Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive Hilesi

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Counter-Strike: Global Offensive Hilesi hakkında bilgiler vereceğiz.

Counter-Strike: Global Offensive Hilesi

Counter Strike oyunun mazisi çok eskilere dayanmaktadır. Özellikle stratejik açıdan birçok işleve sahip olan bu oyun ilk çıktığı günden bu yana insanlar tarafından sevilerek oynanmakta ve eski sürümleri dahil insanlar tarafından ilgiyle takip edilmektedir.

Counter-Strike: Global Offensive kısa adıyla CS:GO Valve ve Hidden Path Entertainment adlı iki şirket tarafından geliştirilen ve çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyunu olarak bilinmektedir. Bu oyun daha önce çıkan Counter Strike serisinin aslında dördüncü oyunudur. 2012 yılının Ağustos ayında Microsoft Windows, macOS, Xbox 360 ve PlayStation 3 için piyasaya sürülen oyunun Linux sürümü ise 2014 yılının Ağustos ayında piyasaya sürülmüştür.

Counter-Strike: Global Offensive Nedir?

İlk defa Counter-Strike: Global Offensive oynayacaklar Counter-Strike: Global Offensive Nedir? Sorusunu çokça sormaktadır.

Counter-Strike: Global Offensive oyunu Teröristler ve Anti-Teröristler adlı takımlardan oluşmaktadır ve bu iki takımda birbirlerini yok etmeleriyle ve aynı zamanda ayrı hedefleri tamamlamakla görevlendirilir. Teröristler, oyun moduna bağlı kalarak ya bombayı yerleştirmeli ya da alınan rehineleri korumalıdır. Anti Teröristler ise ya bombanın yerleştirilmesini önlemeli, bombayı etkisiz hale getirmeli ya da alınan rehineleri kurtarmalıdır.

Oyunda aslında dokuz oyun modu vardır. ayrıca bu sürümle birlikte oyuncuların özel Valve sunucularında oynamasına ve ayrıca topluluk üyeleri için özel olarak sunulan özel haritalar ve oyun modları ile kendi sunucularını barındırmalarına da izin veren eşleştirme desteği de sağlanmaktadır.

Counter-Strike: Global Offensive Oynanışı Nasıldır?

Bir önceki oyunlar gibi Counter-Strike: Global Offensive oynanışı nasıldır birinci şahıs nişancı oyunlardan birisidir. Oyuncular takım halinde haritaya alınır ve anti terörist ve terörist olarak gruplara ayrılır her iki grubunda ayrı görevler vardır. Bu görevleri başarıyla tamamlayan takım oyunu kazanır. Yıkım haritaları daha çok oynandığı için yıkım haritalarında teröristler bombayı kurarlar anti teröristler ise bu bombayı etkisiz hale getirmek için çabalar.

Oyunda her tur bu şekilde devam eder ve oyunda belirlenen görevleri yapan takım oyunu kazanan takım olur ve oyunda ilerleme şansına erişir. Oyunda çeşitli silah ve ekipmanlar vardır. Bunları almak için de gerçek para kullanılmaktadır.

Counter-Strike: Global Offensive Profesyonel Yarışmalar

Aynı zamanda diğer birçok silah oyununda olduğu gibi CS GO turnuvaları içinde belli aralıklarla turnuvalar düzenlenmektedir. Bu turnuvalar Valve tarafından Mart 2010 tarihinde başlamış olur kazananlara para ödülleri verilmektedir. Aynı zamanda CS GO dünya çapında e-spor oyunlarının da oynandığı oyunlardan birisidir.

Counter-Strike: Global Offensive Hileleri

CS Go için botlarla ve arkadaşlarınızla oynadığınızda kullanabileceğiniz hile kodları aşağıdaki gibidir.

  • Sv_cheats 1 : Kullanacağınız hileleri aktif etmek için kullanılmaktadır.
  • R_drawothermodels 2 : Wallhack için kullanılmaktadır.
  • R_drawothermodels 1 : Wallhack kapatmak için kullanılmaktadır.
  • Mp_limitteams 0 : Limitleri için kullanılmaktadır.
  • Mp_freezetime 0 : Round için kullanılmaktadır.
  • Sv_infinite_ammo 1 : Sınırsız mermi ve bomba için kullanılmaktadır.

Yukarda ki CS GO hilelerini online oyunlarda kullanmayınız hesabınız anında banlanabilir.

Ayrıca Kontrol Et

Assassin’s Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey ve Sistem Gereksinimleri

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Assassin’s Creed Odyssey ve Sistem Gereksinimleri hakkında bilgiler vereceğiz. Başlıklar1 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir