan oyuncu sayısı salgın döneminde CS:GO’ya artan ilgi nedeniyle bir hayli arttı. CS:GO en güncel hileleri arayan oyuncular genellikle oyunda karşılaştıkları zorlukların önüne geçmek için güncel çalışan CS:GO hileleri listesi arıyorlar ve CS:GO çalışan hile kodları sayesinde oyunda avantaj elde etmek istiyorlar.

En güncel CS:GO hileleri 2021 yılında bir önceki yıllara göre daha fazla arttı ve bu da hile yapmayan oyuncuların elini bir hayli zorlaştırdı. CS:GO hile avantajları söz konusu olduğu zaman oyunda her zaman birinci olma şansı, CS:GO hiç ölmeme hilesi, CS:GO sınırsız mermi hilesi ve CS:GO silah hilesi gibi avantajlar oyuncuların her zaman birinci olmasını sağlayan hileler oldu.

Biraz kısaca CS:GO oyununu konuşacak olursak, oyunda iki farklı takım bulunmaktadır. Bu iki farklı gruptan bir grup teröristler bir grup ise anti-teröristler yani teröristlere karşı savaşan grup olmaktadır.

Oyun hem online, hem offline oynanabilecek oyunlar arasında olmasına rağmen online sunucuda arkadaşlarınızla oynama avantajları gibi seçenekler sunabilmektedir. Dünyanın en çok oynanan bilgisayar oyunları arasında ilk üç oyundan bir tanesi olan CS:GO güzel oyun mu? Sorusunun yanıtını da ilk üç arasında olmasıyla vermektedir.

CS:GO taktikleri sayesinde oyunda hile yapmadan bile birinci olabilirsiniz. Mesela çok fazla açıkta koşmamak, rakiplerinizin bölgesine gitmemek ve bölgenize gelmelerini beklemek, takım halinde hareket etmek ve koşarak duvar diplerine yakın koşmak size CS:GO oynarken avantaj sağlar.

CS:GO Hile Kodları

CS:GO Hile Kodları Listesi

CS:GO’da yapabileceğiniz hileler şöyle:

Sv_cheats 1: Hileleri aktif eder.

R_drawothermodels 2: Wallhack özelliğini açar.

R_drawothermodels 1: Wallhack özelliğini kapatır.

Mp_limitteams 0: Oyundaki tüm limitleri ve sınırları kaldırır.

Mp_freezetime 0: Oyuna başlama süresini kısaltır.

Sv_infinite_ammo 1: Hiç bitmeyen envanter sağlar.

Bot_kill: Tüm bot oyuncuları öldürür, siz ve arkadaşlarınız kalırsınız.

God: Canınız sınırsız olur.

CS:GO Bot Hileleri

Bot_add_t: Teröristlere daha fazla sayıda bot ekler.

Bot_add_ct: Anti-terörist ekibine daha fazla sayıda bot ekler.

Bot_kick: Tüm botları siler.

Give weapon_[silah ismini buraya yazın] : Anında istediğiniz silahı verir.

CS:GO Hilesi Ban

CS:GO hilelerini sadece botlarla oynarken veya arkadaşlarınızla oynarken yapabilirsiniz. Yazdığımız tüm hileler sadece botlarla oynarken veya arkadaşlarınızla oynarken yazabileceğiniz hileler olup CS:GO online hilesi için geçerli değil. CS:GO online oynarken hile yapmak anında ban sebebidir ve sunucu kontrolleri nedeniyle CS:GO online hileleri mümkün değildir.

Ayrıca Kontrol Et

Dying Light Hileleri – Güncel Hileler

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Dying Light Hileleri – Güncel Hileler hakkında bilgiler vereceğiz. Dying …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir